[SPRZEDAM] Kartę Graficzną i RAM

Cena świecących ziemniaków przerastała wszelkie oczekiwania. Za to Rozkosz Turysty tania jak zawsze.

[SPRZEDAM] Kartę Graficzną i RAM

Postprzez Nyguz w 16 Sie 2010, 21:35

Witam, mam na sprzedaż kartę graficzną firmy Gigabyte, oznaczoną symbolem 8500GT. Pojemność pamięci wynosi 256 Mb GDDR3 na szynie 128 bitów. Posiadam do niej wszystkie potrzebne części jak przejściówki, instrukcję, pudełko, sterownik itd. Posiada chłodzenie pokrywające całą płytkę karty i doskonale się spisuje.

Bardzo dbam o sprzęt więc była raz włożona do kompa, raz wyjęta. Nigdy nie miałem z nią problemów, sprawna w 100%. Przeszedłem na niej wszystkie 3 części stalkera. Doskonale nadaje się do oglądania filmów w wysokich rozdzielczościach oraz grania w nowsze tytuły. Karta idealna dla zwykłego użytkownika.

Razem z kartą i tylko z nią (nie osobno) sprzedaję kość RAMu o pojemności 1GB renomowanej firmy Goodram. Taktowanie 667 MHz, ale z łatwością wychodzi na 800 MHz.

Tak samo jak karta, raz włożona, raz wyjęta.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. Nie wystawiam na allegro bo nie lubię się bawić w te bzdety. Wysyłka na koszt nabywcy, cena zestawu do uzgodnienia. Mieszkam w Zachodniopomorskim - -Szczecin. Nie ukrywam, ze najbardziej to bym wolał odbiór osobisty, ale z wysyłką nie będzie problemu.

Jeżeli admini uznali, ze źle zrobiłem sprzedając tu sprzęt to bardzo przepraszam. postawię ogłoszenie gdzieś indziej, ale zależy mi na czasie. Miłego dnia życzę :D
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości