[problem] myszka

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

[problem] myszka

Postprzez jalkavaki w 19 Gru 2010, 22:43

Mam mysz na USB. Była podłączona do laptopa. W inny port USB podłączyłem drukarkę. I zaczęły się cuda. Generalnie nic nie wydrukowałem, a mysz przestała działać. W sensie, że połączenie jakieś jest bo podświetla się, ale kursor nie reaguje na ruch i przyciski. Próbowałem resetować system, zmieniać port podłączenia, wyłączać, odinstalowywać myszkę. Nic. Na inne urządzenia USB działało. Ale przed chwilą jeszcze raz podłączyłem i w kółko teraz wyskakuje komunikat: nie rozpoznano urządzenia USB (w przypadku myszki takiego komunikatu nie ma).
Ktoś wie jaka może być przyczyna? Jak temu zaradzić?
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: [problem] myszka

Postprzez caleb59 w 19 Gru 2010, 23:04

Jakiś badziew nie myszka z tego wychodzi... Co za model tej myszy napisz bym wiedział czego unikać w przyszłości...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 20 Cze 2024, 22:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [problem] myszka

Postprzez jalkavaki w 19 Gru 2010, 23:18

Jakiś chiński badziew( edit: Manta dokładnie)
Ale to okazuje się, że nie myszka a porty USB się spartoliły. Żadne podłączone do nich urządzenie jest niewidoczne dla kompa. A połączenie jest bo te urządzenia "widzą" komputer.
Edit: Dobra, się "samo naprawiło". A właściwie puścić dziewczynę do kompa. Sama nie wie co zrobiła, ale działa :D .
Do zmaknięcia/wywalenia
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości