Po podkreceniu grafiki i restarcie nie rusze myszka !!!

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Po podkreceniu grafiki i restarcie nie rusze myszka !!!

Postprzez Cutin w 08 Kwi 2008, 17:33

WItam

Mam GeForca FX5500 postanowilem go podkrecic i podbilem na oba paskach po 5 i po restarcie kompa nie rusze myszka bo komp w cale nie kontaktuje. Chodzi oczyw o grafike bo po ponownym zainstalowaniu sterownikow wszystko jest ladnie pieknie.
Cutin
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Kwi 2008, 12:29
Ostatnio był: 23 Cze 2008, 13:17
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez szympekmajster w 08 Kwi 2008, 18:20

Twoja wypowiedź jest strasznie nieskładna a z technicznego punktu - bezsensowna? Co przestawiłeś o 5? Czym przestawiłeś? Dokładniejsze objawy? Po takim poście nawet jasnowidz nie będzie pewny co ci się z kompem dzieje...
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Ostatnio był: 12 Gru 2014, 00:31
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez Grzybson w 08 Kwi 2008, 18:46

daj se spokoj z podkrecaniem tego rupiecia ... super radosc da ci 5 fps'ow wiecej ?
pewnie jeszcze stock'owe chlodzenie
ruszysz troche taktowania rdzenia i pamieci i to tyle ...
( jezeli nie rozumiesz tego co ci napisalem , to zostaw to w piz..du bo mama bedzie musiala na nowa karte graficzna dawac pieniazki ) prosta zasada .. dziala , nie umiesz .. nie Ruszaj
Grzybson
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 09 Mar 2008, 15:31
Ostatnio był: 09 Mar 2016, 17:35
Kozaki: 0

Postprzez Cutin w 08 Kwi 2008, 19:27

szympekmajster czy Ty jestes taki tępy czy takiego udajesz ?? co ??

obojetnie jakim programem to robie czy w RivaTuner czy normalnie w NVidia mam tak blad i to ma g... do gadania. Wczesniej podkrecalem i to po 40% i nic sie nie dzialo nie wiem moze to przez nowe sterowniki nVidii 169.21 wczesniej takie cos robilem na 96... A powiedz mi co sie pokreca? - wiadomo MHz !!! Jezeli na prawde chcesz pomoc to powiem ci tak: po załadowaniu systemu i wejsciu w stan graficzny stopuje mi grafa normalnie widzsz pulpit ale nic nie zrobisz wszystko stoi. Wczesniej gralem w STALKERA na mocno podkreconej grafice ale to byly inne sterowniki (96..) teraz wrzucilem te nowe moze to przez to. Bo normalnie to wykrece karte i wdze ze juz sunie dobrze tylko ten restart psuje wszystko ...

A ty Grzybson wez lepiej zobacz czy ciebie nie ma na polu. Swoimi glupimi tekstami mozesz sie jarac ale przed dziecmi w piaskownicy bo na takiego wygladasz. A za ten tekst na koncu to bym cie za*eb..... ciesz sie ze mieszkasz az w Szczecinie bo jakbym sie frajerze dopadl to bys do domu nie doszedl - jeden sztrzal i dziecko gryziesz beton

A tak do tematu.

Kase na grafe to chyba Ty wydzierasz od swojej starej bo ci simsy rwa. I powiem ci tak ja nie potrzebuje kasy na super kompa bo mi gra nie chodzi tylko krece go ile sie da. I STALKER chodzil mi plynnie na czyms co Ty nazwalbys zlomem i zapiep... do mamy do kase na komputer bo Ci stalker nie dziala.

Moj komp to 2.8 64 bit Athlon -512RAM- 128 FX5500 - i taki zlom potrafi uciagnac STALKERA bez zamulania.

Proszę bardzo. Brak polskich znaków i przecinków. Alt też się zepsuł? Oraz za wielokrotne obrażanie użytkowników - warnik. I hamuj się na przyszłość. Ty, Grzybson, też. Inf.
Cutin
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Kwi 2008, 12:29
Ostatnio był: 23 Cze 2008, 13:17
Kozaki: 0

Postprzez Grzybson w 08 Kwi 2008, 23:40

chcesz adres lamusie ? , frajerku przez literki .. ? wisi mi to czy dostane warna bana czy jeszcze nie wiadomo co ... bo takie dzieci jak ty sie tępi ... jak czegos nie potrafisz zrobic "dzieck" to sie za to nie bierz rozwiazanie jest proste ... spier*dolisz sobie karte to bedziesz wiedzial czemu i zamiast karty se przeżutki w rowerze podkręć
na przyszlosc licz sie ze słowami srolu i uważaj do kogo startujesz bo kozakow przez internet wiekszych przerabialem i jakos nikt nie mial odwagi facjaty nawet pokazać

na koniec cytat ze forum overclock.pl
Podkręcanie takiej karty to tylko dla samej satysfakcji z podkręcania.

No bo co to da jak zamiast 5 będzie 6 klatek w Far Cry czy jakiejś najnowszej gierce na w miare dobrych detalach i rozdziałce 1024x768

No chyba że grasz w starsze gry, albo lubisz najniższe detale i najniższe rozdzielczosci.
wiec nie cfaniakuj bo mnie wqrwiłeś a nawet gierki z internetu nie potrafisz dobrze sciągnąć

Przykro mi, chciałem dobrze. Jako moderator nie mogę tego tolerować. I temat zamykam, nie chcę już rozdawać warnów. Inf.
Grzybson
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 09 Mar 2008, 15:31
Ostatnio był: 09 Mar 2016, 17:35
Kozaki: 0


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości