Pomiary temperatury.

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Pomiary temperatury.

Postprzez Woland w 10 Sie 2014, 22:47

Wydmuchiwania nie ma, a na balkon nie bardzo jak robić mam. Mały jest. W pokoju na dywanie* będę robił. I dlatego patyczkami, żeby nie przyssało czegoś obok delikatnego.

*rzekomo może się naelektryzować człowiek od dywanu i przekazać prąd komputerowi i popsuć komputer- prawdę mówią niektórzy internauci czy nie? Mi się wydaje że ładunek będzie o wiele za maly nawet jakby celowo porządnie o dywan szorować. Ciekawość- jak to jest? To już czysta ciekawość :E
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Pomiary temperatury.

Postprzez Pangia w 10 Sie 2014, 23:08

Gdybyś owinął swojego Fergusona w wełniany kombinezonik, a następnie odpalił jakiś filmik z jakąś elfią bohaterką Skyrima, to wtedy dotykając swoją przeważającą ręką komputera rzeczywiście mógłbyś zrobić przepięcie na płycie. Ale jak już koniecznie chcesz się poczuć bezpiecznie, to idź do łazienki i złap za jakąś rurę, np. taką od pionu dla mieszkań, to się odelektryzujesz. Albo kaloryfer dotknij, zapomniałem, że tylko ja mieszkam w zdezelowanej, 100-letniej kamienicy, w której ciężko się doprosić nawet o j♥bany piecyk gazowy do podgrzewania wody.
Wracając, na rurę od odkurzacza załóż se tą taką szczotkę z dłuższym włosem, włos pewnie i tak jest za twardy, ale lepsze to niż szturchanie plastikiem.
No i wystarczyło wyłączyć zasilacz, a nie rozpinać całego kompa – chyba, że przeszkadza ci gimnastyka pod biurkiem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Woland.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Pomiary temperatury.

Postprzez Woland w 10 Sie 2014, 23:15

Odpuść wredności, pisałem że sam w to nie wierzę ale ciekawiło mnie jaka jest opinia ekspertów.

Nie gram elfkami. Gram Cesarską z zadużym nosem :P

A co do rozpinania kompa, właśnie o to chodzi żeby uniknąć gimnastyki i ustawić tak jak wygodnie mi będzie. Tym bardziej że zbyt dużego zapasu długości kabli nie mam. Ale chyba odepnięcie wszystkich kabli niczemu nie zaszkodzi, co?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Pomiary temperatury.

Postprzez apg2312 w 11 Sie 2014, 00:14

Bez urazy, ale kombinujesz jak koń pod górkę.
Oczywiście, możesz bawić się odkurzaczem i wacikami, tyle tylko, że tym nie dotrzesz w każdy zakamarek. No chyba, że będziesz rozkręcał wszystko na czynniki pierwsze - np. zasilacz. Ale i tak to daremna robota.
Powtarzam się - ale najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie to kompresor i dmuchawka. Żadne odkurzacze, żadne waciki, żadne spraje ze sprężonym powietrzem. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale gdybyś poszukał, to albo jakiś sąsiad będzie miał kompresor w garażu, albo jakiś warsztat samochodowy w pobliżu. Dasz gościowi piątaka czy dychę na piwo, wydmuchasz porządnie wszystko, i po problemie.
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

Za ten post apg2312 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Woland.
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Pomiary temperatury.

Postprzez Woland w 12 Sie 2014, 16:00

Dziękuję za troskę i radę ale poradzę sobie :)

Nie chce mi się szukać etc. powiem szczerze. Po raz pierwszy sam zaglądnę do komputera i jakoś to będzie :)
Wiem że chcecie dobrze i dziękuję wam bardzo ale skoro po mojemu też się da to spróbuję tak.

PS. Kozak dla każdego kto już pisał w temacie i niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!

PS2. Wyczyściłem. Temperatury jak zimą rok temu :E
Ostatnio podbity przez Woland, 12 Sie 2014, 16:00

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive apg2312, Pangia.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości