Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alpha w 07 Kwi 2009, 22:06

Ja w całości popieram Wasiłowa, on przynajmniej rozumie coś o zonie i wie jak z nią walczyć.
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Imbefalasion w 07 Kwi 2009, 22:32

lol-zawodowy stalker napisał(a):Pisze się przez "r"


...ale dzięki temu jak dotąd Wielcy Przedwieczni nie zesłali go do najgłębszych czeluści za niegodne wysławianie się.
CZYTAJ: Modzi się jeszcze nie przyczepili ^^

Ppor. Wasiłow napisał(a):Weż choćby pod uwagę operacje "Monolit"


Możesz nam [mi?] przypomnieć, na czym ona polegała?
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez dragon22 w 07 Kwi 2009, 22:40

Ppor. Wasiłow napisał(a):BARDZO SIĘ WNERWIŁ
Ppor. Wasiłow napisał(a): Był natchniony tym filmikiem"
http://www.youtube.com/watch?v=gzJs4sks ... onse_watch
lol-zawodowy stalker napisał(a):Tak wogóle opanuj nerwy człowieku.Zwykła rozmowa, bez przesady.

Co do tego racja.Nie przesadzajmy, bo zrobi się jescze rewolucja, albo wojna frakcji na forum.He he :D :D Zgadzam się z panem wyżej.Miał sczęście.
Imbefalasion napisał(a):Modzi się jeszcze nie przyczepili ^^

Oby tak nie było, bo temacik ujdzie na marne!! :D :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez EFO w 08 Kwi 2009, 13:21

Ludzie Stalker to gra, wydarzenia w niej przedstawione nie miały i raczej nie będą miały miejsca, a wys się kłócicie jak by to wszystko było naprawdę. Każdy kto grał w Stalkera ma swoją ulubioną frakcję i taką której nienawidzi. Więc wszystkie teksty typu, moja frakcja jest najlepsza a reszta to debile, są bez sensu. To jak by żyd, muzułmanin i chrześcijanin sprzeczali się która religia jest właściwa, nigdy się nie dogadają. Każdy więc z tych co piszą w tym dziale powinni uszanować zdanie innych i tyle, bo faktycznie dojdzie do jakiejś wojny frakcji.
Na koniec zagadka: Widzieliście jaką broń ma Powinność, podobną do wojska, czyli cały zestaw made in USSR. A widzieliście broń Wolności? Sam zachodni sprzęt i to z najwyższej półki. Skoro armia "sponsoruje" Powinność, to kto "sponsoruje" Wolność?
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 14:04

EFO napisał(a):Ludzie Stalker to gra, wydarzenia w niej przedstawione nie miały i raczej nie będą miały miejsca, a wys się kłócicie jak by to wszystko było naprawdę. Każdy kto grał w Stalkera ma swoją ulubioną frakcję i taką której nienawidzi. Więc wszystkie teksty typu, moja frakcja jest najlepsza a reszta to debile, są bez sensu.

Święte słowa.To tylko gra i nie ma sensu wkładać w nią aż takich emocji.Gra jest, żeby grać, a nie tworzyć kłótnie które nie mają żadnego znaczenia i zaśmiecają forum.Bezsens.grajmy i tak jak wspomniał pan EFO i szanujmy zdania innych, bo nie wszyscy muszą KOCHAĆ WOJSKO i wychwalać jego osiągnięca w grze. :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alpha w 08 Kwi 2009, 15:19

Hmmm skąd te łajzy mają zachodnią broń, no to nawet logiczne gdy wolność przejeła baze wojska w magazynach to głuwnie z tamtąd mają swoje giwery, albo handlują z jakimiś handlarzami nielegalną bronią z zachodu wkącu każdy może zarobić na zonie. Ale moim zdaniem i dobry sprzęd ich nie uchroni. NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WIESZANI ANARCHIŚCI!
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 15:49

Wolność zdobywa wszystko albo przez kradzież z magazynu jak wspomniał kolega up, albo ma własnych handlarzy (znanych, lub zaprzyjaznionych) poza Zoną, którzy wysyłają im sprzęt( nielegalnie).Stąd mają pod dostatkiem sprzętu.To jasne, że jak są wyrzutkami to muszą mieć "czarny rynek".Są anarchistami, więc prawo im nie sprzyja.
Alpha napisał(a):NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WIESZANI ANARCHIŚCI!
Człowieku.Po mału traci się cierpliwość.Nie krzycz i nie wywrzaskuj na forum haseł rewolucjonistycznych typu JE#AĆ POLICJĘ i innych.W twoim wypadku akurat hasło jest typu "wieszać anarchistów".To nie walka.Radzę powrócić na ziemię! :D :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez EFO w 08 Kwi 2009, 16:02

Alpha. Po pierwsze, popracuj nad ortografią. Rozumiem że pisząc szybko można popełnić błędy, ale nawet pisząc posta na forum mamy ich korektor, więc radzę korzystać. Po drugie hasła jakie umieszczasz są nie na miejscu, nie podniecaj się tak grą to nie jest realne co się tam dzieje. A po trzecie (będę złośliwy) , dziś anarchiści, a jutro kto żydzi, muzułmanie i na koniec fani Nokii 3110.
EFO
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 27 Lut 2009, 16:38
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 19:04
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Shaockgun w 08 Kwi 2009, 16:44

Boże mój, ludzie. Co tu się ku*wa dzieje? Dyskusja chyba nieco wymyka się spod kontroli. Nazwa tematu to "Ulubione frakcje", a nie "Chcesz słownej bitwy dot. frakcji Zony - właź i wal!" Jak przed chwilą zostało napisane - S.T.A.L.K.E.R.
to gra, tylko i wyłącznie G-R-A, fikcja, fantasy i sciene fiction. Nie ma sensu bić się o to, która frakcja jest najlepsza, która całkowicie do D. Podczas tworzenia tematu kierowałem się tylko ciekawością dotyczącą opinii innych ludzi na temat ulubionego ugrupowania. Chodziło mi o coś takiego "ja lubię "Powinność", bo ma ładne mundury/bronie/bazę/cele", albo "ja lubię Bandytów, bo... po prostu lubię!", dyskusję kulturalną :D , a co my tu mamy? Jakieś wrzaski, zdania na Caps Locku, jakieś prawidła o zawiśnięciu anarchistów na drzewach itp.! Panowie! I panie (żeby nie było, że dyskryminuję)! Porzućmy nerwy! Bazuka i kałasz na bok! Wyjmijcie Kozaka i Rozkosz Turysty i wtedy gadamy! A ci, co są nadpobudliwi/zbyt nerwowi - do piaskownicy, na babkach piaskowych się wyżywać, a nie spamić i walić byki w każdym poście.
"Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie:
Co lepsze - dupa, czy żarcie?
I dupa jest dobra,
I dobre jest żarcie,
Ale przeje*ane jest stać na warcie"
Awatar użytkownika
Shaockgun
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 22 Sie 2008, 11:31
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 18:19
Miejscowość: z Zadupia Galaktyki
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 11

Re: Ulubione frakcje

Postprzez von Carstein w 08 Kwi 2009, 16:53

dragon22 napisał(a):lol-zawodowy stalker napisał(a):
Tak wogóle opanuj nerwy człowieku.Zwykła rozmowa, bez przesady.
Co do tego racja.Nie przesadzajmy, bo zrobi się jescze rewolucja, albo wojna frakcji na forum.He he Zgadzam się z panem wyżej.Miał sczęście.

A wieć tak sz.p. Dragonie... Proszę o zrozumienie mojej reakcji na zachowanie Lola. Człowiek przegląda sobie forum i widzi w kilku tematach jego post, który nie ma żadnego (no prawie) związku z danym tematem. Gdyby to był tylko jeden, no może dwa. Ale ich było kilka. A w każdym z nich treść typu " Dlaczego mój temat został usunięty, a ten sobie spokojnie trwa itp." I to mnie, na codzień dość spokojnego człowieka zdenerwowało.

dragon22 napisał(a):szanujmy zdania innych, bo nie wszyscy muszą KOCHAĆ WOJSKO i wychwalać jego osiągnięca w grze.
- Fakt. Ale ja chce tylko szacunku dla tych wirtualnych żołnierzy, a zdania "wojsko jest niepotrzebne, to mordercy itd" mnie irytują. Wojsko jest mimo wszystko przedstawicielem ładu i porządku. Tak jak policja w realu. Czy nie złościły by cię zdania obrażające stróżów prawa? Jednakże zgadzam się z wami, że każdy ma prawo do własnego zdania.

Teraz sprawa Imbefalasiona:
Celem operacji "Monolit" było wtargnięcie i prawdopodobnie też opanowanie Czarnobylskiej elektrowni jądrowej. Jej przebieg mogliśmy zaobserwować jako Strielok, podczas finału gry. Wszyscy żołnierze polegli (oberwali emisją)... Aha. I tak jak zauważyłeś pisze Kulwa, aby zbytnio nie denerwować Boskich Administratorów. Pozatym ku*wa jest cenzurowana przez jakieś skrypty.

A co do kanałów zaopatrzeniowych "Wolności" - jej członkowie mają też sporo sprzętu produkcji radzieckiej. Zaopatrywanie się w broń produkcji zachodniej nie jest żadnym kłopotem w Zonie, gdy ma się tylko pieniądze.

Edit: Shaockgun ma racje. Odłoże mojego wysłużonego AN-94. Napijmy się bimberku mojej roboty i zapalmy skręta. NIECH ZAPANUJE POKUJ!

Edit w sp. postu Schockguna: Jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce... ale pamiętaj, że po trzecim nie zakonszam... O! Jaki śliczny... hyk... różowy snork...
Ostatnio edytowany przez von Carstein, 08 Kwi 2009, 17:14, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Shaockgun w 08 Kwi 2009, 17:09

Ppor. Wasiłow napisał(a):Edit: Shaockgun ma racje. Odłoże mojego wysłużonego AN-94. Napijmy się bimberku mojej roboty i zapalmy skręta. NIECH ZAPANUJE POKUJ!


No właśnie. I oby więcej userów tak postąpiło, bo zamkną ten temat.
To co, podporuczniku? Na pierwszą nogę! Hep... Na drugą! Hep... Na trzecią....
"Stoi żołnierz na warcie i myśli uparcie:
Co lepsze - dupa, czy żarcie?
I dupa jest dobra,
I dobre jest żarcie,
Ale przeje*ane jest stać na warcie"
Awatar użytkownika
Shaockgun
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 22 Sie 2008, 11:31
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 18:19
Miejscowość: z Zadupia Galaktyki
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 11

Re: Ulubione frakcje

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 17:14

Ppor. Wasiłow napisał(a):A wieć tak sz.p. Dragonie... Proszę o zrozumienie mojej reakcji na zachowanie Lola
Rozumiem reakcję, ale wydaje mi się, że powinniśmy już zakończyć kłótnie i przejść jak mówi pan Schaockgun do dyskusji kulturalnej.Lol Postąpił niewłaściwie i jeśli jescze się to powtórzy to na pewno administratorzy zareagują i dostanie warna za zaśmiecanie.Upomniałem jednak LOLA i liczę, ż coś z tego wyniknie.
Shaockgun napisał(a):Boże mój, ludzie. Co tu się ku*wa dzieje? Dyskusja chyba nieco wymyka się spod kontroli
Faktycznie.Nie jstem również z tego zadowolony.Niech ta dyskusja znowu wróci do normy.Zapomnijmy o wątkach z LOLEM, porucznikiem wojskowym i innymi tutaj i zacznijmy gadać na temat, zanim wyląduje w koszu napradę- jak wspomniał chyba LOL
Ppor. Wasiłow napisał(a):- Fakt. Ale ja chce tylko szacunku dla tych wirtualnych żołnierzy, a zdania "wojsko jest niepotrzebne, to mordercy itd" mnie irytują. Wojsko jest mimo wszystko przedstawicielem ładu i porządku.

Dobrze.Nie irytujmy się.LOL tutaj przegiął również pisząc że mordercy, itp.Powinien uszanować frakcję, ale ty również musisz.Normalni ludzie powstrzymują emocje i traktują sytuację z poważaniem.Co najwyżej delikatnie upomnieć.
Ppor. Wasiłow napisał(a):Napijmy się bimberku mojej roboty i zapalmy skręta. NIECH ZAPANUJE POKUJ!

I tym oto pokojowym akcentem kończymy bzurne rozważania i irytacje i przechodzimy do tematu postu.Pozdrowienia. :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość