Co powinno byc, a czego nie ma?

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Fan w 27 Sie 2005, 10:44

Rzecz jasna ze tego roku :wink: , wiadomo ze pelna wersja i tak nie wyjdzie w tym roku, to chociaz jakies demko byloby milym gestem z ich strony :wink:
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Touchdown w 27 Sie 2005, 11:14

Ja i tak wolalbym (nie wiem jak inni) cos bardziej realnego (bo o demku marzyc nie mamy co), czyli totalny update (tak jak juz pisalem), info o tym... no o wszystkim, jakies zaktualizowane FAQ i moze dokladny spis tego co maja jeszcze do zrobienia/co sprawia im obecnie problemy, i lista tego co jest/nie ma (cos jak game features na oficjalnej stronie ale zaktualizowane). To by bylo, szczerze mówiac dla mnie obecnie cenniejsze niz screeny czy trailery.
PS: Nie zeszlismy za bardzo z tematu? :)
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Pabcio w 29 Sie 2005, 13:52

Tylko troche. Ja bym wolal jakis .pdf z informacjami o wlasciwie wszystkim (co bedzie, wymagania, poprawki itp.)
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Ctalkep w 29 Sie 2005, 15:13

Co powinno byc, a czego nie ma?

Niepotrzebny jest ten temat, bo wiecie co powinno byc?
S.T.A.L.K.E.R. powinien juz dawno wyjsc! A GSC to by przynajmniej stworzyl demo, a nie jechal caly czas na trailerach... :x
Przeciez to bez sensu pokazywac cos do czego nie ma sie dostepu...
Awatar użytkownika
Ctalkep
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:19
Ostatnio był: 07 Maj 2009, 18:24
Kozaki: 0

Postprzez Fan w 29 Sie 2005, 16:06

Ja tam chcem demko i bede trzymal sie tej wersji :P 8)
Ctalkep nie piszesz nic nowego :wink: ale no dobra jak mamy czekac to czekamy, ale zeby przynajmniej raz na jakis czas wypuscili jakis trajler nowe news o postepach gry, chyba duzo nie wymagam....
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Postprzez Pabcio w 20 Wrz 2005, 10:53

A mnie tam juz nie obchodzi co mówia o STALKERZE. Gry jak nie bylo, tak nie ma. Trzeba sobie znajdowac inne zajecia niz czekanie na jakas gre...
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Touchdown w 20 Wrz 2005, 13:35

Nie ma co sie az nadto angazowac. Czekanie na gre to raczej zawsze czynnosc drugoplanowa. :wink:
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez LPKorn3324 w 20 Wrz 2005, 14:03

Rozumiem, ze w sumie nic sie nie dzieje ale albo piszcie o tym jaki jest temat watku albo piszczcie w off topicu albo watku premiera stalkera itp. Jezeli dalej bedziecie tu rozmawiali o braku newsów,.... to poczysci sie temat

Zgodnie z obietnica usunalem posty niezgodne z tematem

EDIT2: PABCIO nie chce byc niegrzeczny ale czy ty umiesz czytac ?
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez MurrayTheSkull w 23 Maj 2006, 17:50

Hmmm...no to wracajac do tematu co by moglo byc i pomijajac paliwo...:) to moglo by byc cos w stylu ulepszania broni podobnego do tego z System Shocka 2...no i tez konserwacja ale to juz mysle, ze w inny sposób...hmmm...do tego rózne rodzaje amunicji...tez jak w SS2:)...byla sobie kiedys taka gierka o nazwie "Deus",bylo w niej pare fajnych rzeczy jak np: choroby(no nie powiem zebym lubil choroby:D) na które bralo sie odpowiednie lekarstawa, bylo bandazowanie ran, byly srodki przeciwbólowe...jest tyle rzeczy które by mogly byc ale taka jest prawda , ze jakby autorzy chcieli to wszystko uwzglednic to gra by wyszla...pomyslmy...NIGDY...Tak wiec wazne zeby nie byl to prymitywny shooter...o co juz raczej jestem spokojny, a wszystko co moga jeszcze dodac, zeby nie popsulo grywalnosc...np: ide sobie po artefakt jakistam do jakiejstam chaty na jakimstam pustkowiu...ale mój bohater jest glodny wiec w pól drogi zawracam i znów ide 10 minut zeby zalatwic cos do jedzenia...atakuje mnie mutant który wyglada "dosc groznie" wiec wyciagam pukawke i strzelam do niego seria...ech miala byc seria, a poszly dwa pociski...bron sie zaciela juz trzeci raz dzisiaj...wiec uciekam przeklinajac w myslach tego handlarza uzywanymi bronmi...oczywiscie moja postac sie zmeczyla i juz nie moze uciekac wiec czaje sie w jakichs krzakach...uff uff odetnij sie empepiatko...luplup...o dziala...hura, zaraz mu pokaze...CO?!nie mam amunicji T22/d tylko R/44h?!...no to juz po mnie...potwór mnie zjada co sprawia, ze przez pól miesiaca ma bóle brzucha....

...dobra, mozecie mnie rozstrzelac...tak, nie mam nic lepszego do roboty bo czekam na STALKERA:P
Graj w FALLOUTA:)...
Awatar użytkownika
MurrayTheSkull
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Maj 2006, 15:21
Ostatnio był: 21 Lip 2011, 17:26
Miejscowość: okolice Wieliczki
Kozaki: 0

Postprzez Touchdown w 23 Maj 2006, 18:09

MurrayTheSkull, witamy na forum. :)

Z tego co wiadomo (a ostatnio stalker zmiennym jest) nie bedzie ulepszania broni. Tzn. nie tak jak w Shock2 (ehh, akurat dzisiaj zaczalem sobie znowu w to grac :)), bedzie mozna doczepic do praktycznie kazdej broni lunetke, tlumik i wyrzutnie granatów (napewno nie we wszystkich przypadkach). Konserwacja... bron bedzie sie zacinac, jesli nie bedziesz jej czyscil (no chyba, ze to tez wyrzucili :roll: ), odblokowywanie ma byc realistyczne (tzn. tak jak naprawde odblokowywalo by sie dana bron, a nie przez nacisniecie guzika). Rózne rodzaje amunicji... nie wiem, chyba nie ma. Bandazowanie ran jest (mozna sie wykrwawic). Jedzenie i spanie jest juz przeszloscia... przynajmniej takie chodza sluchy.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez MurrayTheSkull w 23 Maj 2006, 20:00

Ech SS2 to dla mnie gra bez wad...no i seria Thief bez trzeciej czesci która jak dla mnie jest jakas niewypalona (zreszta nie zdziwilo mnie to)...No i Fallout...chyba sobie w to zaczne grac zaraz:)...A co do SS2 to przeszedlem go z samym Crystal Shardem, a na koncu mialem ok 450 cyber modulów...wszystko dlatego ze jak przetestowalem Fusion Cannon to stwierdzilem, ze nie bede sie niczego bal wiec wczytalem gre :P...Nie wiem jak Tobie ale mi sie bardzo podobal system rozwoju postaci w System Shocku2 ,nie byl on tak rozbudowany jak w Falloucie ale SS2 to ,oprócz RPG jest tez fps'em i jak dla mnie jest swietnie zrobiony, podnosi znaaacznie grywalnosc...z tego co czytalem o Stalkerze to twórcy okreslaja go jako gre RPG bez wspólczynników ani zadnego rozwoju postaci...mysle jednak, ze moglo by to dosc znacznie urozmaicic rozgrywke...w polaczeniu z wolnym wyborem drogi to ...hmmm...jak dla mnie moze nawet nie byc benzyny...(a tak poza tym to problem braku benzyny zastapia mutanty które skutecznie unieruchomia nasz pojazd jak mniemam:P)...
Oczywiscie ten rozwój postaci powinien byc dosc dobrze przemyslany...i nie chodzi mi o takie umiejetnosci jak strzelanie (bo charakter gry sprawia ,ze gracz sie tego sam uczy) tylko raczej o jakas wytrzymalosc fizyczna, kondycje...cos co jest scisle zwiazane z wnetrzem swiata gry...o! moglo by byc zakladanie pulapek z patyków i granatu!!:D...przyznaje, ze jestem na etepie gry w Vietcong 2 na multi:D...mysle, ze przyjemnie by bylo popatrzec jak nasz ukochany mutant, który tak zaciekle nas gonil, frunie jak ptak ukazujac nam tym samym piekno fizyki...hmmm...pomijajac to ze powinno mu urwac conajmniej jedna konczyne... ale tego raczej nie bedzie dane nam ogladac:P (widzialem tylko jak tornadko czy cos w tym rodzaju robi ze mnie salatke ale nie bylo tam zadnych wiekszych kawalków) Wprowadzenie elementów RPG sprawiloby, ze mozna by rozgrywac ta gre na rózne sposoby co znacznie poprawilo by jej zywotnosc i grywalnosc równiez w grze wieloosobowej (jeden by lepiej rzucal dugi by lepiej biegal, a trzeci by lepiej udawal trupa:P)...wazne zeby nam sie gra szybko nie znudzila i zeby choc w polowie zrekompensowala okres czekania...no moze choc w 1/4:P...rewolucji napewno nie bedzie bo wiadomo, ze bedzie wszystko co widzielismy wczesniej tylko zebrane w jednym miejscu i dostosowane do naszych czasów...Po moich doznaniach z bety...niestety tylko biegalem po planszach bo nie mam do kogo postrzelac:(...porównalem dzialanie broni do tej z Vietconga 2...hmmm...celowanie mnie bardzo ucieszylo bo juz sie balem, ze bede strzelal jak w CS-ie...tylko odrzut broni...w VC2 jest jak nalezy jak strzelasz to odrzuca bron...odrzuca nie tylko w góre ale w kazdym kierunku co wedlug mnie jest realistyczne (no i tak bylo równiez w SS2), a w Stalkerze bron zawsze w góre i w góre...strzela sie jak z wiatróweczki jakiejs...ale musze pochwalic twórców za rykoszety...poprostu cudowne...moze nie zawsze jest to realistyczne ale za to jakie przyjemne dla oka i ucha...wystarczy strzelic raz w tunelu ze strzelby w sciane...swietny efekt...juz sobie wyobrazam te strzelaniny i kule swiszczace w powietrzu ( i kumpel z druzyny który ginie od naszego pocisku:P)...jeszcze sie z tym nie spotkalem...ciekawe czy sami to wymyslili czy przeczytali na jakims forum z chorymi pomyslami graczy:P...niewazne ale jezeli maja miec wiecej takich pomyslów to ja jestem za:)...moze piszmy po angielsku zeby nasze pomysly zrozumieli:)...albo zróbmy petycje w której napiszemy im jaki ma byc Stalker i tyle...no i jeszcze termin na wczoraj...ech ja nie mam co robic...co do muzyki w grze i dzwieków...hmmm...pozostawmy kwestie naszych gustów...wydaje mi sie, ze nie powinno byc w samej muzyki (czaje sie w krzaku i slysze "TA DA DA DA DA TADADADA TA DA":P...jakos mi to nieodpowiada.)...powinny byc dobrze zrobione odglosy zmutowanej przyrody, jakies szelesty w krzakach dla niepewnosci...no muzyka mogla by byc ale tylko w momentach w których nic sie nie dzieje i to taka budujaca klimat...pasowalo by cos w stylu tego co dane nam bylo slyszec w Falloutach (pomijam Tacticsa bo nie gralem i mi nie pasuje)... np: w F2 w Klamath...ale jakos watpie, ze bedzie cos takiej jakosci...tak przy okazji to Fallout i Stalker sa do siebie bardzo podobne pod wzgledem klimatu i calej otoczki...twócy Stalkera mogliby to i owo wykorzystac...koncze moja wypowiedz bo mam jakies dziwne wraznie, ze jest zbyt dluga:P...
Graj w FALLOUTA:)...
Awatar użytkownika
MurrayTheSkull
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 23 Maj 2006, 15:21
Ostatnio był: 21 Lip 2011, 17:26
Miejscowość: okolice Wieliczki
Kozaki: 0

Postprzez ponio11 w 23 Maj 2006, 20:43

lójojo mega post bracie chyba najwiekszy na forum a nie schadzac z tematu to jedzenie i spanie w grze moim zdaniem jest niepotrzebne ale niewiem czy jest dobrze ze go niema w grze ,czy nie bedzie :D .Bo co to za jedzenie za posrednictwem klikniecia na szamke w itemach i energia full,ale jak mialo to wygladac inaczej to byloby dobre i szkoda ze go nie uwzglednia w finalnej wersji gry. :|
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 27 Maj 2024, 15:31
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości