Prośba o radę w/s monitora

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Prośba o radę w/s monitora

Postprzez mirzal w 23 Lis 2010, 13:17

Co do LG L207WTP-PF to nie jestem przekonany z powodu matrycy i ceny; dokładam 100 zł i mam LG W2220P-BF na matrycy S-IPS. Być może LG L207WTP-PF jest w swojej klasie (matryc TN) bardzo dobry ale musiałbym to sprawdzić osobiście, na własne oczy.
Awatar użytkownika
mirzal
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 13 Wrz 2010, 14:38
Ostatnio był: 27 Lut 2018, 21:04
Miejscowość: Bar woj. Świętokrzyskie
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Prośba o radę w/s monitora

Postprzez accerone w 26 Lis 2010, 17:02

Oczywiście ze sprawdź, matryca to nie wszystko - równie ważna jest elektronika sterująca ta matrycą.
Np w ofercie eizo (robią bardzo dobre ale i drogie monitory) jest kilka modeli na matrycy TN a le są wyposażone w elektronikę z wyższej półki. Kosztują ponad 2k zł ale zawstydzają jakością obrazu niejeden monitor na matrycy IPS lub xVA. Dlatego pojedź do sklepu gdzie jest kilka monitorów potestuj je. Zakup monitora musi być przemyślany i poparty testami i oględzinami - w końcu kupujesz monitor raz na jakiś dłuższy okres czasu. Nie ma nic gorszego niż patrzyć się później na monitor z którego nie jesteś zadowolony i pluć sobie w brodę że mogłeś wziąć coś innego.
Grafika w grze jest równie ważna jak wszystkie inne jej składowe, niczego nie należy traktować po macoszemu. Tak uważam, w której grupie procentowej graczy jestem ? :D
accerone
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Sty 2010, 07:23
Ostatnio był: 07 Sty 2011, 15:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości