Kamerka Internetowa

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Kamerka Internetowa

Postprzez pzengota w 31 Paź 2010, 20:20

Witam
Szukam od jakiegoś czasu kamerki internetowej pod mojego PC, chciałbym kupić jakąś pożądną kamerkę a nie jakieś gów... z Tesco za 5 zł :E .Chodzi mi oto żeby kamera miała pożądaną rozdzielczość (full HD?), dobry mikrofon (często gadam przez Skype i podczas gier wiedz potrzeba mi czegoś dobrego) i żeby nie była w cenie kamer których używają w TV :D . Czekam na jakieś sugestie.
Pozdrawiam
:

Kolejny temat że pzengota czegoś potrzebuje :E
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Kamerka Internetowa

Postprzez utak3r w 01 Lis 2010, 00:36

Kamerkę INTERNETOWĄ - Full HD?? :E dooobre... a ten "dobry mikrofon", to chcesz mieć w tej kamerce? Nie stary, szukaj dobrego zestawu słuchawkowego z mikrofonem, jeśli chcesz mieć dobry mikrofon ("dobry" - oczywiście mówimy o mikrofonie do rozmów przez internet... Shure tutaj raczej się nie nadaje :P ).
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Kamerka Internetowa

Postprzez pzengota w 01 Lis 2010, 01:11

Nie wiem co @utak3r robisz takie wielkie oczy :D . W końcu sam coś wyszperałem: Logitech C910. Ta kamerka ma ciekawe preferencje ale nie wiem jak się spisuję. Czy może ktoś ją ma? Niby ma mikrofon w stereo i HD podczas nagrywania. Ale około 340zł piechotą nie chodzi, czy się opłaca czy nie?
Pozdrawiam
:

Jeżeli w moim poście nie ma słowa "Pozdrawiam" znaczy że jest coś ze mną nie tak :D
Awatar użytkownika
pzengota
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 09 Lut 2008, 10:08
Ostatnio był: 08 Sie 2021, 14:59
Miejscowość: Gdynia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości