"Całun" (trwa rework)

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

"Całun" (trwa rework)

Postprzez Pyronax w 22 Kwi 2015, 15:18

Tak, a więc moja pierwsza próba podejścia z innej strony do uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Jest tu pewnie wiele niedociągnięć, trochę niewyjaśnionych rzeczy (które może zostaną wyjaśnione) oraz pisane czasami tak jakby dziwnie. No cóż, jestem open i gotowy na krytykę z Waszej strony.


- Część I
:

W trakcie prac
Ostatnio edytowany przez Pyronax, 25 Kwi 2015, 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Są tylko dwie rzeczy nieskończone : Wszechświat i ludzka głupota.

Za ten post Pyronax otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Decimus76.
Awatar użytkownika
Pyronax
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Kwi 2015, 19:08
Ostatnio był: 02 Cze 2015, 17:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: "Całun"

Postprzez Gizbarus w 23 Kwi 2015, 14:33

Pierwszy, yaay.

Krótkie toto i w sumie jakos przypadkiem tu zabladzilem to i skomentowac moge.

Na początek chwalimy, zeby nie bylo ze Gimburas taki zly. Widac, ze zasob slow masz, warsztat tez ciekawy. Sama historia prostacka, ale nawet idzie czytac.

Tyle plusow, pora na wady. Szyk jest tragiczny. Kiedys jako eksperyment umiescilem kilka monologow tak napisanych, to pol forum prawie mnie zlinczowalo - za niemalze caly tekst napisany w tym stylu sam mam ochote kopnac cie w rzyć. Pare lacznikow uzyles blednie ("ów wiadomość" e.g.) i kilka slow zgubilo polskie znaki - niestety, ze pisze z telefonu, nie wrzuce ci tu cytatow.

Tak czy inaczej - masz potencjal, ale wedlug mnie skopany. Albo zacznij pisac fantasy ala DnD, albo jednak zmien jezyk - tu zwyczajnie to pasuje jak gówno do salatki, ze tak pozwole sobie uzyc mojego porównania ktore przypadlo Uniemu do gustu. Ergo - sa ludzie ktorzy to lubia, ale jest ich niewielu i uchodza za dewiantow :suchar:

Ps - w twoim slowniku podczas pisania nie powinno byc w ogole litery "v". Jedynie gdzie poprawnie mozesz ją uzyc, to wyraz 'kevlar'.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: "Całun"

Postprzez Pyronax w 23 Kwi 2015, 16:07

Yaay, Gimburas.

Wystawię się zaraz jak wrócisz, byś mógł kopnąć mą biedną rzyć - sam uznaję ten styl za zjechany po pewnym czasie. Zlinczujesz także - drogą tutaj bądź prywatną wiadomością, bo lubię krytykę strasznie. Takie to wytykanie błędów i zapadanie (czasem) wyroków. Domyślam się Gizbarusie, że wiem nawet które łączniki i zagubione polskie znaki tak wspominasz tam.
Przejrzę jeszcze dzieła innych użytkowników na forum, spojrzę na swoje i poprawię.
Są tylko dwie rzeczy nieskończone : Wszechświat i ludzka głupota.
Awatar użytkownika
Pyronax
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Kwi 2015, 19:08
Ostatnio był: 02 Cze 2015, 17:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 2


Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości