Z czym do zony??

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Z czym do zony??

Postprzez Microtus w 19 Cze 2007, 15:13

Chciałbym zobaczyc z jakim sprzętem chodzicie w grze (broń, artefakty, itp)

U mnie na garbie zawsze shotgun + 20-30 naboi (zależnie od etapu gry obrzyn lub coś lepszego - najbardzeij podobał mi sie pump gun z fragmetem anomali w środku)
Do tego karabin (na początku ak-74, potem obokan, póżniej tylko vintorez i groza)
Na końcu gry fajnie sie strzela z gausa (ma kopa) ale jest zbyt powolny i nie można z nim biegać
Pistolet na początku: fort-15 bo duży magazynek

Artefakty: soul, soul, moonlight, mamas beads, mamas beads

a w plecaku crystal x3 i battery (to co mi sie udało znależć)

(nazwy angliczańskie bo mam ang. wersje)

No i wiadomo pare flaszek na poprawę humoru :D
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Postprzez yarpen w 19 Cze 2007, 15:30

w ekwipunku oprócz apteczki i trójkąta ostrzegawczego :) dwa rodzje broni z 1 zapasowym karabinem (choć teraz rezygnuję z zapasowego bo zawsze można zabrać trupowi :) )

generalnie w zonę idę z obrzynem lub shotgunem najlepiej z combat chaserem - spsa jakoś nie mogę znaleźć - 60 kulek w plecaku

oraz GP 37 jako podstawowy wymiatacz - ok 130 pociskówi obokan z luneta w zapasie dwa magazynki .
pistoletów raczej nie używam,

artefaktów nie pamietam, sprawdze w domu to zedytuję posta,

a i najwazniejsze, dwie flaszki to minimum :P i kiełbasa na zagrychę :)
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez BasseB w 19 Cze 2007, 17:16

sporo apteczek i jakieś jedzonko i rad-away'e

z giwer to przez długi czas szybkostrzelny kałach z doczepiona lunetą oraz granatnikiem
obecnie (po X16 przed wejściem do magazynów) Thunder (próbuję sie przekonać do granatnika a nie mam jeszcze gp37)
combat chaser oraz "Big Ben" - modyfikowany desert eagle na naboje9x39 z dołaczonym tłumikiem.
W magazynach wojskowych sprzęt oczywiście wymienię ;)

strzelba na snorki,pistolet na dobitkę, ewentualnie dokonczenie pacjenta kiedy nie ma czasu na reload karabinu a nie ma gdzie się schować. idealny również do misji "skrytobójczych" ;)

z artów to chyba dusza(+600 do życia) śluż, pajęczak czy jakoś tak, gwiazda wieczorna i takie cosik niebieskiego, podnosi wytrzymałość kosztem krwawienia

najwazniejsze co trzeba jeszcze zabrac to dobry humor i świeże samopoczucie i dużo kawy jak sie gra do 4 a o 5 budzi cię syn :)
" Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia alkoholu aby bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
E. Hemingway
Awatar użytkownika
BasseB
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 08 Cze 2007, 14:16
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 23:49
Miejscowość: Ostrów Wlkp
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Postprzez shadow-face w 20 Cze 2007, 13:14

Na dziendobry Pnm i od czasu do czasu obrzyn od trupa.
Viper 5 od bandytoof zabrany tuz za wałem kolejowym i silent AK 74 na złomowisku.
AK 74 strieloka plus granatnik i luneta ( granatnik trofiejny a luneta w ramach podzieki za pomoc) W dziczy Thunder plus luneta i kilka grantaow F1.
Magazyny to juz GP-37. Mozgozweglacz to GP i czasami SWD 2m by slac dobra nawine gdzies dalej. W sarkofagu zmodernizowany GP-37 i z tym az do konca. :D

Po odrzuceniu oferty, gdy lata sie po terenie elekrowni. dorzucam jeszcze Gaussa, dla niesfornych co kampia sie po zakamrakach.

W plecaku apteczki najczesciej naukowcoof i strzykawki. 3 kawałki chleba i amunnicji ile sie da ( era Rambo i takie tam). Szkoda ze ran nie mozna leczyc wypalajac je prochem z nabojow. :wink:
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez RogueTrooper w 20 Cze 2007, 17:46

Ja z broni krótkiej najbardziej cenię sobie Walther 'a ew. USP (zawsze tylko z przeciw pancerna amunicją). Z tego co pamiętam w Sarkofagu byłem z VAL'em. Teraz biegam z Grozą-OC9 (muszę tylko zgrać moda umożliwiającego przyczepienie tłumika). Strasznie długo służył mi też Sig 550 (do niej SUSAT by się zdał). Gaussa'a nie lubiłem jak cholera :P .
Z artefaktów mam przy sobie: Kryształ, Kula Ognista, Błona, Korale Mamy, Bateria. (Potrzebuję dużej ochrony przed promieniowaniem i chemia ponieważ noszę niedoceniany, przez większość Egzoszkielet). Do tego moje ulubione "Rozkosze Turysty", środki opatrunkowe, prochy przeciw-promienne oraz "Kozaki".
Image
Awatar użytkownika
RogueTrooper
Tropiciel

Posty: 280
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:00
Ostatnio był: 18 Gru 2013, 22:44
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Postprzez Rain w 20 Cze 2007, 19:50

Apteczki w ilosci 30-40
Prochy popromienne
Zarcie
Giwera - TR301 Luneta + Tłumik(kombinuje instalnąć modzika i podczepić granatnik) oraz według mnie niezastąpiony nóż-przydatny zwłaszcza przy eliminowaniu obozu Powinności :D oraz 10-15 granatów.
Pancerz -Ciężka zbroja Wolności (nie jest to najlepszy pancerz ale mi on wystarcza. Rzadko wchodzę w kontakt z przeciwnikiem na tyle blisko aby mógł mnie ustrzelić :P
Arty - Battery, Sparklerx2, Meat Chunk, Crystal(używam oryginalnej wersji USA ;) )
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Postprzez RogueTrooper w 20 Cze 2007, 21:31

Rain napisał(a):A TR301 Luneta + Tłumik(kombinuje instalnąć modzika i podczepić granatnik)


Z tego co wiem (testów praktycznych) do TRs'a można podwiesić M203 bez żadnego moda.
Image
Awatar użytkownika
RogueTrooper
Tropiciel

Posty: 280
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:00
Ostatnio był: 18 Gru 2013, 22:44
Miejscowość: Czarnobylska Elektrownia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Postprzez BasseB w 21 Cze 2007, 11:11

shadow-face napisał(a): W sarkofagu zmodernizowany GP-37 i z tym az do konca. :D



a jak zmodernizowany?? i gdzie do znalezienia. Dodam ze nie uzywam zadnych modów
" Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia alkoholu aby bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"
E. Hemingway
Awatar użytkownika
BasseB
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 08 Cze 2007, 14:16
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 23:49
Miejscowość: Ostrów Wlkp
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Postprzez shadow-face w 23 Cze 2007, 17:31

Tak przynajmniej mi sie wydaje ze to GP - 37

Po zabiciu kmieci przy schodach, zauwazyłem to cacko na podłodze. Stan tego cacka byl juz na brazowo, ale nie zacinal sie tak czesto( w porownaniu do GP 37 z podobnym stanem) zwiekszona nieco szybkostrzelnosc i obsługa ( moze dlatego zamek nie wylata)
Co prawda rózni sie wygladem bo celownik jest objety obudowa, a nie jak w GP, scalony z szyna. Dlatego okresliłem go zmodernizowanym...

Modow tez nie uzywam. Ja nawet nie umiem dograc skorek do Winampa.
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez MCaleb w 23 Cze 2007, 18:00

To nie GP 37, a FT 200M (FN F2000). To całkowicie inna broń.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez shadow-face w 23 Cze 2007, 18:26

A kij z tym jak sie nazywa... wazne ze mnie nie zawodził :P


A tak serio, dzieki za info. Nawet nie wiedziałem ze takie cacko istnieje.
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez AREXOR-2000 w 23 Cze 2007, 20:42

Ja tam biore obokan lub FT 200M 30/200 naboi i snajpa(najczesciej Dragunow) 10/200 pare puszek rzarcia i flacha na popice...

(sorry za błendy)

Nie przeprasza za błędy, tylko użyj sprawdzacza pisowni online, jak już ci pisałem... Za nagminne pisanie byków poleci ostrzeżenie.
// Quinn
Awatar użytkownika
AREXOR-2000
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Cze 2007, 17:55
Ostatnio był: 03 Wrz 2007, 19:35
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości