Ulubione frakcje

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez XRayKruk w 12 Paź 2009, 09:47

Ja osobiście uważam że najlepiej jest być samotnikiem, stalkerem zawodowcem :D .Monoliciarzy lubię [rozwalać też :D ].Wolność to jest ewentualnie frakcja do której mógłbym wstąpić albo najemnicy.Jednak każda z tych frakcji niesie za sobą wojnę z innymi frakcjami.Nienawidzę bandytów co do nich to nie oszczędzam ammo :mad: .
Mędrca można rozpoznać po tym, że nazwie się głupcem.Głupca po tym że nazwie się mędrcem.
---------------------------------------------------------+
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
---------------------------------------------------------+
Awatar użytkownika
XRayKruk
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 31 Sie 2009, 12:17
Ostatnio był: 19 Gru 2009, 00:15
Miejscowość: Czarnobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez rybolov w 13 Paź 2009, 14:17

Moim zdaniem to Powinność utrzymuje jedyny porządek w Zonie.
Bardzo dobrze zorganizowani, a także trzeżwo myślący (np. członek w barze który zleca nam zadanie na odnalezienie karabinu :wódka: ) bohaterowie, którzy wzieli los Zony w swoje ręce, i chronią jej przed światem zewnętrznym jak i świat zewnętrzny przed nią. Posterunek "Bar" to azyl dla stalkerów- samotników, którzy po swoich urojonych i "ciężkich" zadaniach szukają schronienia, lub po prostu odpowczywają w lokalu "100 Radów".
Wolność absolutnie nadaje się tylko do obrony bariery przed Monolitem. Ludzie Wolności sa dobrze wyszkoleni, lecz zacofani umysłowo :P nie bardzo nadają sie do takich zadań, które wypełnia Powinność. A Wojskowi jak to Wojskowi - wykonują swoje rozkazy za konserwe oraz flache :o Oczywiście nic do nich nie mam... :D
" Wychowany w Zonie... "
Awatar użytkownika
rybolov
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Paź 2009, 13:29
Ostatnio był: 20 Lis 2009, 13:20
Miejscowość: Pripyat
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez xXMagazynierXx w 24 Paź 2009, 12:35

moim zdanie najlepszą frakcją jest powinność bo popatrzcie na wolność oni mają słabe uzbrojenie ,chleją ciągle browary,nie umieją się bronić bariery i ciągle wołają nas o pomoc przecież anarchiści nie daliby rady z monolitem.
Powinność idzie na zombie ,na bandytów , na mutanty częściej niż wolność i broni samotników w barze. Mają dobre wyposażenie i bardzo dobrze wyszkoleni . :polska: :polska: :polska: :polska: :D
zona bez powinności to zero
xXMagazynierXx
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 21 Paź 2009, 17:29
Ostatnio był: 19 Wrz 2010, 17:16
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Panczos w 29 Paź 2009, 00:05

Z reguły powinność wszystkim się kojarzy z faszystami, przecierz gdyby ich nie było to wątpie żeby wolność dała sobie rade ze wszystkim, zresztą inne frakcje też. Więc powiem krótko. POWINNOŚĆ GÓRĄ!
Zona is brutal and full of zasadzkas Sory za pisownie.
Core 2 DUO E8400 3.00GHz
2x2GB RAM DDR3 GoodRam 1333 MHz
Asus GeForce 9800GTX +
Windows XP Home Edition SP3
Awatar użytkownika
Panczos
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 09:22
Ostatnio był: 28 Cze 2012, 11:53
Miejscowość: Gostyń Ślask
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Macho w 07 Gru 2009, 21:05

moimi ulobionymi frakcjami są samotnicy bo można byc prawdziwym stalkerem nie wiem czy wiecie że słowo STALKER to znaczy prześladowca no i to tyle mojej wypowiedzi pozdro dla wszystkich samotników
Awatar użytkownika
Macho
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Gru 2009, 00:00
Ostatnio był: 05 Lut 2010, 00:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Sony95 w 08 Gru 2009, 15:04

Najpierw zadam pytanie - Czy Świadomość-Z jest frakcją

Po drugie w stalker-cień czarnobyla SAMOTNICY to nie frakcja ino wolni stalkerzy
Ale samotnikiem fajnie być bo jestesi wolny od przywudców frakcj
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Imbefalasion w 08 Gru 2009, 18:10

xXMagazynierXx napisał(a):broni samotników w barze.


Powinność broni stalkerów w Barze, bo to także jest ich [Dołgu] rewir. Nie mogą się zabarykadować tylko w tej swojej siedzibie, gdyż znacznie łatwiej jest bronić całego Baru - są wąskie przejścia, które w razie czego można zablokować (pancerne płyty po bokach mogą do tego posłużyć), dobrze przygotowane do obrony (przynajmniej to od strony Wysypiska - bunkier, rów z kolcami i względnie płaski teren, na którym jest się wystawionym jak na dłoni); w przypadku wolnego przejścia, Wolności/bandyci mogliby się wspiąć na budynki otaczające siedzibę Powinności i uderzyć ze wszystkich stron.

Dodatkowo, w Powinności nie podoba mi się pewna sprawa (bardziej "ideowo", bo i tak tworzy dobry klimat tego miejsca) - cały czas słychać takie niemalże propagandowe hasła ("Mordercze anomalie, niebezpieczne mutanty, anarchiści i bandyci - nic nie powstrzyma triumfalnego marszu Powinności na ratunek planecie!" itd.) przeplatane z jakimiś wojskowo brzmiącymi nutami.

SAMOTNICY to nie frakcja ino wolni stalkerzy


Ale pytanie było o frakcję, a oni w pewien sposób stanowią taką bardzo luźną frakcję - nie wybierając przynależności do żadnej z oficjalnych frakcji.
http://www.stalkerpbf.jun.pl
"A prawda jest jedna - Polska wiecznie będzie trwać!
I nigdy nie zginie, póki żyjesz Ty i ja
To sprawa honoru, to sprawa życia każdego z nas
I nie ma odwrotu - jesteś z nami lub przeciwko nam!"
Awatar użytkownika
Imbefalasion
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 14 Paź 2007, 19:58
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:50
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Adisuper w 08 Gru 2009, 19:12

Ja tam myślę, że samotnicy to najlepsza frakcja dla tych, którzy nie chcą mieszać się w sprawy "Wielkiego świata".
Lepiej jest żyć własnym życiem, mieć swoje zasady, szukać artefaktów i rąbać mutanty przy każdej okazji.
Reszta niech sobie żyje jak chce. Ja wolę być samotnikiem i nie stosować się do praw ustalonych przez kogoś,
tylko przez siebie.
Awatar użytkownika
Adisuper
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 06 Gru 2009, 15:07
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 14:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez wilku12 w 08 Gru 2009, 19:35

Jak dla mnie frakcja stalkerów jest najlepsza prowadzą podobny samotny tryb życia jak ja :) :wódka:
Awatar użytkownika
wilku12
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Paź 2009, 19:08
Ostatnio był: 16 Gru 2010, 17:06
Miejscowość: Ustka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Czacha w 10 Gru 2009, 21:04

Moją ulubioną frakcją są Najemnicy. Wiem, że wielu z was posądza ich ostosowanie zasady "pieniądze nie śmierdzą, nieważne za czyją głowę je dostaniesz" , ale właśnie dzięki tej zasadzie stać ich na pierwszorzędne NATO-wskie wyposażenie, poza tym są jednymi z najlepszych żołnierzy w Zonie. Jedynie Wojsko, Specnaz i Wojskowi Stalkerzy pod tym względem mogą się z nimi równać (no może jeszcze oddział Czachy oraz Wolnościowcy przy Barierze)
Czacha
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 10 Lis 2009, 19:02
Ostatnio był: 27 Gru 2009, 15:01
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Adam w 11 Gru 2009, 22:18

sonystalker95 napisał(a):Najpierw zadam pytanie - Czy Świadomość-Z jest frakcją

Po drugie w stalker-cień czarnobyla SAMOTNICY to nie frakcja ino wolni stalkerzy
Ale samotnikiem fajnie być bo jestesi wolny od przywudców frakcj


Niestety kolego, ale ta piękna beztroska została usunięta w CS. Wymyślili to sztywne dowództwo i każdy samotnik stawał się żołnierzem w wielkiej wojnie frakcji.
Samotnicy rządzą, ponieważ są takimi jakby "szarakami z ukrańiskiego blokowiska" :D. Mają jakiekolwiek wyposażenie, trzymają się dobrych reguł. Wiecie, dlaczego pozostałe frakcje są neutralne wobec samotników? Bo oni jedyni pomagają wszystkim (prócz ludziom, z którymi walczą) .
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Handlarz w 11 Gru 2009, 23:33

Ja jestem za stalkerami / samotnikami - jest się wolnym i można iść własną ścieżką lub pomagać i jednej i drugiej frakcji bez względnych konsekwencji.
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość