Mysz dla graczy ! + podkładka

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez kasownik w 26 Gru 2009, 05:27

    Witam tak jak w temacie szukam porządnej myszki do grania a interesuje mnie dość mocna i trwała myszka ze względu na częste użytkowanie.Ostatnio po 1.5 roku padła mi myszka Logitech G5 bardzo fajny model i dobra faktura.Teraz na moim celowniku znalazła się również mycha tej samej firmy tyle że nowszy model G9 wiem że jest dość droga 200-300zł ale 3 letnia gwarancja mówi sama za siebie.Chciał bym dostać od was może jakieś sugestie jakie mychy wam się podobają lub sprawdzają i polecacie jej zakup (proszę o podanie jakiś argumentów :) )
    Interesuje mnie również podkładka pod mysz również jakaś porządniejsza niż za 5zł z Tesco.Bo sobie mogę powiedzieć że bardzo trwałe i stabilne są podkładki firmy Steelseries tylko maja 1 mankament bardzo się brudzą.Również słyszałem że podkładki razora też są niczego sobie.I tu mam właśnie dylemat nie wiem na która firmę postawić.Proszę was o sugestie co jest godne uwagi.
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez pzengota w 26 Gru 2009, 11:09

Osobiście polecam myszkę Logitech G5. Bardzo dobrze układa się w dłoni, ma przyciski do szybkiego zmiany DPI, posiada ciężarki do regulacji ciężaru myszki i kabel jest w materiałowym oplocie. Cena za myszkę powwina się z mieścić w kwocie do 200 zł. A jeżeli chodzi o podkładkę to polecam firmy Steelseries. Z tym sprzętem przeszedłem wszystkie części stalkera na mistrzu, wiedz coś o tym świadczy i jeszcze Mirror's Edge, Assassin Creed, GTA IV(przynajmniej probóje :D ) i kilka jeszcze tytułów. Ten sprzęt naprawdę się sprawdza wiedz polecam go z czystym sercem.
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez dorian w 26 Gru 2009, 11:14

Zobacz tu :
ŁAPAJ!

Spory wybór i sporo opinii. Podkładki też są.
Osobiście od paru lat używam tą myszę :

Image

Po ponad 4 latach użytkowania padła rolka do przewijania, więc niedawno zmieniłem na drugą, taka samą i jest git. Poza tym mysza sprawdzała mi się świetnie, głównie w grach. Bardzo pomocne są boczne przyciski nad kciukiem (do zmiany spluw np. :wink: )
A tu masz trochę szerszy opis :
TRZYMAJ!

Aaa, i dodatkowy walor, że była nie droga, coś koło 8 dych.

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez Soviet w 26 Gru 2009, 13:10

A gdzie Terminator?

Ja bym na Twoim miejscu brał jeszcze raz G5 - niczego jej nie brakuje, a teraz jest sporo tańsza. Co do podkładek, ja spory szmat czasy temu przesiadłem się z usyfionych i zapoconych QcK na http://www.allegro.pl/item853959093_raz ... ratis.html i nie żałuję ani pół sekundy.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez Scurko w 26 Gru 2009, 13:23

Witam.
Kiedyś większej wagi do myszki nie przywiązywałem. W pewnym momencie myślę sobie "lepiej raz, a porządnie", więc zdecydowałem się na zakup myszki CREATIVE Mouse Gamer HD7600L. Wtedy to była dosyć spora suma, teraz kosztuję o wiele mniej. Już troszkę starsza wersja, ale jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. wszyscy, którzy z niej u mnie korzystali byli nią zachwyceni.
http://images.creative.com/iss/images/corporate/artwork/lowres_HD7600L3.jpg

Pozdrawiam.
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez kasownik w 26 Gru 2009, 17:26

Wiem że G5 jest dobra potwierdzam ale z tego co na allergo zauważyłem cena G5 od G9 jest dość małą koło 30-40zł.I nie mówię tu o prefabrykowanej która wiadomo jest tańsza ale ja chce nową myszkę a nie odświeżaną.
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez OsaX Nymloth w 26 Gru 2009, 17:28

Ja ze swej strony mogę polecić Razer DeathAdder - można go dostać za całkiem małą kasę (zwłaszcza, że nowością to on nie jest), a sprawuje się naprawdę dobrze. Chociaż najlepiej by było, jakbyś się przeszedł do sklepu i sprawdził, jak każda myszka leży Ci w dłoni ;) Logitechy z serii G to też dobry sprzęt, ponoć niezły grozoń ma też Microsoft, ale pomniałem nazwy.
Awatar użytkownika
OsaX Nymloth
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Gru 2009, 15:24
Ostatnio był: 21 Sty 2011, 07:43
Miejscowość: Dawne ziemie Polan
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez kasownik w 26 Gru 2009, 21:23

Mnie osobiście G5 cudnie leżała w ręku lecz chciałbym coś nowego.Jestem właśnie bardzo ciekawy co sądzą właściciele myszek firmy Razor bo z tego co widzę mówicie że są dobre a jakieś inne modele z tej rodzinny jest ktoś może w posiadaniu i może coś powiedzieć ?
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez OsaX Nymloth w 27 Gru 2009, 05:50

Cóż, ja mam tylko DeathAddera więc na temat innych myszek Razera się nie wypowiem. Ale firma solidna, mam ich kilka innych sprzętów i nie mam na co narzekać, nawet jeślibym chciał. ;] Jak masz kasę, to możesz zainteresować się Imperatorem (http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-imperator/) - jak kiedyś będę wymieniał myszę, to pewnie właśnie na to cacko.
Awatar użytkownika
OsaX Nymloth
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Gru 2009, 15:24
Ostatnio był: 21 Sty 2011, 07:43
Miejscowość: Dawne ziemie Polan
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez kasownik w 27 Gru 2009, 06:46

DeathAdder mnie zaciekawił aż przeczytałem kilka recenzji i widzę że testerzy narzekają na ślizgi ponoć są za małe i zbyt blisko podłoża ale nie wiem sam dzisiaj pojadę do MM i empiku i zbadam sprawę.Imperator fajny tyle że nie dostępny w naszym kraju :( i myślę że lepiej nie kupować myszek zaraz po premierze bo szybko mogą wyjść ich mankamenty a wiem że Razer dał ciała z 1 partią myszek DA.
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez caleb59 w 08 Sty 2010, 19:03

Image

Niedawno kupiłem mysz Microsoft-Razer HABU ( http://www.razerzone.com/powered-by-raz ... soft-habu/ ) i ogólnie jestem zadowolony - jedyne co musiałem zrobić to zaktualizować firmware myszki do najnowszego + zainstalować najnowsze sterowniki - najważniejsze jej plusy to:

- mechanizm laserowy RAZER PRECISION o rozdzielczości 2000 dpi; częstotliwość próbkowania 1000Hz
- funkcja szybkiego dostosowania czułości myszy
- laser nie przechodzący w stan czuwania - wprowadzony przez firmę RAZER
- 32 Kb pamięci wewnętrznej RAZER SYNAPSE
- wyjątkowy sensor ruchu
- 7 programowalnych przycisków o bardzo krótkim czasie reakcji
- 16-bitowa ścieżka danych
- teflonowe ślizgacze ułatwiające przesuwanie myszy (dodatkowo zapasowy zestaw w pudełku)
- ergonomiczny kształt
- podświetlana krawędź boczna oraz kółko myszy oraz duże, pokryte gumą przyciski
- cienki, długi i w miarę elastyczny przewód
- pozłacane złącze USB
- wymienne przyciski boczne

Niestety przy tej myszce strasznie mi się ręka poci i podkładka dosłownie czasami ocieka potem co mnie bardzo denerwuje - pozatym dwa boczne przyciski myszy (wstecz, dalej) szybko zachodzą brudem (jakby co to myje ręce) - pozatym wad nie widzę, trochę dziwacznie było się do niej przyzwyczaić po przesiadce z A4Tech 800 DPI - normalnie pracuję i gram z ustawionym pollingiem na 1000Hz, a rozdzielczość 2000 DPI - polecam!

Co do podkładki to używam jakiejś niezłej co dostała kiedyś tam jakieś wyróżnienie w gazecie CD-ACTION (niestety nazwy podkładki już nie pamiętam)...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Mysz dla graczy ! + podkładka

Postprzez kasownik w 09 Sty 2010, 18:40

Ja korzystając w zastępstwie z A4tech X7 i mam też problem z tym ich materiałem bo rękę mam spoconą jak bym dopiero co mył ręce z G5 tego nie miałem chociaż katowałem ją nawet po 10-12h.Co do firmy Razer właśnie chciałem zobaczyć chociaż przez pudełko jak myszka leży w dłoni niestety jest ono tak zrobione że nie mamy takiej możliwości jak to jest chociaż w myszkach Logitecha.A co do podkładek to chyba zdecyduje się na Razer Destructor bo to jest chyba jedna z lepszych jak nie najlepsza podkładka.
Pfk...
Awatar użytkownika
kasownik
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Gru 2009, 06:20
Ostatnio był: 31 Sty 2013, 11:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości