Can not find ASUS graphics card

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Can not find ASUS graphics card

Postprzez ulvhedin w 24 Lip 2011, 17:23

Chyba jak im doniesiesz :D (to żart), nie grzebałbym w biosie gdyby nie ich(ASUSowy) programik - smark doktor, dołączony do płyty ze sterami...więc albo oryginalny bios był kopnięty albo schrzanił go ich badziewny doktorek...więc wgrać oryginalny byłem zmuszony przez nich... :D A to że przy okazji sprawdziłem modbiosa, to był imperatyw wewnętrzny, który do końca życia mówiłby mi potem: miałeś okazję i nie sprawdziłeś tchórzu :D
Śladu na wejściowych śrubkach i podłodze biosdomku nie zostawiłem bo byłem w rękawiczkach na górnych i dolnych kończynach, kominiarka też zrobiła swoje :E
A dual bios dali chyba właśnie po to, aby im nikt ich tłustej CPU nie zawracał takimi jak moja "drobnymi" awariami :!:
| Intel Core i5-2500K 3.3GHz + Grand Kama Cross | Asrock Z68 Pro3-M | Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel | ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5 | Samsung SpinPoint F3 HD502HJ + HD103SJ | Be quiet! Straight Power CM E8-CM-580W | Fractal Design Define R3 Black Pearl | Iiyama ProLite PLE2473HDS-B1 24" LED Black | MX518 |
Awatar użytkownika
ulvhedin
Tropiciel

Posty: 262
Dołączenie: 02 Lis 2010, 19:47
Ostatnio był: 19 Paź 2021, 13:03
Kozaki: 63

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości