Zacna myszka

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Zacna myszka

Postprzez Alchemik w 10 Lip 2014, 19:50

Moja stara mysz komputerowa powoli umiera. Polećcie mi jakąś dobrą myszkę. Granica kosztów to 75 złociszy.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Reklamy Google

Re: Zacna myszka

Postprzez Pangia w 10 Lip 2014, 20:37

Kup se byle co za 20 złotych, jakościowo wyjdzie to samo. Za mną 4 myszki i pierwsza lubiła „odlecieć” (problem ustąpił, gdy przestałem używać podkładki) i starła się farba na przyciskach, ale poza tym OK, druga jest na PS/2, a w aktualnym pececie nie mam takiego wejścia (też bez zarzutu poza tym), w trzeciej padł prawy przycisk (tzn. nie klikał, tylko działał niemalże dotykowo, więc wystarczyło oprzeć na nim palca i już się wciskał – wbrew pozorom znacznie bardziej upierdliwe, niż się wydaje, ale jak się zaprzeć, to dalej bym z niej korzystał), ale poza tym dodatkowe dwa przyciski pod kciukiem i lekko przyciężka, teraz mam czwartą i ta ma co prawda tylko dwuklik, ale nie wiem, z czego jest ona zrobiona, ale do tego się nawet brud nie przykleja :P No i zaje*iście solidna, można by w nią nawet pięścią przypieprzyć i by jej to krzywdy nie zrobiło.

Ooo, to będzie ten A4Tech, co ja teraz mam. Pewnie za te wszystkie myszki wyszło mi kole 80, 90 złotych.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zacna myszka

Postprzez Imienny w 10 Lip 2014, 20:56

W tej cenie mogę polecić jedną myszkę firmy Logitech:

Logitech B110 - Średnich rozmiarów w przystępnej cenie (z przesyłką mniej niż 40 zł) - jestem z niej zadowolony (mam ją od grudnia 2013) - wysoko ją oceniam pomimo faktu, że miałem wcześniej Logitech MX518 i Razera:
Link do porównania cen: http://www.ceneo.pl/2456560

Tak się prezentuje B110:
Image
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Zacna myszka

Postprzez Kosma w 11 Lip 2014, 14:10

Ehh tam. Wy tam pierdu-pierdu łubudu, a za 67 złociszy może mieć na prawdę super gamingową myszkę. Sam z niej korzystam już rok i jest świetna.
Mowa oczywiście o Ibox Ghost Blue. Ibox to dosyć nowa firma, która funduje naprawdę dobrej jakości myszki
-Cztery rozdzielczości DPI,
-Niebieskie podświetlenie (za czerwone dycha więcej),
-W kij wytrzymała (ileż razy mi wypadła z rąk...)
-I dla lewo i prawo ręcznych.
-Zajebisty Design, w opcjach można zmienić czy ma się stale świecić czy "mrugać" o trzy sekundy
-Pięć dodatkowych przycisków. (pod kółkiem, naciśnięcie kółka i dwa po lewej stronie myszki)
-Do tego płytka z programem G2 Gaming Mouse który daje dobrą możliwość konfiguracji.

Pomimo, że to nowa firma, kolesie znają się na rzeczy. Radzę posłuchać mojego wyboru - ileż to lvl'li wbiło się w Wiedźminie i ile headshotów strzeliłem w CS'ie. Polecam!
Opinia na ceneo: Ibox Ghost
Ostatnio edytowany przez Kosma 12 Lip 2014, 14:49, edytowano w sumie 2 razy
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: Zacna myszka

Postprzez impulse_101 w 11 Lip 2014, 15:15

Wczoraj padła mi Razer Mamba, co prawda po 2latach użytkowania ale dochodzę do wniosku ze nie ma sensu wydawać kasy na ponad przeciętne sprzęty bo HID lubi się zużywać. Miałem kiedyś w/w logitecha B110 jak i jej wcześniejszy model, to są dobre myszki za rozsądna cenę. Może nie maja takiego premium odczucia w użytkowaniu jak wyższe modele ale raczej nic im nie brakuje ...chyba sobie taką sprawie w najbliższe dni.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Zacna myszka

Postprzez Dżuz w 11 Lip 2014, 17:38

Pangia napisał(a):Ooo, to będzie ten A4Tech


A4Tech...? Never into life :tm: :suchar: A jak za 20 złotych to już w ogóle nieporozumienie :caleb: Co prawda to twoje pieniądze i twoja decyzja co za nie kupisz, ale mnie by szkoda było nerwów na myszkę za takie grosze :P

Miałem trzy myszki tej "zacnej" firmy, wszystkie z podobnego zakresu cenowego, tj. 20-25 złotych i ani jedna nie przetrwała dłużej niż pół roku. We wszystkich szlag trafił przewody w miejscu gdzie wychodzą z myszki. Tandeta wybitna.
Potem przerzuciłem się na szwajcarską precyzję, czyli Logitech i za ok. 40 złotych kupiłem myszkę, która spokojnie zniosła nawet moje bezpretensjonalne na nią nadepnięcie. I mimo tego, że żadnym sumitą nie jestem, to trochę ważę :suchar: Później sprezentowałem ją siostrzeńcom.

Teraz też mam logitecha, a dokładniej M500. Prosta laserówka, wyposażona dodatkowo w bardzo fajne kółko poruszające się w prawo i lewo, które umożliwia przewijanie stron w tychże kierunkach.

http://www.allegro.pl/mysz-logitech-m50 ... 35003.html

Cena z dostawą przekracza co prawda o 2 złote planowany budżet, ale za te pieniądze to bardzo dobra myszka.
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 13:24
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Zacna myszka

Postprzez Pangia w 11 Lip 2014, 18:16

Dżuz napisał(a):Miałem trzy myszki tej "zacnej" firmy, wszystkie z podobnego zakresu cenowego, tj. 20-25 złotych i ani jedna nie przetrwała dłużej niż pół roku. We wszystkich szlag trafił przewody w miejscu gdzie wychodzą z myszki. Tandeta wybitna.


Chyba ty :caleb: Swoją już mam chyba ze 3 lata, jak nie dłużej. A że głównie gram w FPS-y, to i się naklikałem w nią trochę i w sumie jakbym ją wyczyścił, to bym ją mógł komuś wcisnąć jako nową. I przynajmniej plug&play, a nie pierdyliard dodatkowych sterowników.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zacna myszka

Postprzez GTR w 11 Lip 2014, 21:11

Od siebie mogę polecić myszkę Microsoftu, o taką. Mam idealnie taką samą, tyle że bezprzewodową i jest świetna. Wygodna, mimo średnich rozmiarów, laser się nie zacina - a blat mam z chropowatego drewna i nie używam żadnej podkładki.

EDIT: Też swego czasu używałem tych A4Techów, Logitechów i granica wytrzymałości to rok.
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Zacna myszka

Postprzez KoweK w 11 Lip 2014, 21:28

Mam od paru lat: http://allegro.pl/mysz-graczy-gracza-a4 ... 21682.html

Wg mnie bardzo dobra. Ale może tak twierdzę, bo to moja pierwsza mysz "dla graczy". :E I nie słuchaj się ludzi wyżej, którzy nie widzą różnicy pomiędzy myszką za 20 a 70 zł - po prostu chyba nigdy nie mieli takich rzeczy w ręku.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Zacna myszka

Postprzez Darth ReX w 11 Lip 2014, 22:07

Albo to od Kowunia, albo cała seria Bloody (to też marka a4techa, a całkiem fajne te myszki są i mają dobrą ergonomię, widziałem je na żywo)
http://allegro.pl/mysz-do-grania-a4tech ... 25666.html
check this out, wygląda jak klon deathaddera, więc dobrze leży w dłoni. Oczywiscie z tej serii tych myszek jest z 5-6 modeli w tych samych cenach, więc poszukaj na allegro.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 15:03
Kozaki: 224

Re: Zacna myszka

Postprzez Wiewi0r w 01 Sty 2015, 16:29

Mały odkop, bo też szukam mychy. Miałem A4Tech G10-770H, nagle po prawie dwóch latach przestała działać. W momencie.

Szukam więc myszy, raczej bezprzewodowej (lapek, a gram raczej w singla), z programowalnymi klawiszami, w budżecie podobnym do Alchemikowego.
Chyba, że mnie przekonacie do kabla. :E

EDIT: Paczę na te IBOXy, zastanawiam się czy STEEL też ma jakieś oprogramowanie?
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Zacna myszka

Postprzez M3Fis70 w 01 Sty 2015, 16:42

Polecam mysz na kablu USB (kabel z materiału ^^) Tracer Gunner Battle Heroes. Polecam. DPI jest dobre, ma programowalne przyciski boczne a poza tym zaje*iście świeci.
http://www.ceneo.pl/28799585
https://www.youtube.com/watch?v=gMxu9HDaJy8
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Następna

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości