[SPRZEDAM] Naszywki

Cena świecących ziemniaków przerastała wszelkie oczekiwania. Za to Rozkosz Turysty tania jak zawsze.

Jaką chcesz naszywkę?

Powinno
5
9%
Bandyci
1
2%
Renegaci
1
2%
Czyste niebo
5
9%
Naukowcy
3
6%
Wojskowi
3
6%
Monolit
2
4%
Samotnicy
15
28%
Najemnicy
3
6%
Wolno
16
30%
 
Razem głosów : 54

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 24 Paź 2010, 14:27

Ta naszywka była robiona na szybko, bez zbytniej precyzji, jeśli będzie więcej zamówień, zrobię szablony i będzie zaje*iście prosto, a flocka raczej nie użyję, bo fhuj drogi, i przez to naszywka nie kosztowałaby 3,50 tylko 13,50.
W dodatku czy stalkerzy mieli flockowe naszywki?
Ich naszywki były krzywe i wyszywane na kurtce ręcznie, więc to że będzie wszystko równe i czyste, to i tak dobrze.
(Jeśli chodzi ci że ten tło naszywki było krzywo wycięte, to jest ono do docięcia ;))
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Naszywka

Postprzez Pathetic_Ripper w 24 Paź 2010, 14:39

Hellknight napisał(a):W dodatku czy stalkerzy mieli flockowe naszywki? Ich naszywki były krzywe i wyszywane na kurtce ręcznie


Hmm.. Tu mnie masz - za diabła nie wiem jakie naszywki mieli stalkerzy...

Hellknight napisał(a):flocka raczej nie użyję, bo fhuj drogi, i przez to naszywka nie kosztowałaby 3,50 tylko 13,50


Szczerze mówiąc - jeśli już miałbym (czysto hipotetycznie) naszyć sobie cokolwiek na kurtkę, płaszcz czy cokolwiek tam noszę - wolałbym żeby zachowało choćby odrobinę estetyki, nawet za cenę 13 PLN :wink:

Hellknight napisał(a):Jeśli chodzi ci że ten tło naszywki było krzywo wycięte, to jest ono do docięcia


Generalnie nie chodziło mi o ściereczkę tylko o znak radioaktywności ale już to wytłumaczyłeś, więc wszystko wiem :wink:

EDIT: Folia flock kosztuje 51 PLN brutto za arkusz 50x100cm. Całkiem niemało naszywek możnaby z tego wydziergać :wink:
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 24 Paź 2010, 14:43

No kurde, to niemożliwe żeby w Zonie, nawet w grze, mieli piękne flockowe naszywki.
No ale jeśli chcesz mieć piękne, równiutkie naszywki, to musisz się zgadać z Ghostem, bo ja mam zamiar robić takie naszywki, jakie wcześniej opisałem.
EDIT: Naszywki będą 100x120 mm, więc z takiego arkusza będzie można dużo wyciąć tak na serio ;)
Ale i tak musiałbym mieć dużo zamówień żeby kupić flocka
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Naszywka

Postprzez Pathetic_Ripper w 24 Paź 2010, 14:49

Cóż, ja tylko mam świadomość, że w kurtce z naszywką wyjdę na ulicę w roku 2010, a nie przedrę się do Zony kilka czy kilkanaście lat później :wink: Poza tym to były oczywiście jedynie sugestie nie uwzględniające realizmu w wykonaniu stalkerskich naszywek...
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 24 Paź 2010, 14:51

No spoko, dzięki za podpowiedź.
A jeszcze, byłbyś chętny czy raczej obstajesz przy 20 osobowej grupie żeby wziąć 15 za sztukę?
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Naszywka

Postprzez Ghost w 25 Paź 2010, 18:49

Idealnie odwzorowaną naszywkę Z GRY! stalkera wolności ze wszystkimi szczegółami, kolorami miejscem i rodzajem haftu itd. można wyszyć tylko komputerowo ponieważ stalkeży wolności tak jak z resztą widać w grze mają własnych rusznikarzy z poza zony gdzie są robione kombinezony itd. Bo właściwie zakładając ten temat szukałem chętnych na naszywkę WOLNOŚCI, ponieważ Naszywkę stalkera każdy głupi może se zrobić. (właściwie wolności też się da ale nie będzie taka sama jak w grze).
Awatar użytkownika
Ghost
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 08 Paź 2010, 08:23
Ostatnio był: 29 Kwi 2014, 20:55
Miejscowość: Głogów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 25 Paź 2010, 19:39

To "se" rób!
Tylko ja chciałem zebrać grupę osób które chcą takie jak ja robię.
Czy ja ci każę kupować?
Jeśli są osoby, którym się takich naszywek nie chce robić, nie materiałów, warunków lub zdolności manualnych, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie taką naszywkę kupił...
Wiec, duchu, siedź cicho, bo nie wszyscy chcą mieć twoje naszywki Wolności za 15 zł za szt. przy 20 osobowej grupie z której raczej nikt osobiście żadnej z członków nie zna.
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Naszywka

Postprzez Ghost w 26 Paź 2010, 15:32

Oj dobra trochę przesadziłem z tym że każdy głupi może przepraszam :E no ale chodziło mi o to że jak ktoś chce to może tak jak ty a jak ktos che naszywkę wolności tak jak ja to raczej jej nie zrobi se sam. Ja nie kupie samemu za 100 dwóch dlatego chciałem zebrać grupę żeby mi wyszło taniej, no ale jak widzę nic z tego nie wyszło no i mogę się z tą naszywką pożegnać :| :(

takie pytanie co oznacza znaczek radioaktywności pod avatarem, jestem napromieniowany tzn. zły ??
Awatar użytkownika
Ghost
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 08 Paź 2010, 08:23
Ostatnio był: 29 Kwi 2014, 20:55
Miejscowość: Głogów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 26 Paź 2010, 16:31

Albo nagnij zasady i "wystaw" jeszcze niekupione naszywki na allegro (najlepiej uprzedzić o tym w opisie) a po tym jak wystarczająco dużo osób kupi/zamówi te naszywki i ci przeleje kase, kupujesz i rozsyłasz naszywki.
Proste, ale jeśli wydymasz te osoby to pamiętaj że twoje sumienie (albo allegro/policja) cię rozliczy..
Więc jeśli teraz posypią się wypite kozaki z facepalmem albo adnotacją "oszust", to mam was oficjalnie gdzieś (nie powiem gdzie bo mnie Kowek albo ati za obrazę userów zwarnuje)
----------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Można to określić mianem "pre-ordera".
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Naszywka

Postprzez Ghost w 26 Paź 2010, 18:47

No spoko, nie miałem zamiaru nikogo wychu*** ale jak mi nie wierzycie to trudno moja strata ponieważ nie będę miał swojej naszywki wolności. Heh chyba spróbuje sobie sam taką zrobić ale boje się że koszt materiałów przewyższy koszt tych 15 zł za naszywkę. :( :D
Awatar użytkownika
Ghost
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 08 Paź 2010, 08:23
Ostatnio był: 29 Kwi 2014, 20:55
Miejscowość: Głogów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Naszywka

Postprzez Hellknight w 26 Paź 2010, 19:39

Ziomek, jak nie zrobisz po mojemu, to ci raczej serio to nie wyjdzie.
Wystaw pre-ordera na allegro, i pospamuj tymi linkami na post-apo forach.
Awatar użytkownika
Hellknight
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 02 Paź 2010, 17:07
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 09:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Naszywka

Postprzez Handlarz w 26 Paź 2010, 20:39

Na facebookowym profilu "official stalker" znalazłem ciekawą fotkę apropo naszywek:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 1237_n.jpg
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości