Potrzeba mnie lepszego neta

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Potrzeba mnie lepszego neta

Postprzez Kpuc w 30 Wrz 2012, 20:29

CONAN napisał(a): pakiet


Jak potrzebujesz coś do przeglądania i tylko do tego to polecam Aero2, sam korzystam od wakacji i jestem zadowolony. Możesz robić wszystko oprócz przeglądania YouTube. Buforowanie filmów trwa w nieskończoność, dosłownie 10minutowy film w jakości 420p to jakieś 30minut ;/ Ale sam internet przegląda się bardzo płynnie, te gwarantowane maksymalnie 60KB/s idzie w zasadzie non stop. wysyłanie do 25KB/s też jest ok. Tak jak wspominałeś: "dupy nie urywa", ale jest za darmo, bo te 20zł co dajesz, po zwrocie karty dostajesz z powrotem. A jak nie masz możliwości podejść do punktu w WaWie to zawsze możesz zamówić pocztą, tylko że się dość długo czeka i te 14zł za przesyłki zapłacisz.

Moje pierwsza SIM dziś traci ważność po północy i druga wtedy zaloguje się do sieci :) Dlaczego to pisze ? Ano z dzisiaj na jutro wszystkie karty z blokadą TS11 zostały zastąpione na w pełni nieupośledzone a to znaczy że teraz taka sim działa w zasadzie z każdym urządzeniem :D Byle była klasa 10ta (8sma, też działa +) i 900MHz w standardzie GSM (chyba gsm, teraz nie pamiętam).

Ja prześmigałem z taką karta w chyba 10 rożnych telefonach, iPadzie, i laptopie z wbudowanym modemem. I żadnych problemów nie miałem (miasto to zasmarkana Łódź)


Darmowy net od Aero2 mamy do 2014r - Trzeba korzystać :)
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości