Pozytywne wrażenia z gry

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Pawlowicz w 03 Kwi 2010, 11:13

Lubię stalkera za realizm,piękna grafikę i niesamowity klimat zony. Gdy przeszedłem grę postanowiłem rozpocząć ja odnowa ale nie by przejść jeszcze raz tylko żeby poszukać pięknych widoków i odnaleźć kilka artefaktów. Ta gra mnie tak wciągnęła że grałem w nią cały czas. (Szkoda ze nie ma takiego multi. co by można sie w grupy zbierać i poszukać artefaktów lub iść na polowanie ) :+:
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Dirklan w 05 Kwi 2010, 14:35

Najlepszy w tej grze jest klimat, bardzo wciągający (za to lobie Stalker'a) ale też jest dreszczyk emocji (chodzi mi i strach) gdy przemierzamy Zone i nagle z nienacka wyskoczy nam pijawka to można się niezłe przestraszyć. Bronie, pancerze i misje wszystko jest spoko(tylko czasami bugi wkurzają)
Image
Awatar użytkownika
Dirklan
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Kwi 2010, 13:51
Ostatnio był: 10 Sie 2014, 10:03
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez El Diablo w 05 Kwi 2010, 20:30

Zainteresowałem się Stalkerem jeszcze przed pojawieniem się się SoC, pomyślałem że z tego co piszą w prasie to może być właśnie coś dla mnie, coś czego szukam od dawna! Ulubiony gatunek, fps do tego elementy rpg i horroru, no i to miejsce akcji, taka moja mała obsesja, katastrofa w Czarnobylu, zawsze mnie to interesowało, przerażający ogrom tego wypadku, jego przyczyny i następstwa, więc uznałem że gra w tym klimacie to musi być coś szytego na moją miarę! :D I miałem rację najpierw pożyczony SoC od kumpla, a potem już własna "kolekcjonerka"! Odjechałem totalnie i do teraz ta gra to moja... religia!! Wszystkie części zdobyłem w E.K. Samego SoC'a zaiczyłem 10 razy z różnymi modami. Chyba nigdy nie powstanie już gra z tak POWALAJĄCYM KLIMATEM!! :o Realizm, zadania, mutanty, bronie, grafika i jeszcze raz klimat, klimat, klimat! :D Są gry i jest S.T.A.L.K.E.R. amen!
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 14:20

Więc najlepszą rzeczą są walki stalkerów bez tego by się nie obeszło, z mutantami też ale mniej bo npc jest słabszy od moba wiec walki stalkerów na równym poziomie i też zalęzne od terenu.

A miejsca to wszędzie gdzie jest walka między stalkerami i mutantami. Dzięki oblivion lost zakres obszarów się zwiększył na prawie cały teren oprócz podziemi tam nie można wprowadzić przyjaciół którzy z nami chodzą.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Wotan w 15 Maj 2010, 08:23

S.T.A.L.K.E.R coś pięknego , kiedy pierwszy raz grałem :D powiedziałem sobie Musze to przejść :D za każdym razem kiedy obczajam nowe miejscówki bronie innych stalkerów oraz frakcje anomalie i tym podobne :) STALKER zadziwia mnie kolejny raz :D zawsze mi się trafi jakaś fajna rozpierdolka :D inna misja , której niewidzałem przedtem :D
Jak bym miał wybierać To na pewno to bedzie STALKER każda część :D ale najbardzie Cień Czarnobyla i na modzie Obliviion lost :D

Wotan
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 14 Maj 2010, 15:16
Ostatnio był: 17 Maj 2010, 14:50
Miejscowość: RAcibóz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Bambosz107 w 15 Maj 2010, 10:48

Nom, racja. OL wymiata. Wstyd się przyznać, ale nigdy nie grałem w Vanillowego SoC'a. Od razu OL wrzuciłem i jak dotąd, jest moim ulubionym modem (jak wyjdzie LURK 1.1 to się to może zmienić). :)

Ja w Stalkerze najbardziej cenię wolność. Nie ma tej liniowości z CoD'ów, robię co mi się podoba.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Początkujący w 06 Cze 2010, 19:25

Stalker ma zawalisty klimat jedyny w swoim rodzaju przecudny !!! Jest sporo ciekawych i tajemniczych miejsce duzo broni, granaty, snajperki itd. Trzeba tez dodac ze fabuła naprawde wciąga. Pamiętam jak byłem w kryjówce Strieloka przeszedlem przez tunel i nagle wyskoczyła pijawka! myślałem że sie posr**
Ostatnio edytowany przez Początkujący, 24 Cze 2010, 07:06, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Początkujący
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 29 Maj 2010, 23:02
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 12:35
Miejscowość: Rzeszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Soprano_7 w 07 Cze 2010, 20:44

Dla mnie Jantar to extra msc. jest tam dużo laboratorium , sekretnych schowków a w nich superr itemki i mutanty z zombiakami . :wódka: :wódka: :wódka: :wódka:
Awatar użytkownika
Soprano_7
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 27 Maj 2010, 18:09
Ostatnio był: 09 Cze 2010, 15:31
Miejscowość: Wysypisko
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez raziel210 w 08 Cze 2010, 19:13

Siemka wszystkim, wypisze moje pozytywne wrażenia z tej wspaniałej gry
1. Kontroler w podziemiach Agropromu
2. misje dla powinności lub wolności związane z zabiciem wrogich oddziałów
3.misja z X18 i X16
4.ZWĘGLACZ
raziel210
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 08 Cze 2010, 16:26
Ostatnio był: 13 Sie 2011, 12:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez lektors w 16 Cze 2010, 18:52

1. Misje losowe - zawsze to ubóstwiałem. Wojna frakcji w CS nie dla mnie, a te pojedyncze questy w CoP to jakaś ściema.
2. Ogrom broni - Dużo ciekawych broni
3. Nie laguje - przynajmniej na moim "dziadku", w CoP miałem 3FPS a o CS to już w ogóle zapomniałem - ładowała się pół dnia
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez Warsoonclang w 20 Cze 2010, 22:08

Pozytywne wrażenia z gry hmh ...
Na pewno zaskoczył mnie sam pomysł na grę oraz miejsce akcji . Upiorne dźwięki , straszne mutanty , wymagający przeciwnicy , pogoda ( niemal czuć było ten śmiercionośny wiatr na twarzy, ten sam, który smagał drzewa w Zonie i rozganiał chmury zasłaniające biały księżyc ) powodowały uśmiech na mej facjacie .
Życie Stalkerów w Zonie zachęciło mnie do wybrania się tam kiedyś . ( tylko kiepsko ukazali wolę przetrwania )
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Pozytywne wrażenia z gry

Postprzez witek26 w 25 Cze 2010, 21:23

Labolatorium X16. To właśnie w nim się najbardziej bałem :E, ale te wszystkie snorki i zombiaki, jakoś tak mnie przytłoczyły, bałem się ich bardziej niż zwykle :wink:
Awatar użytkownika
witek26
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 20 Cze 2010, 19:23
Ostatnio był: 05 Sie 2011, 14:27
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości