Corel 11 i Adobe Photo Shop 5.0 Limited Edition

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Corel 11 i Adobe Photo Shop 5.0 Limited Edition

Postprzez Polski zolnierz w 21 Cze 2008, 21:36

Witam!
Za cholerę nie wiedziałem gdzie ten temat napisac...no, ale to jest program na sprzęt komputerowy więc trafił tutaj.
Mianowicie mam taki problem: jestem początkującym graficiarzem i na co dzień pracuję na Corel'u Photo Paint 11 i Adobe PhotoShop 5.0 Limited Edition. Trafiła mnie wena, żeby zmienic camo w texturze trepa. No to tak, mam texte trepa, mam camo ustawione w corelu już jako textura na wypełnianiu i teraz tak...no tak po prostu nie mogę walnąc tej textury bo raz: mogę zamazac kontury, dwa jeśli chcę pominąc ten efekt to wtedy widac poprzednie camo... jak się go pozbyc? Tak żeby nie zakryc kontur a jednocześnie można by nałożyc nową teksture? Z góry thx za odpowiedź

PS: DRODZY MODZ'i! Jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale, to go przesuńcie do odpowiedniego. Nie potrafiłem dobrze wybrac działu bo takie małe burdello bum bum jest w działach i nie wiem gdzie tu o Software pisac :P . Z góry dziękuję za wyrozumiałośc.

Umieściłeś temat w dobrym miejscu, ale użycie pogrubienia było zbędne. - M.

Ufff już myślałem, że warna dostałem
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość