Pomocne Save'y.

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Zbysz3K w 27 Lip 2009, 23:12

Wątpie że się doprosisz lepiej próbój przechodzić do skutku bo tutaj admistracja śpi zamiast odświeżać pliki na serwerach -.- I to jest poważny portal??

Portal jest jak najbardziej powazny - niestety nie stac nas aby wykupowywac konta platne na serwerach hostingowych plikow by pliki nie zostaly z czasem (okolo 30 dni) usuwane samoczynnie przez dany serwer - jak nam zafundujesz to wtedy pliki beda stale "online"..."Pretensja do garbatego ze ma dzieci proste"! - caleb59
"Musisz znać prawdę, szukać jej a ona sprawi że będziesz wolny."
Awatar użytkownika
Zbysz3K
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 08 Cze 2009, 12:52
Ostatnio był: 30 Lip 2014, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez KoweK w 28 Lip 2009, 04:12

Zbysz3K napisał(a):Wątpie że się doprosisz lepiej próbój przechodzić do skutku bo tutaj admistracja śpi zamiast odświeżać pliki na serwerach -.- I to jest poważny portal??

Save'ów najwidoczniej nikt nie pobierał, lub z niewyjaśnionych przyczyn zostały usunięte. Nie wiem, czy Michu - założyciel wątku - posiada kopie zapasową, a jeśli chcesz się dowiedzieć to ślij do niego PW.

Jeśli Ci się nie podoba, to zawsze możesz zmienić portal, co za problem? :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalkep.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Michu w 28 Lip 2009, 22:30

UWAGA

Wszystkie posty w pierwszym poście tematu, że tak lekko powiem poszły się kochać. Jest to tylko i wyłącznie mój błąd, dawno temu po prostu wrzuciłem to na filefronta ale nie miałem tam konta (głupie rymy)... Mimo tego iż pobrań było od kilkuset do grubo ponad tysiąca FF usunęło pliczki, gdybym miał konto tak by się nie stało, ale...

Prosimy tutaj o save'y podając pocztę albo najlepiej po prostu prosząc, na stronie przecież mamy PW. Jeżeli posiadacie jakieś sejwy proszę mi wysyłać na PW, GG, MSN lub cokolwiek. Z dokładnym opisem

"Save: Shadow of Chernobyl/Clear Sky"
Patch:
Czy były używane jakieś mody
oraz miejsce zapisanego stanu w GRZE. Gdy zbiorę wystarczająco dużo zmienię całkowicie cały temacik, a więc jeżeli posiadacie jakieś sejwy, Ślijcie to do mnie, dzięki za współpracę!
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Ivan Wlodowicz w 19 Wrz 2009, 11:14

Witam wszystkich stalkerów. Mam ogromną prośbą. Mianowicie 2 dni temu robiłem format i zapomniałem zgrać save'ów do oblivion lost 2.2 :( i gdyby ktoś był tak miły i przesłał save na ten e-mile [email protected] .
Z góry dziękuje.
"SEVA to kombinezon, jaki każdy stalker powinien mieć przy sobie"- Rzekł Naznaczony, po czym dopił "Kozaka" i opuścił Bar.
http://www.youtube.com/watch?v=IQt-pw_pzSw

- Link dla tych którzy przeszli stalkera
Ivan Wlodowicz
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 30 Lip 2009, 09:40
Ostatnio był: 22 Gru 2009, 14:17
Miejscowość: Gospodarstwo w Dolinie Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Proszę o save po wyłączeniu Mózgozwęglacza

Postprzez Viper w 24 Wrz 2009, 21:50

Najpierw chciałbym się przywitać, o jestem nowy na forum.A więc siema! :)

Mój problem, a właściwie prośba jest taka: Mógłby mi ktoś podesłać save po wyłączeniu Mózgozwęglacza?Zainstalowałem patcha 1.005 i save odmawia posłuszeństwa :| Proszę, nie piszcie odpowiedzi typu "Zacznij nową grę", za dużo czasu i nerwów (ach, to sranie w gacie przy spotkaniu z pijawką...), żeby wszystko zaczynać od nowa.Najlepiej, żeby Strielok był na zewnątrz a nie w podziemiach :) Save może być zrobiony na jakimkolwiek patchu - nie robi mi to różnicy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Viper
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 08:50
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 16:12
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Danio1313 w 25 Paź 2009, 16:06

A mógłby ktoś dać savy do 1.0003 przy wejściu do Prypeci?
Image
Awatar użytkownika
Danio1313
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 26 Maj 2009, 19:52
Ostatnio był: 11 Lip 2017, 09:16
Miejscowość: Laboratorium X18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez utak3r w 12 Lis 2009, 17:01

Czy jest jeszcze potrzeba wrzucania? Mam trochę savów z 1.004 z podstawki, rozproszone po całej grze... musiałbym tylko je przejrzeć i opisać, który do czego prowadzi.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Michu w 12 Lis 2009, 17:03

Cały czas są mile widziane, wszystko do mnie na PW.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez harioss w 01 Gru 2009, 16:25

Witam, wszystkich.
Chcicalem wgrac se moda i popsulem savy, tak wiec, nie gram na modach juz hehe

Mam pytanko, da ktos save, tam gdzie pirwsszy raz trawiamy do barmana w powinnoci, z jakimis dokumentami i on kaze isc nam do x18? lub x16? nie pamietam jak to sie nazywalo, no to, jeezeli ktos by mial z tego seva, a jeszcze lepiej, odrazu po wroceniu z tego labolatorium czy jak to sie tam zwalo...


z gory bardzo dziekuje!
*patch. 1.0005 czy jak to tam bylo :) (czy te savy z 1.0004 pojda? bo juz ise pogubilem : /)
harioss
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 20 Lis 2009, 00:16
Ostatnio był: 16 Wrz 2012, 10:47
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Proszę o save po wyłączeniu Mózgozwęglacza

Postprzez Andrzej414 w 17 Gru 2009, 18:21

Viper napisał(a):Najpierw chciałbym się przywitać, o jestem nowy na forum.A więc siema! :)

Mój problem, a właściwie prośba jest taka: Mógłby mi ktoś podesłać save po wyłączeniu Mózgozwęglacza?Zainstalowałem patcha 1.005 i save odmawia posłuszeństwa :| Proszę, nie piszcie odpowiedzi typu "Zacznij nową grę", za dużo czasu i nerwów (ach, to sranie w gacie przy spotkaniu z pijawką...), żeby wszystko zaczynać od nowa.Najlepiej, żeby Strielok był na zewnątrz a nie w podziemiach :) Save może być zrobiony na jakimkolwiek patchu - nie robi mi to różnicy.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Witam przyjacielu. Mam save'y po mózgozwęglaczu. Niestety posiadam windows 7 a tam katalogu wymienionego przez innych forumowiczów nie ma. Ponadto gra nie jest zainstalowana ponieważ znajduje się na partycji D i wymieniając system poprostu wszystkie save kiedyś mi uciekłyi musiałem grać od początku i mam teraz zachowane gry ale nie wiem w jakim katalogu one sie znajdują.
Awatar użytkownika
Andrzej414
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Gru 2009, 14:42
Ostatnio był: 06 Sty 2012, 21:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez lukass w 17 Gru 2009, 18:58

bez względu na to, gdzie jest gra, save'y zawsze są w dokumentach.
w 7ce szukaj ich w C/Users/Public/Public Documents/Stalker
!!! musisz wyłączyć ukrywanie plików, żeby zobaczyć ten folder

druga lokacja to dokumenty użytkownika: StartMenu/ katalog na szczycie listy
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Kuroi w 17 Gru 2009, 19:03

Może to być również (jak u mnie) mój komputer -> dokumenty udostępnione -> Stalker-shoc -> savedgames ;)
Awatar użytkownika
Kuroi
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 12 Gru 2009, 19:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 17:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości