Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pitomafia w 05 Cze 2010, 14:47

Moją ulubioną frakcją są Samotnicy. Niby po nazwie wynika że z nikim się nie chcą zadawać, ale jednak zawsze pomogą w potrzebie, napiją się przy ognisku, pogadają. Tępią bandytów i mają racje! Bandyci to zwykłe hamy(bez urazy wszyscy którzy ich lubią :E ) tylko kradną i oszukują i tak w kółko.
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.

— Albert Einstein
Awatar użytkownika
Pitomafia
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 05 Cze 2010, 14:27
Ostatnio był: 06 Sie 2014, 13:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez noro monolit w 06 Cze 2010, 20:39

Moja ulubiona frakcja to samonicy lub powinność.Samotnicy bo poprostu sie nie bawia w te smieszne frakcje tylko sie wzbogacaja a powinność za to ze chcą tą zone raz na zawsze w pizdziec zniszcyc...i tyle
Dopóki walczysz jestes zwycięzcą ...
Awatar użytkownika
noro monolit
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2010, 21:52
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 14:35
Miejscowość: prypeć , sarkofag , czerwony las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tepes w 07 Cze 2010, 17:20

Dla mnie najlepszą frakcją jest Monolit- fanatycy którzy bronią dostępu do centrum Zony. Lubie też Powinność bo walczy z tymi głupimi anarchistami z Wolności
Awatar użytkownika
tepes
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Cze 2010, 16:55
Ostatnio był: 08 Cze 2010, 22:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alchemik w 07 Cze 2010, 17:36

:facepalm: Tepes, błagam...Przeczytaj całą stronę od góry. Wolność to nie Anarchiści, lecz coś w rodzaju Nihilistów.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rolex w 07 Cze 2010, 18:50

xKoweKx napisał(a):
Rolex napisał(a):xKoweKx stara się narzucać każdemu swoje myślenie.

:D Tak. Wyrażanie swojego zdania to narzucanie go. Brawo!

Ależ mnie rozśmieszyłeś :E Stary czy ty ślepy jesteś? Czytałem ten temat od początku i nie jednemu użytkownikowi starałeś się wmówić, że wolność to nie anarchiści bo ty tak uważasz. To jest perfidne. Już nie będę się przewijał do samych początków. Jeżeli twoje ego Ci na to pozwoli to nie edytuj wcześniejszych postów.
xKoweKx napisał(a):
Rolex napisał(a):Jeżeli według niego "Wolność" to nie anarchiści to tak już musi być bo inne zdania się nie liczą.

Myśl, jak chcesz. Naprawdę mało mnie obchodzi Twoje błędne myślenie i pojmowanie pojęć.

Wow ale pamiętaj to są moje przemyślenia nie potrzebuję żadnej niańki aby mnie poprawiała bo napisałem coś nie tak. Do tego skoro Cię to nie obchodzi to czemu ta nieodparta chęć odpisania mi przezwyciężyła twą doskonałość?
xKoweKx napisał(a):
Rolex napisał(a):Może wyrażać swoją opinię jednak niech zachowa ją dla siebie.

Bo co?

Tu aż sama się nasuwa odpowiedź "bo gó***". Zdarza się, że twoja opinia potrafi nieźle wpienić innych użytkowników - sarkazmy zostawiaj dla siebie. Pamiętaj nie jesteś guru tego forum możesz sobie pisać co chcesz jednak są pewne granice, które powinny obowiązywać każdego.

Za chwilę mogę się założyć, że mój post zostanie usunięty lub dostanę ostrzeżenie za off'topic, który sam admin robi lub dostanę bana za obrazę admina, który sam się prosił o mały wykład na temat "Jego" osoby. Dziękuję.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez raziel210 w 08 Cze 2010, 17:23

Moją ulubiona frakcjom jest Wolność, a dlaczego? a dlatego że lubię taki klimat raggae i lubią :wódka:
nienawidzę powinności :!: :E
raziel210
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 08 Cze 2010, 16:26
Ostatnio był: 13 Sie 2011, 12:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez tepes w 08 Cze 2010, 22:13

Alchemik napisał(a)::facepalm: Tepes, błagam...Przeczytaj całą stronę od góry. Wolność to nie Anarchiści, lecz coś w rodzaju Nihilistów.


Skoro w informacjach ogólnych o grze nazwani są anarchistami to tego trzeba sie trzymać. Rozumiem że pewnie dociera do Ciebie tylko to co pisze w tzw encyklopedii i rozumiem ze pewnie bawisz sie w obecnym okresie w anarchiste lub punka ale nie ucz kogos innego czym jest anarchia bo niektorzy mają te lata za sobą.
W ogóle rozmowa na temat czy Wolność to anarchiści czy nie jest bez sensu. W grze są tak określani wiec nie warto się mądrzyć.
Awatar użytkownika
tepes
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Cze 2010, 16:55
Ostatnio był: 08 Cze 2010, 22:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Warsoonclang w 17 Cze 2010, 08:23

Frakcje walczą ze sobą ...
Wolni Stalkerzy robią wielkie G ...
Monolit (?) ...
Wojsko jak zwykle wtyka nos w nie swoje sprawy ...
A Zombiaczki ? Oni sobie po prostu są i to jest rewelacyjne . Całkiem sympatycznie krzyczą Twajjjjju !! i grzeją przed siebie bez względu na wszystko .
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 17 Cze 2010, 14:32

Rolex napisał(a):Czytałem ten temat od początku i nie jednemu użytkownikowi starałeś się wmówić, że wolność to nie anarchiści bo ty tak uważasz

Nie że ja tak uważam, tylko po prostu tak jest. Jeżeli ktoś tego przyjąć nie potrafi to jego sprawa. ;)

Rolex napisał(a):Do tego skoro Cię to nie obchodzi to czemu ta nieodparta chęć odpisania mi przezwyciężyła twą doskonałość?

Bo lubię. :)

Rolex napisał(a):Zdarza się, że twoja opinia potrafi nieźle wpienić innych użytkowników

To nie jest mój problem. Ja nie "wpieniam się", gdy ktoś ma inne zdanie od mojego.

Rolex napisał(a):o mały wykład na temat "Jego" osoby.

Wykładzik będziesz mógł zrobić, jak poznasz mnie osobiście, bo póki co to

Rolex napisał(a):gó***"


o mnie wiesz. :)

Czekam, aż GSC w następnej części S.T.A.L.K.E.R.'a napisze, że Powinność to naziści. :E Załóżmy więc, że w Zonie "anarchizm" ma inne pojęcie i rzeczywiście Wolność to anarchole, którzy mają przywódce. :)

peace.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alchemik w 03 Lip 2010, 17:21

Tepes napisał
Skoro w informacjach ogólnych o grze nazwani są anarchistami to tego trzeba sie trzymać.


Ostatnio UE stwierdziło, że ślimak to ryba lądowa...Czyli, mimo ogólnej wiedzy, stwierdzasz, że ślimak to ryba, bo UE tak karze? Nie ma tak dobrze...Poza tym ciekaw jestem, dlaczego nie wstawiłeś daty urodzenia do profilu :E ? Prawda w oczy kole?
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Madox69 w 03 Lip 2010, 20:38

Wolność to tacy weseli rastamani z jamajki tyle że w Stalkerze, a skoro temat brzmi ulubione frakcje to ja lofciam Powinność gdyż przypominają mi o wujku z niemieckiej strony mojej familii.
Scientia potestas est
Awatar użytkownika
Madox69
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 10 Gru 2008, 16:49
Ostatnio był: 16 Lut 2024, 23:19
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Walker P9m
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Znajomy w 04 Lip 2010, 09:32

Mi najbardziej pasuje bycie samotnikiem. Powinność zamierza zniszczyć Zonę (nigdy do nich nie dołączyłem i nawet mnie tam nie ciągnie) Mimo wszystko, że Powinność jest strasznie podobnym ugrupowaniem do Wojska to już bardziej wolę Wojsko.
A Wolność lubię za ich podejście do życia.
Jedną jeszcze frakcją która dość mi się podoba jest Monolit, gdyż ich fanatyczna służba by chronić serce Zony jest naprawdę godna podziwu (Nawet ciężko się z nimi walczy, szczególnie na wyższych poziomach trudności :D)
Image
Image
Image

Za ten post Znajomy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tmatrix7.
Awatar użytkownika
Znajomy
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 01 Lip 2010, 11:14
Ostatnio był: 07 Gru 2013, 15:04
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość