Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez MalinaOSG w 27 Maj 2010, 22:43

Nie zapominaj że też bandyci mają z najemnikami dobre stosunki, wolność niestety nie ale cóż zrobić nie można mieć wszystkiego.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 29 Maj 2010, 22:22

Bandyci najlepsze stosunki mają właśnie z najemnikami jak to napisałem malina..ale z wolnością też się dogadują, może nie są przyjaciółmi lecz wrogami też nie. Niestety bandyci są najmniej zorganizowaną frakcją, każdy dba tam o swój tyłek i usiłuje najwięcej zarobić, ale swoje zasady mają...tak samo jak i wtyczki w zonie, np. wojsko, albo sama powinność..a swoją drogą co za dureń wpadł na pomysł aby zombie nazwać frakcją ;p

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Początkujący w 31 Maj 2010, 09:02

Moją ulubioną frakcją są samotnicy. Nie musisz martwic sie o kogos z czlonków innych frakcji, działasz sam co tworzy wspaniały klimat gry S.T.A.L.E.R, nie działąsz na rzecz jakichś glupich poglądów. Czasem też robie zadania dla powinnosci, bo mają dobry sprzęt. Wojska nie lubie szczegolnie nie spodobalo mi sie gdy przy moscie zażadali odemnie 5 stówek za przejście wkurzyli mnie i ich zabiłem :D :wódka: na zdrowie ! :wódka:
Awatar użytkownika
Początkujący
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 29 Maj 2010, 23:02
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 12:35
Miejscowość: Rzeszów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez JohnyzLampy w 31 Maj 2010, 10:43

W grze trzymam się z samotnikami bo najbardziej mi się podobają jako "grupa" oraz z Powinnością bo tak jest o wiele łatwiej. Wolności nie lubię - czemu? - pisać nie będę by nie denerwować co poniektórych. Przydatni są tylko po to by ich wybić i zgarnąć co lepsze pukawki i osprzęt :wink: Wojsko jest bo musi być by trzymać ten cały śmietnik i ograniczyć wpłyt i wypływ rzeczy do/z Zony.
Awatar użytkownika
JohnyzLampy
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 30 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 01 Wrz 2015, 19:55
Miejscowość: Litzmanstadt
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Soprano_7 w 31 Maj 2010, 18:00

Hmmmmmmm no więc zdecydowanie Naukowcy why? proste są "fajnie mądrzy" mają fajne kombinezonki i bronią także biją innych mają spoko wynalazki ile się dzieje dzięki im np: prototyp do x16 i inne :P :P :P :P :P :P
Awatar użytkownika
Soprano_7
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 27 Maj 2010, 18:09
Ostatnio był: 09 Cze 2010, 15:31
Miejscowość: Wysypisko
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez kis104 w 31 Maj 2010, 19:05

No to moją ulubioną frakcją (czytaj:"Tą z którą najlepiej mi się grało" :P) była... Powinność. Jakoś tak od początku do (prawie) samego końca :)
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43

Re: Ulubione frakcje

Postprzez lektors w 02 Cze 2010, 13:04

Powinność. Dlaczego?
Bo nie lubię Wolności.Dlaczego?
Bo to anarchiści. Dlaczego?
Bo mają wybujałe poglądy i pomimo że są przeciwko Powinności to nie stoi im na przeszkodzie zabić mutanta. Dlaczego?
Nie wiem.

Uwagi moderatora:

Zajrzyj do słownika i zapoznaj się ze słowem "anarchiści".
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: Ulubione frakcje

Postprzez stpauli w 04 Cze 2010, 18:22

najbardziej lubie bandytów (zabijać) bo mają zawsze ciulaste ubranka i łatwo zrobić z nich miazge.


a tak na powaznie, lubie samotników najbardziej,
a potem powinnosc za bronie i wolnosc za zółte egzo ;)
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Ulubione frakcje

Postprzez JohnyzLampy w 04 Cze 2010, 20:54

xKoweKx, przejrzałem ten wątek i to Twoje pipczenie, że Wolność to nie anarchiści żal rzyć ściska. Nawet na stronie Stalkera, Wolnośc jest opisana jako grupa anarchistyczna.
Anarchists and daredevils who declare themselves to be fighting for free access to the Zone, and consequently find themselves in constant conflict with army units, military stalkers, and Duty.

Powinieneś już zauważyć, że to co Ty o tym sądzisz mało kogo tu obchodzi, nawet jeśli jesteś adminem. Nie wiem co tak bronisz tych głupców z literką A na czole, i w sumie średnio mnie to obchodzi, ale wiedz, że mało co jest tak piękne jak się wydaje.
Tyle od nowego bywalca forum :P

Za ten post JohnyzLampy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dj243.
Awatar użytkownika
JohnyzLampy
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 30 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 01 Wrz 2015, 19:55
Miejscowość: Litzmanstadt
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 4

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rolex w 04 Cze 2010, 23:30

Moją ulubioną frakcją są samotnicy. Gdyby był to temat w dziale Czystego Nieba to pewnie wybrałbym frakcję Czyste Niebo, którą bardzo lubię. Samotników lubię za to, że są zwykłymi stalkerami. Nie oszukujmy się, że cała ta zabawa w frakcje nie ma sensu w zonie. Stalkerzy przybyli tutaj chyba nie dlatego aby walczyć tylko aby uciec od codziennej szarości, kiepskiej przeszłości lub aby się wzbogacić o artefakty, nowe przeżycia lub aby po prostu postrzelać do mutantów. Samotnicy pasują do tego opisu.

Teraz mały off'topic. Co do nowego użytkownika, który posiada posta wyżej. Masz rację.Teraz moje zdanie. xKoweKx stara się narzucać każdemu swoje myślenie. Jeżeli według niego "Wolność" to nie anarchiści to tak już musi być bo inne zdania się nie liczą. Admin to nie znaczy, że pozjadał wszystkie rozumy. Może wyrażać swoją opinię jednak niech zachowa ją dla siebie.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alchemik w 05 Cze 2010, 01:43

Człowieku...Wolność to nie Anarchiści, gdyż:
-Mają Przywódcę, a w Anarchii panuje "bezkrólewie", czyli, że wszyscy są równi.
-Są uzbrojeni i prowadzą wojnę z Powinnością, a Anarchiści tak naprawdę używają przemocy rzadko i nie wszyscy...
-W Anarchiźmie każdy ma prawo do swego zdania, a Wolność myśli, że tylko Oni mają rację.
- Czy jeżeli powiem, że jestem Królową Anglii, to Mi uwierzysz? Zanim postawisz osąd, sprawdź coś sam i nie czepiaj się Kowka, bo jest trochę ostry, ale bez Niego byłby tu bajzel.

Co do mojej ulubionej frakcji, są nią Czyste Niebo. W przeciwieństwie do Naukowców, nie boją się ryzyka, walczą o swoje i wiedzą więcej niż Rząd i Armia, razem wzięte. Mają fajne stroje, dobry sprzęt (FN F2000), a także świetną bazę pośrodku malowniczych Bagien :E . Jeśli miałbym być stalkerem, to właśnie w tej Frakcji.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Ulubione frakcje

Postprzez KoweK w 05 Cze 2010, 10:39

JohnyzLampy napisał(a):Nawet na stronie Stalkera, Wolnośc jest opisana jako grupa anarchistyczna.

No i? Te teksty były brane z plików gry. Nie chciało mi się pisać nowego opisu. ;)

JohnyzLampy napisał(a): Anarchists and daredevils who declare themselves to be fighting for free access to the Zone, and consequently find themselves in constant conflict with army units, military stalkers, and Duty.


Powinieneś już zauważyć, że to co Ty o tym sądzisz mało kogo tu obchodzi, nawet jeśli jesteś adminem. Nie wiem co tak bronisz tych głupców z literką A na czole, i w sumie średnio mnie to obchodzi, ale wiedz, że mało co jest tak piękne jak się wydaje.

Rozumiem, że uwierzysz we wszystko, co ci napiszą gdzieś tam? No tak... Nie bronię ich, mam ich gdzieś i sam nie jestem anarchistą, ale głupie jest mylenie NIHILIZMU (tak, w Stalkerze to są nihiliści) z Anarchizmem. Podobnie jak Nacjonalizm z Nazizmem. :facepalm:

Rolex napisał(a):xKoweKx stara się narzucać każdemu swoje myślenie.

:D Tak. Wyrażanie swojego zdania to narzucanie go. Brawo!

Rolex napisał(a):Jeżeli według niego "Wolność" to nie anarchiści to tak już musi być bo inne zdania się nie liczą.

Myśl, jak chcesz. Naprawdę mało mnie obchodzi Twoje błędne myślenie i pojmowanie pojęć.

Rolex napisał(a):Może wyrażać swoją opinię jednak niech zachowa ją dla siebie.

Bo co?

Alchemik napisał(a):-Mają Przywódcę, a w Anarchii panuje "bezkrólewie", czyli, że wszyscy są równi.

Dodam jeszcze, że Wolność ma przywódcę... jest nim Łukasz. Już tutaj słowo "anarchiści" nie ma żadnego sensu.

Alchemik napisał(a):-Są uzbrojeni i prowadzą wojnę z Powinnością, a Anarchiści tak naprawdę używają przemocy rzadko i nie wszyscy...

Egzakli. Większość to pacyfiści. No i polecam tekst piosenki Crass'u "Bloody Revolution".

Jedynymi prawdziwymi anarchistami w Zonie są samotnicy. Neutralni do większość, samotni, robiący co chcą, tworzący małe obozy etc. Nie mają przywódcy, i żyją jak chcą. :> I dlatego ja też najbardziej lubię tę frakcję. Aczkolwiek nie ukrywam, że najłatwiej grało mi się Powinnością...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość