Laboratoryjna Groza

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Microtus w 06 Gru 2007, 14:49

Słabe te zobmbiaczki w stalkerze. Takie sprytne bo strzelają. Snorki za to są bardzo miłe :)
Ja lubię motywy zombie odkąd zobaczyłem filmy Romero. Gość miał talent bo te jego horrory nie są takie puste. Jest jakiś rys psychologiczny postaci plus jakotaki realizm (nie ma takich opcji jak residencie, że Mila kosi hordy sztywnych). Jak ktoś lubi zombiacze klimaty musi koniecznie obejrzeć :wink:
Tu jego filmografia: George A. Romero
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Postprzez Stierlitz w 06 Gru 2007, 16:21

Dla mnie laboratoria zawsze były po prostu kulminacją atmosfery panującej na zewnątrz.
Jako że samo przechadzanie się po Zonie już jest straszne, tak laby są po prostu przerażające.
Chylę czoło ku GSC za ten świetny klimat.
Awatar użytkownika
Stierlitz
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 04 Gru 2007, 14:11
Ostatnio był: 28 Lip 2008, 01:05
Miejscowość: GSC Stalker Forum
Kozaki: 0

Postprzez MeZZerschmitt w 16 Gru 2007, 23:19

Jak już wcześniej pisałem X18 było dla mnie czymś czego nie chciałbym powtórzyć. Lecz niestety muszę i to za chwilkę właśnie będę się tam kierował, ponieważ zacząłem grę od nowa. Później jedynie przerażający był Las Czerwony, klimat jest tam genialny. Chwilami jak stałem za jakąś skałą to aż głową przekręcałem żeby spojrzeć czy nic tam nie ma :D
Poza tym to jeszcze dreszczyk emocji zawsze wzbudza Kontroler w kryjówce w agropromie oraz sam Jantar wraz z podziemiami. Szczególnie jeżeli gra się na modzie Autumn tak jak ja i łazi się po nocy z latarką......masakra
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Missile w 17 Gru 2007, 21:43

Właśnie tez muszę iść do X18 ale jak poczytałem wasze komentarze o tym, to aż się boję :P Zwlekam już chyba 3 dni i dalej zebrać się nie mogę. A mam już porządne uzbrojenie: Thundera na 5.45 z 30granatami i 550naboi do niego oraz na maxa wypasionego TVS 301- luneta, tłumik i granatnik ^^. A tak w ogóle to którędy tam dojść(do X18)? Z kondoru tym takim długim tunelem czy jest może jakaś inna droga? Jakoś się boję tego tunelu :)

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Infernal w 17 Gru 2007, 22:05

Tam to można jechać i czołgiem a i tak można zawału dostać, więc radzę się przygotować. Trzeba tam mieć baaaardzo mocne nerwy. Sam przechodziłem te laboratorium 3 dni. Najgorsze jest tam to, że nią ma tam dużej ilości przeciwników, lecz jest duża, ciemna przestrzeń, z której może coś nieprzyjemnego wyskoczyć.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Michu w 17 Gru 2007, 23:18

Infernal napisał(a):Tam to można jechać i czołgiem a i tak można zawału dostać, więc radzę się przygotować. Trzeba tam mieć baaaardzo mocne nerwy. Sam przechodziłem te laboratorium 3 dni. Najgorsze jest tam to, że nią ma tam dużej ilości przeciwników, lecz jest duża, ciemna przestrzeń, z której może coś nieprzyjemnego wyskoczyć.



Weźcie już tak nie zastraszajcie, ja jakoś wszedłem tam z marnym ak i zwykłym kombinezonem. Ot tak, te drzwi mnie odstraszały ale wszedłem. Pierwsze 10 sekund, schodzenie po schodach na doł..., jakoś tak nie pewnie. Ogólnie te dźwięki tam też nie są zbytnio przyjemne, ale powiem wam, że za to właśnie stalker'a tak bardzo lubię. X18 da się przejść w 15 minut..., więc nie wiem co wy gadacie o 3 dniach, w 3 dni to ja pierwszy raz ukończyłem tą grę :| .

X16 też się bałem, a szczególnie terenu wokół niego, w którym nie czujemy się bezpiecznie.

A więc głośniki ustaw ,żeby było coś słychać, zgaś światło w pokoju i do boju!. :)
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez Infernal w 17 Gru 2007, 23:36

Michu napisał(a): X18 da się przejść w 15 minut..., więc nie wiem co wy gadacie o 3 dniach, w 3 dni to ja pierwszy raz ukończyłem tą grę :|

Ja nie mówię, że 3 dni błąkałem się po laboratorium, tylko było tak. 1 dzień, już długo grałem i jak wszedłem to już mnie pierwszy mutant zniechęcił. Wyłączyłem. Następny dzień. Zszedłem na drugi poziom, bo te wszystkie dźwięki w połączeniu ze światłem latarki i ciemnicą powodowały u mnie trzęsawicę myszki i schizmę klawiszy WSAD. Dopiero 3 dnia się przemogłem i przeszedłem całe. Ale za to uczucie po przejściu tego jest warte swojej ceny :wink:
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Missile w 18 Gru 2007, 14:36

A moglibyście odpowiedzieć mi jak tam dojść wyłączając przejście z kondoru tunelem?

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Towarzysz Lenin w 18 Gru 2007, 15:06

To z KORDONU da się przejść tunelem do Doliny Mroku? Myślałem że tylko odwrotnie. Trzeba przejść przez radioaktywny teren na Wysypisku.
X-18 jest do przejścia w 15 minut. Ja tak przeszedłem. Tylko że Woronin dostał już używany granatnik. To jedyna wolno dostępna broń na Poltery na początku gry i najlepsza na nie w ogóle.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez MeZZerschmitt w 18 Gru 2007, 16:21

No cóż, jestem już po x18. Byłem tam teraz drugi raz i tak samo jak za pierwszym serce miałem na ramieniu...tragedia...

A tak w ogóle, do x18, nie trzeba mieć genialnego uzbrojenia. Ponieważ przeciwników jest tam jak na lekarstwo. Nibyolbrzym nie sprawia żadnego problemu, ponieważ stoi obok czerwonej "barelki", a Poltergeisty są dosyć przyjazne :].
Najbardziej przerażające dla mnie było to, że słysząłem Snorka, który się zbliżał i nic nie było widać...tylko krążył gdzieś za ścianą...
ah!
Te drzwi w które coś stuka!!!
Kiedy wpisywałem do nich kod, to obleciał mnie zimny pot....a tu nic...

Żaden horror, czy nawet przechadzka po lesie i cmentarzu po 24 nie jest tak straszny jak x18.
Całe szczęście, że w grze takich lokacji więcej nie ma.
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Missile w 21 Gru 2007, 14:10

Właśnie jestem w X18. Zdobyłem klucz od dzika i przedostałem się do wewnątrz lab. Jestem przy tych drzwiach do których trzeba wpisać kod. Na początku przeraził mnie polter rzucający we mnie skrzynkami, a potem snork. Ale obrałem nową taktykę dzięki której gra się nieco spokojniej:
1) ściszyć głośniki
2) rozwalam wszystko co tylko można z granatnika- tunder 5.45 jak najbardziej wskazany :D

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Towarzysz Lenin w 21 Gru 2007, 18:16

Tylko uważaj żeby ci się do tundera granaty nie skończyły. Poltery trudno trafić!

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości