Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szarlej w 25 Mar 2010, 18:21

Moja ulubiona frakcja to samotnicy. Najbardziej przypominają nas polaków niby jeden drugiemu wilkiem, ale jak jakiś wróg (bandyci,najemnicy) zacznie kozaczyć to chłopy w garść się wezmą i pokarzą kto tu rządzi. :D
Awatar użytkownika
Szarlej
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Mar 2010, 10:53
Ostatnio był: 10 Mar 2022, 22:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pawlowicz w 03 Kwi 2010, 10:54

Według mnie najlepszą frakcją są Naukowcy.

1. Chcą sie czegoś dowiedzieć o zonie. A nie ją zniszczyć.
2. Mają spoko kombinezony :D .
3. Nie prowadzą wojny z żadna frakcją.
Ostatnio edytowany przez Pawlowicz, 21 Kwi 2010, 14:54, edytowano w sumie 1 raz
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez mody w 21 Kwi 2010, 12:52

moja ulubiona frakcja to powinnosc poniewaz sa naj lepiej wyposazeni ,maja najlepsze kombinezony ,i walcza z wolnoscia ktorej nie lubie
mody
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 19 Kwi 2010, 16:30
Ostatnio był: 22 Kwi 2010, 17:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez bumshaker12 w 22 Kwi 2010, 21:37

Mody a może po słownik byś sięgnął ????
Bo coś nie wierze że zdałeś podstawówkę.
Wracając do tematu moją ulubioną frakcją jest wolność.
Jedyna frakcja która do mnie przemawia,zarówno nastawieniem do zony jak i wyposażeniem. (Kocham mundury o wzorze flecktarn i H&K G36)
A tak poza tym to wyluzowani kolesie,i prawie zawsze używam jednego cytatu który usłyszałem w ich bazie.
"Zawsze znajdzie się stara :wódka: dla nowych przyjaciół" Ten cytat jest genialny :D
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ogniskujący w 25 Kwi 2010, 08:31

W cieniu najlepszą frakcją jest wolność(pilnują granicy z c czerwonym lasem,nierzadko ceną własnego tyłka)mają świetne mundury(Maskują się świetnie)Dobre bronie(SGI5K,GP37,Dragunow)Mają przyjemną atmosferę w bazie.Są leniwi jak ja ale jak trzeba coś zrobić to robią to na 100%.Świetne umiejscowienie(raz gdy byłem w powinności chyba za cenę 6 dedów,7magazynków i 15 minut walczyłem o wstęp do czerwonego lasu)Słowem świetni są :D
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Podznaczony w 25 Kwi 2010, 19:34

Zacznę od tego że nie lubię wolności i monolitu. Jeśli chodzi o uzbrojenie to szczerze mi to zwisa bo możesz przecież zdobyć uzbrojenie i broń a nie koniecznie kupić. Ktoś coś pisał o tym że na początku w Magazynach jest zasadzka na Wolność i jest 3 na 7 ale potem jak jest ? Sztuką jest rozwalić ok.20 tych 7 ludzi w obozie tym powinności ? I w ogóle chyba tylko Czacha nosi egzoszkielet ? Monolit dużo ludzi ich chyba lubi za to że są na końcu rozgrywki i mają gaussy, fn 2000 i podobne mocne bronie którymi spokojnie rozwalić mogą wojsko, powinność i wolność i resztę. Jeszcze wrócę do Wolności bo jak nie rozwalimy ich to mamy zadanko eliminacji kapusia u nich a sami tego nie mogą zrobić co dowodzi że są bardzo rozleźli. Jakoś w powinności nie ma kapusiów ale ciekaw jestem jakby role się odwróciły i Powinność miałaby super extra uzbrojenie a Wolność tak przeciętnie ? Poza tym nie wiedziałem o możliwości kupna SVD u Kutwy i poniekąd to też był czynnik który zadecydował. Ogólnie moim zdaniem najlepsza jest Powinność. Bar 100 Radów i ogólnie zdobywanie Bulldoga - 6 dla tego z Powinności też fajny quest ; D I ogólnie TRs Luneta 500 nabojów i to mi wystarczy ; ) (Bo SVD nie da sie tak szybko zdobyć :( )
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Nacjonalista w 08 Maj 2010, 12:26

Nienawidzę wolności, jak i generalnie wszystkich lewaków, czy to tych "fałszywych" czy "prawdziwych".

Na to miast uwielbiam Powinność za świetne wyszkolenie, no i za to z kim walczą ;).
No i jeszcze Samotnicy. Uważam że zhierarchizowana organizacja jest lepsza, lecz jak ktoś już wspomniał, mają coś z nas - Polaków, no i plus za walkę ze wszechobecnym bandyctwem. ;)
Awatar użytkownika
Nacjonalista
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Maj 2010, 21:13
Ostatnio był: 09 Maj 2010, 09:00
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 00:47

Moją frakcją jest wolność i tego nikt i nic nie zmieni. Powód jasny ochrona i wykorzystywanie tego co daje nam zona dlatego naukowcy nas lubią. A inny powód chłopacy są naprawdę wporzo u nich czuje się jak u siebie. Z bandytami mamy spoko stosunki, są wrogiem wojska, powinności, nie walczą z nami, nie przeszkadzają nam. Nigdy z nami nie walczą dlatego bandytów lubię wszystko co złe z ich strony kierowane do naszych wrogów. Najemnicy nie lubię ich przypadkowi zleceniodawcy, zwłaszcza jeśli o powinność chodzi mają forsę wynajmują najemników ale i tak na próżno najemnicy nas nie zaskoczą. Samotnicy niem mam nic do nich niektórzy się do nas przyłączają wiec za to mogę ich lubić. Wojsko nienawidzę rządowych psów którzy nas atakują z powodu tak zwanej anarchi, guzik prawda zostało wymyślone to przez sztywnych ludzi chcących niszczyć to co się tworzy z nowo zrodzonego i przez sługusów wojska tak chodzi o powinność. Nie lubię tych którzy nie lubią nas, to samo tyczy się wojskowych stalkerów kiedyś wporzo ludzie a tera kolejne sługusy rządowe za to ich nie lubię i za to że poszli do wojska a nie do nas. Monolit najsilniejszy nasz wróg nie pozwolę by fanatycy wyparli nas z zony trza ich powstrzymać przed pełną kontrolą. Ale czy powinność to zrobi nie oni wolą z nami walczyć a nie z prawdziwym wrogiem ogółu. Wypowiedzi tych którzy są za powinnością Fatal Error jeśli chodzi o dyscyplinę, wolność jest ponieważ nikt im nie rozkazuje ścielić łóżka czy za karę myć szczoteczką do zębów kibelka. Wolność jest zgrana z powodu przyjaźni czego w powinności brakuje z powodu wojskowej dyscypliny.A sprzęt niby powinność ma lepszą a moi chłopcy z ponoć gorszą bronią i pancerzem a powinność ponoć z lepszą bronią i wszyscy w egzoszkieletach zostali przez nas nie zgraną bandę anarchistów skopani tak że naszych padło 0 a powinności 10 wiec myśleć nad tym co mówicie. Mamy też w badzie pojazdy typu APC-743 i czołg typu T-55 a wy :?: :?: :?: :?: Jeśli chodzi o frakcje zombie to możliwość wstępu do frakcji tylko pod silnym działaniem psionicznym, wiec moim zdaniem zabijać tych którzy atakują a najlepiej omijać bez wdawania się w walkę.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Duch97 w 13 Maj 2010, 14:58

Zdecydowanie moją ulubioną frakcją jest Powinność ponieważ mają dobre pukawki ,dobrego handlarza i dają ciekawe misje.

---------------

Poza tym są dobrze zgrani i świetnie znają się na walce.

Uwagi moderatora:

Double post - ati
Image
Image
Image
Image
Powinność górą!!!!!
Awatar użytkownika
Duch97
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 12 Maj 2010, 14:04
Ostatnio był: 14 Gru 2010, 17:39
Miejscowość: Gdzieś w zonie...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Krzysu_Pl w 13 Maj 2010, 22:54

Ulubiona frakcja____Z.O.M.B.I.E____
Dlaczego? - bo ich to wszystko g*wno obchodzi

Uwagi moderatora:

Warn - ati
Awatar użytkownika
Krzysu_Pl
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 05 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 24 Kwi 2022, 21:40
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 81

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wotan w 16 Maj 2010, 14:59

Ulubiona Frakcja Hmmmm ciekawy temat ja tam Sram na powinność najemników zoombiaków naukowców (chociaż mają fajne fanty) Bandytów i jakiś tam cieciów :D Wolni Stalkerzy :D TEż jakaś to frakcja :D
xD

Wotan
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 14 Maj 2010, 15:16
Ostatnio był: 17 Maj 2010, 14:50
Miejscowość: RAcibóz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez JanekOSG w 24 Maj 2010, 09:13

Bandyci :wódka: z tym że z dobrym nastawieniem na wolność , czemu ?! Jak wiadomo bandyci nie uznają zasad temu..

Ogólnie bandyci napadają na samotników grabiąc ich i są zorganizowani ( dosyć pod względem napadań ) Wiem że jedno drugie wyklucza ale...
Awatar użytkownika
JanekOSG
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:09
Ostatnio był: 24 Maj 2010, 09:16
Miejscowość: Wysypisko
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość