"Nibypsy"

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

Re: "Nibypsy"

Postprzez deffect1989 w 22 Lip 2015, 09:14

Wspaniala przygoda bylo wstawienie niepełnej wersji tekstu na swierzym koncie. Mam konto na tym forum juz od dawien dawna... He Cały ten czas byłem mpbilnie wiec stad braki w interpunkcji. Prosiłem w pierwszym liście o nie spuszczanie się nad tym ze są błędy czy to stylistyczne czy też interunkcyjne... No ale są tu tacy co maja manie wyzszosci raczej. Prypeć kaban to nazwa własne wiec na prawo bytu, a swoja droga to występuje ona w innych książkach z fabrycznej zony... Tak jak możność użycia: trata-ta czy qwa kabum bądź akm'u... Doceniam komentarze dotyczące rozwleklosci tekstu i go skracania... Jak i pomysł na inne bardziej zachęcające do czytania rozpoczęcie. Juz nad tym pracuje... Dzięki i część. Temat do zamkniecia\usuniecia!
Awatar użytkownika
deffect1989
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 18 Lip 2015, 20:21
Ostatnio był: 09 Gru 2015, 21:24
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: -3

Reklamy Google

Re: "Nibypsy"

Postprzez KoweK w 22 Lip 2015, 10:07

Pangia napisał(a):No to nasz drogi Kowunio musi się wrócić do szkółki niedzielnej, bo nie ogarnia interpunkcji, ośmiesza się na forum i jeszcze wytyka ludziom nieistniejące błędy. :E


Wrócić się to Tobie radzę, bo czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy. Drugi cytat zawiera błędny i niepotrzebny przecinek. Wysyłałem to już Glikolenowi, wyślę i wam byście się douczyli. :caleb:
[ http://www.jezykowedylematy.pl/2013/03/ ... zecinkami/ ]

deffect1989, odpuść sobie pisanie, skoro rzetelne porady wywołują u Ciebie takie irytacje.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: "Nibypsy"

Postprzez Kudkudak w 22 Lip 2015, 10:33

deffect1989 napisał(a):Prosiłem w pierwszym liście o nie spuszczanie się nad tym ze są błędy czy to stylistyczne czy też interunkcyjne


To co mieli napisać? Po za tym stary... popracuj nad swoją ortografią, bo od tego bełkotu w postaci "poniewarz", "interukcyjnych" to mi się niedobrze robi. To nie jest jakiś pierdo*ony Niger, z tego co wiem u nas w Polsce ludzie znają język i potrafią z niego korzystać.
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: "Nibypsy"

Postprzez Gizbarus w 22 Lip 2015, 11:12

xKoweKx napisał(a):Drugi cytat zawiera błędny i niepotrzebny przecinek.


No fakt, racja, przynajmniej według tego linku który podrzuciłeś. Przy czym nadal nie rozumiem po co aż tu się fatygowałeś z tego powodu :E Nie przypominam sobie, żeby cokolwiek wymuszało na mnie doskonałość w stosowaniu przecinków - w końcu to tylko jeden błąd.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: "Nibypsy"

Postprzez deffect1989 w 22 Lip 2015, 12:11

Ze smartfonu pisze nadente buce stad błędy bo literki na ekranie za male. Heh nie irytuje się tak szybko jak wy się potraficie wkurwiac i wytykać sobie przecinki... część narazie - proszę o zamkniecie tematu:|

Za ten post deffect1989 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative KOSHI, KoweK.
Awatar użytkownika
deffect1989
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 18 Lip 2015, 20:21
Ostatnio był: 09 Gru 2015, 21:24
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: -3

Re: "Nibypsy"

Postprzez Kudkudak w 22 Lip 2015, 13:20

A ja z czego niby piszę? Też używam telefonu i jak widać można zachować przynajmniej podstawowe zasady ortografii. Po za tym nie próbuj mi wciskać, że coś tak rażącego jak PONIEWARZ jest winą "małych literek"...
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: "Nibypsy"

Postprzez Tajemniczy w 22 Lip 2015, 15:05

deffect1989 napisał(a):Ze smartfonu pisze nadente buce stad błędy bo literki na ekranie za male. Heh nie irytuje się tak szybko jak wy się potraficie wkurwiac i wytykać sobie przecinki... część narazie - proszę o zamkniecie tematu:|

To było pisać na pececie/laptopie, a nie robić błąd prawiczka, szybko skończyć, a potem tylko jest wstyd i nerwy. Jak dla mnie lepszy z ciebie rysownik niż pisarz.
Heh nie irytuje się tak szybko jak wy się potraficie wkurwiac i wytykać sobie przecinki...

Heh, się ciesz że Universal nie wziął twojego opowiadania na wokandę. Jak on by je rozpracował to wolę nie myśleć jak byś się wku*wił.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: "Nibypsy"

Postprzez Red Liquishert w 22 Lip 2015, 17:12

Cóż, jeśli zamiast przyjąć konstruktywną krytykę wolisz się naburmuszyć i obrazić... proszę bardzo. Jeśli uważasz, że od prawidłowego pisania po polsku zwolni cię mała prośba w poście - myliłeś się. Oczekujesz dobrego przyjęcia? Z pokorą przyjmij krytykę i ucz się ojczystego języka, bo widzę, że stoi u ciebie na bardzo, bardzo marnym poziomie.
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: "Nibypsy"

Postprzez Realkriss w 24 Lip 2015, 01:16

Koniec tego mundrowania i offtopizmu. Zamykam temat za zgodą jego twórcy.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 21 Gru 2023, 22:34
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Poprzednia

Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości