Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Rybka136 w 03 Lut 2010, 09:41

Moja ulubiona frakcja jest powinnosc czego

fajne panczerze

fajne misje

Super wyposazenie

rozwalaja wszystkich co wchodza im w droge

Uwagi moderatora:

Zacznij używać polskich znaków. - xKoweKx
Członek Powinnosci.
Walcze w imieniu moich braci ....
Tepie Wolnosc...
i tak powinno byc ....
Awatar użytkownika
Rybka136
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 27 Sty 2010, 16:00
Ostatnio był: 25 Lut 2010, 17:37
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Goramil w 15 Lut 2010, 01:07

Nie będę ukrywać...jestem sierżantem "Powinności" i pragnę Wam udowodnić dlaczego warto przystąpić do Nas, a nie do tych cieci "anarchistow":

- Chronimy Ludzi przed Mutantami z ZONY, robiąc częste polowania.
- Mamy świetny sprzęt do walki na otwartym terenie.(ale radzimy sobie także w zabudowanym)
- Nasze kombinezony są uwazane za jedne z lepszych w ZONIE
- Co do kombinezonow mają one świetnie stonowane kolory (ta czerń z elementami czerwieni, nie zaprzecze...skusiło mnie to rozwnież,lubie takie kolory..w takiej tonacji)
- Wojskowa hierarchia i dyscyplina. W naszych szeregach jest sporo byłych mundurowych z poza ZONY (byłych komandosów z państw byłego Układu Warszawskiego, z bloku wschodniego. Od Polski, aż po Ural)
- Wyznajemy zasadę "Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego"
- Nietolerujemy zdrad i szpiegów. Wieszamy ich na drzewach przy drodze do naszej bazy, albo rzucamy w anomalie.
- "Wspolpracujemy" z wojskiem, przynajmniej w kwestji ochrony ludzi przed ZONĄ.
- Dajemy dobrze zarobić na eksterminacji mutantow, a takze dobrze placimy za artefakty stalkerom, zeby nie trafialy one w niepowolane ręce poza "strefę".
- fakt, walczymy z anarch....z "Wolnością", gdyż nie rozumieją Oni tego, że ZONA jest wielkim zagrożeniem dla życia ludzi z poza 'stefy'. My uczymy ich "rozumu" i "Pokory".
- Przeprowadzamy częste szkolenia bojowe dla naszych "żołnierzy", dajemy im wiedze niezbedna do przezycia w STREFIE, uczymy slabych punktow kazdego poznanego mutanta,a takze taktyki działania.
- Chronimy naukowcow razem z ich wiedza na temat ZONY.

Anarchiści mamią ludzi dobrym słowem i zamiast walczyc z mutantami nie obejrzysz sie jak zaczniesz je przemycac poza strefe razem z innymi niebezpiecznymi rzeczami.Chcesz mieć niewinne istnienia na sumieniu ?? Udają, że są super, bo bronią reszte ZONY przed monolitianami...phi...ratuja własne tylki i tyle. Jakby nam ustapili pola, to moglibysmy robic to nawet skuteczniej od Nich. To, że ich siedziba miesci sie w starych magazynach wojskowych. wcale nie oznacza, ze mają dobrze wyszkolonych i uzbrojonych ludzi. Nie mają funduszy do tego, aby szkolic "zolnierzy", bron i amunicja NATO są w tych rejonach ciezko dostepne i drogie. Nie to co My oferujemy. Urzywamy sprzetu najlepszej jakosci, ktory dostajemy od wojska (no...powiedzmy, ze "dostajemy"). Jest to "miejscowa" bron, skuteczna. Łatwo o bron oraz amunicje do cwiczen i nie tylko.

Zastanów się dobrze STALKERze, nim wybierzesz frakcje !! :wódka: Chcesz ratowac ludzi ??...czy plątać się pod nogami w sumie nie wiedząc czemy. Sam wybieraj

Za ten post Goramil otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive dj243.
Goramil
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 09 Lut 2010, 01:02
Ostatnio był: 16 Mar 2010, 17:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez PrzemoC w 15 Lut 2010, 19:48

Goramil napisał(a):Mamy świetny sprzęt do walki na otwartym terenie

Goramil napisał(a):Co do kombinezonow mają one świetnie stonowane kolory (ta czerń z elementami czerwieni, nie zaprzecze...

ta czerń z elementami czerwieni... Na otwartym terenie pięknie współgra z czernią
i czerwoną kropka w celowniku G36 Wolności. Tylko co tak świetnie wyszkoleni
żołnierze będą robić w otwartym terenie w tak odróżniających się kombinezonach?
Oj, nie przekonałeś mnie :wink: Twoja wypowiedź przeczy sama sobie...
Ale to tylko moje zdanie.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Ulubione frakcje

Postprzez WeteranMonolit w 15 Lut 2010, 20:11

Pozwolisz, że skomentuję (jakby ktoś nie wiedział, to Wolność jest moją drugą ulubioną frakcją, zaraz po Monolicie):
- Chronimy Ludzi przed Mutantami z ZONY, robiąc częste polowania. - Po których mutanty i tak powracają robiąc jeszcze gorsze zniszczenia.
- Mamy świetny sprzęt do walki na otwartym terenie.(ale radzimy sobie także w zabudowanym) - Dziurawe pancerze i parę karabinków szturmowych? Jesteś śmieszny.
- Nasze kombinezony są uwazane za jedne z lepszych w ZONIE - ale i tak są gorsze od lekkich lecz wytrzymałych pancerzy Wolności
- Co do kombinezonow mają one świetnie stonowane kolory (ta czerń z elementami czerwieni, nie zaprzecze...skusiło mnie to rozwnież,lubie takie kolory..w takiej tonacji) - o tak, świetnie się prezentuje na tym czerwień waszej krwi...
- Wojskowa hierarchia i dyscyplina. W naszych szeregach jest sporo byłych mundurowych z poza ZONY (byłych komandosów z państw byłego Układu Warszawskiego, z bloku wschodniego. Od Polski, aż po Ural) - my, Stalkerzy, nienawidzimy trepów
- Wyznajemy zasadę "Jeden za wszystkich. Wszyscy za jednego" - A my to niby nie?
- Nietolerujemy zdrad i szpiegów. Wieszamy ich na drzewach przy drodze do naszej bazy, albo rzucamy w anomalie. - głównie kończy się to tym, że oni wam uciekają...
- "Wspolpracujemy" z wojskiem, przynajmniej w kwestji ochrony ludzi przed ZONĄ. - Czy mam przypominać, drogi Stalkerze o tym co zrobiły ci trepy?
- Dajemy dobrze zarobić na eksterminacji mutantow, a takze dobrze placimy za artefakty stalkerom, zeby nie trafialy one w niepowolane ręce poza "strefę". - Nie ma czegoś takiego jak "niepowołane ręce". Zona jest darem dla wszystkich!
- fakt, walczymy z anarch....z "Wolnością", gdyż nie rozumieją Oni tego, że ZONA jest wielkim zagrożeniem dla życia ludzi z poza 'stefy'. My uczymy ich "rozumu" i "Pokory". - głównie zabijając nas... godne Zakonu Krzyżackiego...
- Przeprowadzamy częste szkolenia bojowe dla naszych "żołnierzy", dajemy im wiedze niezbedna do przezycia w STREFIE, uczymy slabych punktow kazdego poznanego mutanta,a takze taktyki działania. - Dzięki wam za te taktyki. To dzięki nim wygrywamy każdą bitwę z wami...
- Chronimy naukowcow razem z ich wiedza na temat ZONY. - a potem naukowcy wpadają w śmiesznych sytuacjach w sidła najemników kilometr od waszej bazy i nikt nie idzie im na pomoc... godne pożałowania.

Stalkerze! Odrzuć ich! Nie daj się trepom! Uwolnijmy Zonę i udostępnijmy ją dla wszystkich! Nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu nas, tych którzy mają rację w tej wojnie!
Awatar użytkownika
WeteranMonolit
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 15 Lut 2010, 19:22
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 21:15
Miejscowość: Pripiat
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiewiórka69 w 15 Lut 2010, 20:48

Ukrywać nie będę.. kiedyś lubiłem ''powinność'', przyznaje że ich dobry sprzęt, wyszkolenie i doświadczenie w zonie sprawia że są naprawdę dobrze walczą i utrzymują niektóre terenu w zonie. Przy wódzie może i dobrze się z nimi gada ale jak mają walczyć z kimś to koniec..typu ''wolność'', wykrzykują różne hasła podczas walki obie strony konfliktu i jedna myśli że jest lepsza od drugiej...nieustanna walko i żaden nie wygra...powinność jakby to powiedzieć, jest strasznie fanatyczna w stosunku do wrogów...
''Wolność''...-Wszystkim się kojarzy z anarchią, co jest błędną myślą, ONI NIC NIE MAJĄ WSPÓLNEGO Z ANARCHISTAMI!...członkowie tej frakcji to sami praktycznie weterani którzy od lat siedzą w zonie, są zdyscyplinowani i umieją dobrze posługiwać się bronią, utrzymują barierę i także walczą z mutantami tylko mniej niż powinność.
Ale tu muszę się zgodzić Garomilem, wolność broni właśnie bariery bo gdyby tego nie robili to monolit zwyczajnie by ich ''zalał'' swoimi chorymi członkami...a jak by mieli już barierę to zwyczajny koniec..

PS.I tak bandyci rządzą....

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez PrzemoC w 15 Lut 2010, 21:40

WeteranMonolit napisał(a):Stalkerze! Odrzuć ich! Nie daj się trepom! Uwolnijmy Zonę i udostępnijmy ją dla wszystkich! Nic nie powstrzyma tryumfalnego marszu nas, tych którzy mają rację w tej wojnie!

Nowy Kolego! Zacznij uzywac tagów "quote" i zapoznaj się z regulaminem!
Cytowanie całych wypowiedzi jest zakazane, szczególnie tak długich jak ta...
Jak już musisz całość zwróć się do przedmówcy albo użyj tagu "code"...
Masz podgląd od tego. Popróbuj :wink:
...inaczej Modzi się z Tobą rozprawią.

Uwagi moderatora:

Tego... no... Prawda! - atikabubu / Ta, prawda, ale od tego nie są posty, tylko Prywatne Wiadomości. - xKoweKx
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Goramil w 15 Lut 2010, 23:59

Ohhh....czepiasz sie tych kolorów, akurat Ja lubie takie ;-p Chlopaki jak ida na akcje "w las" ubierają moro typu: Tiger. Poza tym, malo dałeś wlasnych "plusów" Wolnośći, a wyszydziłeś moje....ale to dla was normalne. ;-p

Przepraszam, ze nie edit, ale nie kleiło by się jedno z drugim :-]


P.S. niszczac baze "wolności" (w S.SoC) wraz z czlonkaim "powinnosci" (8 ludzi, przeciw ok.20-25 zolnierza). Podsumuje tak: Baza zniszczona, 2 moich poległo (Panie swiec nad ich duszami), zaden z "anarchistow" nie przezyl. Sam ubilem tylko 4 snajperow i zabezpieczalem tyly, "uciszajac" niedobitkow(paru leszczy). No, a pozniej Uwolnilem cały teren od "wolnosci" ;-p I chodzi tu o zabawe ,nie o klutnie, kto ma....wiekszego....lepszego..."kałaszka" ;-]
Goramil
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 09 Lut 2010, 01:02
Ostatnio był: 16 Mar 2010, 17:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Ulubione frakcje

Postprzez WeteranMonolit w 16 Lut 2010, 12:13

No cóż, nie wymieniłem plusów, zajęłoby to za dużo, poza tym ktoś znowu by podniósł lament, że za długi post ;)
Być może jak wrócę ze szkoły to wymienię ;)

A za to cytowanie - sorrki, ale nie wiedziałem w jaki inny sposób skomentować te "zalety" Powinnych...
Awatar użytkownika
WeteranMonolit
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 15 Lut 2010, 19:22
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 21:15
Miejscowość: Pripiat
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Agenak w 20 Mar 2010, 16:11

Tylko Wolni Stalkerzy.
Dlaczego? Cenią sobie samotność lecz w razie kłopotów pomagają sobie nawzajem,
Są taką hmm... ikoną stalkera, te ich pojechane kombinezony i w ogóle,
należał do nich Striełok (chyba) xD
:wódka: dla GSC za tą frakcje i możliwość dołączenia do niej w CS
Awatar użytkownika
Agenak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Mar 2010, 11:48
Ostatnio był: 04 Mar 2014, 10:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez STALKER98 w 21 Mar 2010, 11:59

(STALKERZY! Dołączcie do "Wolności" , Powinność to wróg każdego STALKERA! Chcą zniszczyć Zonę! "Wolność" ma racje! Dostęp do Zony dla wszystkich!) "Wolność" najlepsza , mają miłych żołnierzy... A "Powinność"! heh! Żeby gdzieś wejść albo coś , to trzeba im płacić... Chociarz niektórzy członkowie "Powinności" też są spoko. Ale jak narazie to , CHWAŁA WOLNOŚCI!
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Delat w 23 Mar 2010, 16:43

Wcześniej byłem samotnikiem dobra opcja - w kontaktach zawsze miałem o połowę mniej nazwisk z czerwonym napisem wróg pod spodem. Obecnie wojsko, w życiu wszystkiego trzeba spróbować aby znaleźć tę odpowiednią rzecz - byle by hamować się przed złymi uczynkami. Wszystko ma jakiś zrozumiały dla mnie cel, po za monolitem i bandytami. ( jeśli chodzi o bandytów to częściowo rozumiem ich cel... przebywania w zonie )
Awatar użytkownika
Delat
Stalker

Posty: 96
Dołączenie: 28 Mar 2009, 22:43
Ostatnio był: 14 Paź 2014, 10:55
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Black Ghost w 24 Mar 2010, 17:32

Powinność dlatego że u nich są najciekawsze misje, jest też bar no i arena w której można powalczyć a także tego Stalkera który stoi w drodze do Baru i mówi "Powiedziałem wejdź, nie stój tak" :P Oni są The Best.
Awatar użytkownika
Black Ghost
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 23 Mar 2010, 14:50
Ostatnio był: 26 Mar 2010, 13:31
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość