Komputer się zacina

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Komputer się zacina

Postprzez Pangia w 28 Kwi 2015, 21:03

Herezja napisał(a):Reinstalkę można zrobić nawet z poziomu windowsa. Po prostu nowy windows zainstalowany staje się głównym a stary będzie na dysku opisany jako OLD. Zwykle taka reinstalka nic nie wnosi dobrego bo śmieci jak były na dysku tak są.

Przecież to nie ma najmniejszego sensu. Jeśli coś jest nie tak z Windowsem, to można zrobić nakładkową instalację i liczyć na poprawę, a nie marnować – w dzisiejszych czasach – 15-20 giga na kolejnego Windowsa na dysku.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Komputer się zacina

Postprzez Herezja w 30 Kwi 2015, 15:52

Ja piszę o tym co można zrobić ale nie zawsze warto ];)
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Komputer się zacina

Postprzez Route w 02 Maj 2015, 15:19

Jeszcze małe pytanko, nie w temacie, ale nowego działu nie będę zakładał: mam teraz ESET NOD32 w najnowszej wersji. Jest w nim zawarty tzw. tryb gier. I tutaj moje pytanie: czy jeśli będę odpalał np. stalka poprzez GameBoostera to czy nie będzie się on kłócił z ESETEM z włączonym tym trybem?
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości