Odtwarzacz DVD

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Odtwarzacz DVD

Postprzez nagyatsu w 26 Lis 2007, 00:12

No nie wiem czy taki sprzęcik się zalicza do komputerowego, ale gdzie indziej dać taki temat? ;P Chcę kupić odtwarzacz DVD, a jako że się kompletnie na tym nie znam chcę się was poradzić.... No więc nawet nie będę pisał nad czym sie zastanawiam bo powiem szczerze nie mam zielonego pojęcia :P Co moglibyście polecić za kwotę ok. 300 złotych? Czy za tę cenę to wogóle można kupić coś dobrego? Najlepiej jeszcze taki, który ma wbudowany dysk... :] Jakie marki są najlepsze?
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Chemical123 w 26 Lis 2007, 00:44

co do wbudowanego dysku.. to watpie zebys takiz akupil za taka cene ;) najlepiej kup jakis tani ale zeby czytal wszystko wiesz, taki wiesz marki firma ;)

Znasz-li Ty polskie fonty? L
www.chemical123.deviantart.com
-----------------------------------------
...C'mon Devil! hold on tight!
C'mon Devil! Feel my pride...
Awatar użytkownika
Chemical123
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 30 Wrz 2007, 21:29
Ostatnio był: 17 Sty 2013, 21:39
Miejscowość: Zgorzelec
Kozaki: 1

Postprzez Microtus w 26 Lis 2007, 09:09

Philips

W takiej cenie nie znajdziesz odtwarzacza z wbudowanym dyskiem. Ale z wejściem USB już tak :wink:
A uwagę zwracaj na ilość formatów odtwarzanych czy jest pełne okablowanie (często nie dodają kabli i masz wydatek dodatkowy z 50 zł) rozdzielczość, wyjścia (typ do twojego tv) to czy odtwarza napisy (przy divix-ach) i czy ma polską czcionkę coby krzaków nie było.

Z marek to wiem, że niezłe są LG, samsungi, pioniery i philipsy (philipsa zresztą mają moi rodzice i są b. zadowoleni)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez nagyatsu w 26 Lis 2007, 21:55

hej hej.... już kupiłem nagrywarkę, lecz mam pewien problem.... próbowałem na różne sposoby, ale nie mam pojęcia, czemu jak odpalam np. film z polskim dubbingiem to napisy po polsku są, a nie ma głosu :/ tzn. dźwięk otoczenia jest, ale nie ma kwestii bohaterów... Może miał ktoś z was podobny problem? Proszę o pomoc :)
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez nagyatsu w 25 Gru 2007, 16:57

^ ^ ^UP^ ^ ^

sorka za spam, ale dałem edit, napisałem posta, a ten nie wyszedł na wierzch.... :)

to prubuj do skudgu!
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Odtwarzacz DVD

Postprzez GenerałDaimos w 13 Sty 2012, 14:39

nie znam odpowiedzi na powyższe pytanie ale odświeżam temat z nadzieją, że ktoś mi pomoże: interesuję mnie odtwarzacze DVD, które umożliwiają opcję przegrania danych z DVD na pendrive (czyli musi mieć przede wszystkim port USB), słyszałem, że Sony takie robi, poleci ktoś jakiś model?
Awatar użytkownika
GenerałDaimos
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 28 Gru 2011, 17:15
Ostatnio był: 18 Sty 2012, 10:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości