Myszka dla wymagającego

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Re: Myszka dla wymagającego

Postprzez Piterxd w 31 Mar 2011, 17:55

Nie chcę się o tym rozpisywać. Wpisz sobie na YT Imperator lub Mamba problem - dokładnie z osią Z. Tak zastanawiałem się, ale ten nowy 3,5G jest dużo gorszy od starszej wersji, a tej starej już nie ma w sprzedaży.

Jeśli w Roccat Kone Plus dalej będzie problem ze scrollem to też odpadnie, trochę poczekam bo puki co jest mało informacji na ten temat. Jeśli nie to poczekam aż stanieje do 250 zł. Patrzyłem tą myszkę w Empiku i powiem szczerze że jest to najwygodniejsza myszka jaką miałem w dłoni - pasuje mi idealnie. Materiały użyte w myszce pierwsza klasa. Sensor najlepszy z dostępnych na rynku o czułości 6000 dpi. Oprogramowanie myszki również jest w 100% udane. Tylko ten scroll, który w poprzednich wersjach potrafił się zepsuć po miesiącu. Wiem wiem, jest gwarancja, ale płacąc ponad 200 zł za mysz nie oczekuję takich niespodzianek. Jeśli będa dobre opinie na temat wersji plus to jest ona pewniakiem. (poniżej foto)
Image

Trafiłem przy okazji przeglądania różnych testów na dość ciekawą propozycję - Speedlink Kudos. Firma znana głównie z kontrolerów, kierownic etc. Myszka posiada najlepszy obecnie sensor Avago 9500, który jest m. in. w G700. Myszka kosztuje uwaga - jedyne 140-150 zł (dla porównania G700 to cena ok 350 zł, Roccat Kone Plus to 280 zł). Z po przeglądzie kilku testów i recenzji można stwierdzić, że myszka jest solidnie wykonana, z dobrej jakości materiałów, jej osiągi nie odbiegają od topowych myszek innych producentów. Nie wygląda źle i myszki o takim kształcie są dla mnie wygodne. (poniżej foto)
Image
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Reklamy Google

Re: Myszka dla wymagającego

Postprzez bax20 w 11 Kwi 2011, 21:16

Ja używam tej myszki: Image
http://allegro.pl/myszka-dla-graczy-mic ... 33174.html
mogę ją polecić każdemu, zarówno temu co lubi strategie lub FPS'y. Czuć że się ma myszke w dłoni leży pewnie oraz nie ślizgają się palce po niej, posiada trzy przyciski do zmiany DPI-On The Fly w czasie gry. Ogólnie polecam :E
Intel Core i5 6300HQ 2300MHz | 12GB DDR4 2400Mhz | Nvidia GeForce GTX 960M 4GB | Kubuntu 19.04
Awatar użytkownika
bax20
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 30 Lis 2009, 21:07
Ostatnio był: 09 Lut 2024, 20:09
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 24

Poprzednia

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości