STALKER BETA BUILD 2939 BUG-LIST

Gra w brydża stała się nudna odkąd Łysy wpadł do Galarety. Iwan wciąż dochodził do siebie po Karuzeli.

Postprzez jonwo w 23 Lut 2007, 16:31

Ervin92-16 napisał(a):Ja u siebie mam takiego buga, ¿e jak z kim¶ siê wymieniam ogniem i ten kto¶ mnie zastrzeli to gra natychmiast mnie respawnuje z samym pistolecikiem i no¿em :| , mimo ¿e nadal mam wystarczaj±co du¿o kasy na kolejny zakup.


Te¿ siê zastanawia³em czy to bug czy mo¿e on w jaki¶ sposób pamiêta ostatni naci¶niêty klawisz. Bo to jest z leksza wkurzaj±ce jak mamy biegaæ tylko z samym pistoletem i no¿em (w ekwipunku jest sam pistolet). Ale jak ju¿ uda siê wej¶æ do "sklepu" po którym¶ tam razie to ca³e oporz±dzenie jakie kupili¶my poprzednio jest ju¿ wybrane.
Kolejna sprawa to FATAL ERROR podczas roz³±czania siê z serwerem. Ju¿ mia³em kilka takich przypadków.

RaFF, a spakowane errory z katalogu LOGS te¿ bêdziesz zbiera³, bo nie wiem czy kolekcjonowaæ czy zacz±æ wysy³aæ do GSC :D
jonwo
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 16 Lut 2007, 17:01
Ostatnio był: 14 Lis 2009, 10:48
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Infher w 24 Lut 2007, 01:07

jonwo napisał(a):RaFF, a spakowane errory z katalogu LOGS te¿ bêdziesz zbiera³, bo nie wiem czy kolekcjonowaæ czy zacz±æ wysy³aæ do GSC :D


Zaczynam siê zastanawiaæ czy to zbieranie bugów podzia³a.
Dlaczego? Napisa³em maila do THQ 2 tygodnie temu, z list± bugów starej wersji i zero odzewu.

Ja pias³em do nich tak¿e i tak¿e zero odzewu.
--------------------------------------------------------------------------
MB. MSI P35NEO2-FIR
PROC. C2D 6850 @ stock
RAM. 4GB DDR2 800MHz DualChanell CL4
GPU. nVidia XFX 8800GTX 768 DDr3/384-bit
--------------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Infher
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 14 Lut 2007, 23:28
Ostatnio był: 22 Maj 2017, 20:20
Miejscowość: Wrocław
Kozaki: 1

Postprzez _OskaR w 25 Lut 2007, 20:04

_OskaR napisał(a):Kolejny problem z wyszukiwark±- wy¶wietlaj± siê nie wszystkie serwery- qmple wle¼li na jeden, wiêc wiem, ¿e stoi, ale na li¶cie go nie ma.

Mo¿e nie zaznaczyli opcji, aby by³ publiczny? To ¿aden bug. - klawisz


Chodzi³o akurat o serwer "multiplay... #[numer serwera]", czyli jakby "bardzo" publiczny (nr-y od 2 do 12, ja widzia³em tylko 4-8; ale 9 ju¿ nie- a grali w³a¶nie na 9).
_OskaR
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 21 Lut 2007, 14:18
Ostatnio był: 15 Mar 2007, 11:46
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 07 Mar 2007, 01:05

To raczej niuanse a nie bugi ale...

Po zgonie musimy najpierw klikn±æ mysz± a pó¼niej wklepaæ skok by wróciæ do gry. Trochê to przekombinowane. Po za tym do menu zakupów wej¶æ mo¿emy tylko raz. Powinno byæ tak jak w trybie Artifact (buy menu dzia³a w pewnej strefie, cs siê k³ania).
Podczas samego kupowania w poprzedniej wersji nie by³o ograniczenia kupna amunicji i maj±c karabin trzeba by³o sprawdzaæ jak± amunicjê potrzebujemy i nadmiar odsprzedawaæ, w najnowszej wersji amunicji nie ma i jest nielimitowana. Dziwne to wszystko. Dodatkowo ten system zapisu dzia³a chaotycznie.

ps.U mnie te¿ info o serwerach szaleje i kule czasem nie chc± wylecieæ.
ps2. Mam legalny klucz a od kilku dni gra mi go odrzuca przy próbie ³±czenia. W³asny serwer postawie.

Ogólnie sposób rozgrywki jest bardzo fajny i realistyczny ale rozwi±zania w menu s± lekko niedopracowane wg mnie.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Poprzednia

Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość