Słuchawki do MP3 - Czyli jakie mam wybrać?

Naznaczony nie rozumiał tej wojny. Prawdą jednak było, że zbierała krwawe żniwo. Konsole czy PCty?

Słuchawki do MP3 - Czyli jakie mam wybrać?

Postprzez Nyguz w 16 Mar 2011, 18:04

Chłopaki, dziewczyny, obojniaki jest sprawa. Krótko zwięźle i na temat. Mam odtwarzacz mp3 Creative Zen Nano Plus 1 GB. Na słuchawkach do kompa (Sony MDR-XD200) gra BoskO !!! Problem w tym, że nie mam zamiaru po ulicy latać w takich klapach, jeszcze wpie***l dostane i mi je ukradną xD ale mniejsza z tym. Chciałbym kupić do ceny 80 zł słuchawki douszne, KANAŁOWE (z gumką izolującą od otoczenia).
Allegro odpada, gdyż nie raz natknąłem sie na podróby, ale empik, media markt, lub rtveuroagd wchodzą w rachubę. Otóż zależy mi na czystym basie i izolacji od otoczenia. Kiedyś trafiła mi się podróba, ale grała tak cudownie, że gdyby nie to, że dałem za nią 1 zł to pomyślałym, że to oryginał. Pod uwagę biorę marki:
- Sony (tutaj zdaję się na was)
- Creative (konkretnie model EP 630)
- Philips (konkretnie SHE 9500)
- Sannheizer (chociaż wiem, że raczej w tej cenie nie trafią się takie jakie chce.)

Nie wiem, może jesteście użytkownikami którychś z nich, może coś innego mi doradzicie. Mam małe uszy, każde będą pasować. Prosiłbym o opinie i pomoc w doborze słuchawek :( Zwracam uwagę na bas. Nie musi być dźwięk czysty bo wspomniana, przeze mnie MP3 ma super EQ, tylko, że nie mam słuchawek (prócz komputerowych), które wykorzystają to w 100%.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Reklamy Google

Re: Słuchawki do MP3 - Czyli jakie mam wybrać?

Postprzez BaMbOsZ w 16 Mar 2011, 19:35

Creative EP-630 60 zł :D
:

http://allegro.pl/creative-ep-630-hi-fi-nie-kupuj-podrobek-tania-wys-i1496038099.html
Awatar użytkownika
BaMbOsZ
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 25 Lut 2011, 22:16
Ostatnio był: 03 Lut 2014, 02:03
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 5

Re: Słuchawki do MP3 - Czyli jakie mam wybrać?

Postprzez Nyguz w 16 Mar 2011, 20:22

Ja Cię normalnie chłopie ucałuję jak spotkam :E Widać, ze oryginałki bo żadnego negatywu na temat słuchawek gościu nie ma. Dodatkowo koleś, który siedzi w sprzęcie mi polecił te słuchawki. Już je zamówiłem. Dzięki wielkie, szkoda, ze nie mogę kozaka postawić :mad: Ale przy najbliższej okazji wypijemy na zdrówko. :wink:

Do zamknięcia.
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości