Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez Gavdylenko w 16 Mar 2012, 00:32

DALSZE LOSY KOWALSKIEGO
PROLOG
Był gorący dzień.Pułkownik bal się tego dnia,bo wiedział że to on poniesie winę za klęska operacji "Tor Wodny".Wynajoł drogiego adwokata lecz wiedział że nie ma on zbyt wielu szans.Siedział przed salą sądową i rozmyślał gdzie popełnił błąd.W końcu nadeszła ta długo oczekiwana chwila,wraz z adwokatem weszli na sale.

Rozprawa trwała długo lecz to co powiedział sąd wstsząsneło nim miał odejść na emeryturę,ale miał też drugą opcje,miał wrócić do Zony i dowiedzieć się wszystkiego o laboratoriach "X",o klijencie,a także odkryć w tym role najemników.Pomyślał że już po nim,lecz coś nim wstsząsneło i przypomniał sobie o pułkowniku Diegtiariowu,ale wiedział że jest on gdzieś na terenach Zony,zdawał sobie sprawę z tego że znalezienie go nie będzie łatwe,ale pomyślał:
-Co mam do stracenia ?

Trzy miesiące pózniej w domu Kowalskiego
-To ten dzień-rozmyślał pułkownik,ponieważ w ten dzień miał stawić się w Kordonie.
Właśnie miał wychodzić,gdy nagle pomyślał co jeśli Diegriarow odmówi,albo go nie znajdę,a nawet jeśli go znajdę i ruszymy w drogę on lub ja umrze.Po długim czasie rozmyślania podjął decyzje:
-Raz się żyje-po tych słowach ruszył i wyszedł

Ciąg dalszy nastąpi :D
A tak na poważnie.Cz.1 przewiduje na 20 marca,ale raczej wcześniej.

P.S.:Sorry za to słowo "wstsząsneło"nie wiedziałem jak napisać :D
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Reklamy Google

Re: Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez Borgan w 16 Mar 2012, 01:01

byk w słowie WYNAJOŁ też się wkradł... Ale nie zniechęcaj się tylko popracuj nad pisownią.
Awatar użytkownika
Borgan
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 06 Mar 2011, 01:37
Ostatnio był: 26 Kwi 2016, 14:19
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez Gavdylenko w 16 Mar 2012, 15:36

-Wysiadać,jesteśmy na miejscu-rozległ się głos kierowcy
Kowalski wiedział że musi zmierzyć się drugi raz z Zoną,miał na sobie kombinezon "świt" i standardowy karabin Ak 47 żeby nie zwracać na siebie uwagi.Był gotowy wejść na granice Zony,lecz nie wiedział gdzie ma zacząć szukać Diegtiarowa,zaczepił jednego z żołnierzy patrolujących teren i zapytał:
-Żołnierzu,jest tu ktoś kto handluje informacjami,albo jakiś handlarz?
-Hmmm....Sidorowicz-odpowiedział Wania
-Dzięki-odparł Pułkownik i ruszył
Po prawie pietnasto minutowym marszu do handlarza dotarł do jakiejś wioski.Na tabliczce mieścił się napis:"Wioska Nowicjuszy"
Wszedł do wioski była ona mała,ale było tam strasznie dużo stalkerów.
Po krótkiej obserwacji zobaczył coś w rodzaju bunkra wszedł do niego po schodach,zobaczył grubego człowieka zajadającego się hamburgerem.Otyły człowiek spojrzał na niego i spytał:
-Czego chcesz?
-Dowiedzieć się o obecnym położeniu pułkownika Diegtiarowa.
-Gdzie obecnie jest nie wiem,ale wiem które miejsce niedawno odwiedził,lecz na tym świecie nie ma nic za darmo,zrobisz dla mnie pewną sprawę,a dowiesz się tego gdzie był.
Pułkownik bez namysłu odpowiedział:
-Co to za zadanie?
-Udaj się do Tygrysa dowodzi wioską nowicjuszy,przekaż mu także że następnym razem ma załatwić jakieś solidne żarcie to dobrze go wynagrodzę.
Pułkownik bez odpowiedzi wyszedł.Gdy wyszedł ujrzał w centrum wioski,stalkera który odziany był w egzoszkielet widział podobny u Diegtiarowa,podszedł do niego i od razu przeszedł do rzeczy.
-Sidorowicz kazał mi przyjść do ciebie po misje,a także przekazuje że masz następnym razem załatwić mu lepsze jedzenie.
-Ten gruby....Eh szkoda gadać,tak mam misje dla ciebie,ostatnio zaginął nam stalker bardzo odważny nazywał się Torba,otrzymał zlecenie od Sidorowicza i pognał jak szalony,ale nie w tym rzecz, wziął ze sobą Kika,mieli wrócić tydzień temu,lecz do teraz ich nie ma.Jeśli znajdziesz ich żywych przyprowadź tu,jeśli martwych przynieś ich PDA.
-Dobrze,wyruszę rano bo czuje się zmęczony

Nastał ranek,pułkownik tak naprawdę nie wiedział gdzie wyruszyć,ale pomyślał że przejdzie się i może trafi na jakiś trop.Przeszedł cały Kordon około dwa razy,ale ani śladu stalkerów gdy miał zrezygnować usłyszał dźwięk:
-Stalkerze podejdź tu
-Kowalski oglądał się za siebie przed siebie,lecz nikogo nie ujrzał,nagle zobaczył krwawiącego stalkera,podbiegł do niego i powiedział
-Co ci się stało,jak Cię zwą?
-Torba,słuchaj bo nie mam za dużo czasu.Szedłem z Kikiem i napadli nas bandyci mnie postrzelili,ale jego wzięli do niewoli-po wypowiedzeniu tych słów żygnoł krwią.
-Słuchaj nie zostawię cie tak tutaj-po tych słowach podniósł Torbę i pobiegł z nim do Tygrysa.
Koniec Cz.2
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez robo_pl w 16 Mar 2012, 22:51

Dobra, moje uwagi:
- Akcja zbyt szybko się rozwija
- Ortografia, Gramatyka
- Wypadałoby sformatować tekst przed wstawieniem
- Bez polotu
- Źle zapisane myśli
- Po tej historii w wiosce, czuję się jak w SHoC
- POWTÓRZENIA
Gavdylenko napisał(a):Był gorący dzień.Pułkownik bal się tego dnia
ale miał też drugą opcje,miał wrócić do Zony
To ten dzień-rozmyślał pułkownik,ponieważ w ten dzień miał stawić się w Kordonie. Właśnie miał wychodzić
Wszedł do wioski była ona mała,ale było tam strasznie dużo stalkerów.
zobaczył coś w rodzaju bunkra wszedł do niego po schodach,zobaczył
Awatar użytkownika
robo_pl
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 14 Lip 2011, 15:03
Ostatnio był: 16 Maj 2016, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 16

Re: Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez Gavdylenko w 16 Mar 2012, 23:38

NAPRAWDĘ POLECAM POŚWIĘCIĆ 5 MINUT I PRZECZYTAĆ!

-Co z nim?-zapytał pułkownik
-Porządnie się wykrwawił,gdyby nie ty mógłby tam umrzeć-odparł Tygrys
-Jest z nim kontakt?
-Tak,ale nie denerwuj go za mocno
Kowalski wszedł do pomieszczenia w którym leżał Torba.
-Gdzie on jest-spytał pułkownik
-Bandyci....porwali go bandyci
-Wiesz gdzie obecnie są?
-Tak,to dawny obóz wojskowych.
Kowalski nie czekał na wyjaśnienia po prostu wyszedł.Gdy szedł rozmyślał jak załatwić te sprawę,rozmyślał żeby bez pytania zacząć strzelać i uwolnić Kika,ale tak naprawdę nie wiedział ilu ich tam jest,dlatego przez około 6 godzin przygotowywał się do tej operacji,przez lornetkę na patrolu ujrzał około 10 bandytów,ale z doświadczenia wiedział że większość bandytów kryje się w domach.Właśnie miał ruszyć kiedy w jego radiu rozległ się głos Tygrysa:
-Walczysz za naszą sprawę pozwól sobie pomóc.
Pułkownik spojrzał za siebie i w oddali ujrzał sześciu zbliżających się Stalkerów,wśród nich był Tygrys.Gdy dotarli do Kowalskiego,pułkownik natychmiast przedstawił rozmieszczenie bandytów,a także nakazał użycie broni z tłumikiem rozstawił dwóch ludzi na wzgórzu żeby osłaniali ich tyły,a także ostrzegali przed niebezpieczeństwem.Następnie wyjął z plecaka rolkę papieru,a następnie ją rozwinął,przez te godziny które tam przesiedział zdążył przygotować plany.
-Budynek wroga jak widzicie jest w kształcie prostokątu to dobrze dla nas.Tygrys i ja zachodzimy ich od tyłu i rozpoczynamy dywersje.Snajperzy mają osłaniać nas przed niebezpieczeństwem,a wrócić do bazy mogą gdy osobiście im to powiem.Wy we trzech idziecie frontem i skupiacie ich ogień na sobie,będziecie mieli wsparcie snajperów,pamiętajcie priorytetem tej misji jest ocalenie Kika.To wszystko jakieś pytania?
-Nie-rozległy się ciche odpowiedzi Stalkerów.
-Ruszamy!Wszyscy na pozycje!
Gdy trzech Stalkerów którzy szli na pierwszy ogień dotarło na pozycje rozległy się świsty kul przelatujących nad ich głowami,na szczęście obok znajdował się wrak samochodu przy którym schowali się.Nagle rozległy się jęki bandytów,bez wątpienia oznaczało to że snajperzy są na miejscu i wypełniają swoją misje.
Tym czasem gdy wszyscy bandyci ruszyli na owych trzech Stalkerów,Tygrys i Kowalski byli już prawie na miejscu,nagle Kowalski usłyszał szelest liści,wiedział co się za nim znajduje,lecz było już za późno na reakcje,odwrócił się i zobaczył rannego Tygrysa,nie miał czasu polować na to co go dorwało,więc położył go przy ścianie dał karabin do ręki i kazał strzelać jeśli się ktoś pokaże.
Wreszcie znalazł się na tyłach wroga i właśnie wtedy zaczął strzelać ze swojego Kałasznikowa,lecz gdy zlikwidował trzech wrogów reszta zorientowała się że ktoś ich zaszedł od tyłu,resztki sił bandytów ruszyli na pułkownika,na szczęście trzech Stalkerów atakujących od frontu znało się na rzeczy i gdy bandyci atakowali Kowalskiego natychmiast ruszyli do ataku trudno było nie znaleźć Kika z daleka się wyróżniał,ponieważ widać był że znęcali się na nim fizycznie całą twarz miał we krwi,Stalkerzy natychmiast podbiegli podnieśli go i zabrali go do wioski nowicjuszy,Kowalski miał właśnie ruszać z nimi,ale przypomniał sobie o Tygrysie,pułkownik pobiegł do niego jak najszybciej ujrzał go jeszcze przytomnego,lecz widać było że walczy z tym,podniósł go i ruszył w stronę obozu.Na szczęście Tygrys z daleka ujrzał zbliżających się zombii.Natychmiast podniósł Tygrysa i ruszyli w kierunku wioski,niestety zombii byli szybsi,postrzelili pułkownika w nogę przewrócił się,wstał i jeszcze raz ze Stalkerem szli lecz druga kula była celniejsza trafiła w klatkę piersiową po czym Kowalski stracił przytomność.
CHCECIE WIEDZIEĆ CO SIĘ STAŁO Z KOWALSKIM?
JUŻ NIEDŁUGO NASTĘPNĄ CZĘŚĆ

PS.Dzięki robo_pl popracuje nad następną częścią
Славься, Отечество наше свободное,
Счастья народов надёжный оплот!
Знамя советское, знамя народное
Пусть от победы к победе ведёт!
Awatar użytkownika
Gavdylenko
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 18 Cze 2011, 13:26
Ostatnio był: 28 Lut 2013, 19:03
Miejscowość: In der Dunkelheit
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 53

Re: Dalsze Losy Pułkownika Kowalskiego

Postprzez Misterius w 18 Mar 2012, 13:29

Piszesz chaotycznie, jest tu masa błędów interpunkcyjnych i ortograficznych(tych jest mniej). Postaraj się bardziej rozbudowywać opisy i akcję, wszystko dzieje się u Ciebie za szybko, nie ma żadnego "wczuwania się" w opowiadanie.. Naprawdę ciężko było mi przeczytać te 3 części, pod koniec zmuszałem się do tego.
Misterius
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 07 Maj 2011, 23:52
Ostatnio był: 19 Lut 2016, 13:48
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11


Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości