[PROTOTYPE]

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

[PROTOTYPE]

Postprzez D4Rk w 27 Maj 2009, 20:57

Chciałbym powiedzieć wam o gierce którą stawiasz NY do góry nogami dosłownie i w przenośni :)
Gra wyjdzie w czerwcu ,a jeśli chodzi o sama gre będziesz Alexem zarażonym tajemniczym wirusem (hehe do dark sectora podobne ;p) który otrzymał przez tego wirusa moce które zamienią NY w coś ala miasto z I'm Legend....
Będziemy prawdopodobnie mogli pomagać zarażonym wirusem lub ich niszczyć.
Pare filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=54_yOqZ6 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=RahEtkVx ... re=channel
http://www.youtube.com/watch?v=HzVxa47U ... re=channel

I to by było na tyle :)
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez KoweK w 27 Maj 2009, 21:43

O gierce usłyszałem już jakiś czas temu, ale dawno nie oglądałem nowych materiałów z niej. Bez jaj, robią ogromne wrażenie. Intro wygląda niestety troszkę inaczej niż gra... Właściwie, patrząc na niego twierdze, że z tego mógłby być niezły survival horror, a tak chyba nie jest :]

Grę robią dość "spory" okres czasu, więc raczej się nie zawiodę na niej. Liczę na dużo świetnej akcji, oby nie za łatwej, bo bohater ma naprawdę ogromne możliwości i jest potężny... Tylko o poziom trudności się boję.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez STA1KERpl w 27 Maj 2009, 22:18

Widziałem filmy, obrazy, czytałem zapowiedzi, gadałem z kolegami... Gra wygląda i "wygląda" naprawdę dobrze. Przypomina mi Assassin's Creed'a we współczesności, tyle że z jakimś czarnym szajsem w żyłach (podoba mi się motyw z kolcami wychodzącymi z pleców i ziemi^^). Najbardziej liczę na pot przy walkach/ucieczkach, i na parkour, który jak dotąd wygląda wyśmienicie.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Freezen360 w 27 Maj 2009, 22:18

Na grę czekam od czasu kiedy pojawiły się pierwsze informacje o niej i z każdym dniem coraz bardziej nie mogę się doczekać ponieważ to prawię na pewno będzie hit :D Jedynie czego się obawiam to grafiki ponieważ po obejrzeniu parę gameplayów grafika nie zachwyca. Bardzo podoba mi się pomysł z kradnięciem sprzętu wojskowego, nie mogę się doczekać kiedy wskoczę do Apacha wyrzucę pilota i zdziesiątkuje zainfekowanych :D

Jeśli ktoś chcę niech łapie linki do gameplaya, nie jest on może w dobrej jakości ale da się obejrzeć

Part 1
Part 2
Freezen360
Tropiciel

Posty: 254
Dołączenie: 08 Cze 2007, 16:08
Ostatnio był: 19 Gru 2016, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez D4Rk w 28 Maj 2009, 08:00

W gameplayu part 2 ok. 1:06 min naszego aleksia uderza cywil xD
Gameplay fajny tylko jak mówiłeś słaba jakość...
Jest na co czekać :)
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez dorian w 29 Maj 2009, 18:56

Też słyszałem o tym, ale to chyba nie będzie gra dla mnie :(
Totalna rozwałka, wybuchy i bryzgi na ekran to jeszcze by był git, ale koleś lata po ulicach i po ścianach budynków, podnosi samochody, skacze na pół kilometra w górę. Nie wiem za bardzo co to ma być...
A... no tak, to taka gra :|
Ostatnio edytowany przez dorian, 29 Maj 2009, 19:02, edytowano w sumie 1 raz

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez D4Rk w 01 Cze 2009, 21:20

Nowy filmik jedna z początkowych misji (ale fajny bedzie Parkour ;])
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ... otype.html

Wg Ciebie bycie SuperMan'em to parkour? - xKoweKx


EDIT
dużo ludziuf recenzetów pisze parkour nawet w jednym z tych trzech filmow jest napisane parkour obejrzyj dokladnie i czytaj kazdy napis jaki sie wyswietli :)
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Evilijo w 09 Cze 2009, 14:20

Gra ma dzisiaj swoją premierę. Co tu dużo mówić, nic tylko lecieć do sklepu, kupić i grać. Ciekaw jestem czy będzie to dobry tytuł, patrząc na filmiki grafika nie powala, mam nadzieję, że dzięki temu wymagania będą stosunkowo niskie. Oby fabuła była chociaż trochę wciągająca i zawiła. Cóż, czas pokaże.

Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
Evilijo
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 11 Lut 2009, 21:48
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 20:17
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez caleb59 w 10 Cze 2009, 15:09

Minimalne wymagania
- Operating System: Windows(R) XP (with Service Pack 3) and DirectX(R) 9.0c
- Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX(R) 9.0c with Shader Model 3 support*
- Processor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon(TM) 64 X2 4000+ or better
- RAM: 1 GB of RAM for Windows(R) XP / 2 GB Windows Vista(R) systems
- Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)
- Sound Card: DirectX(R) 9.0c compliant sound card
- DVD-ROM: 100% Windows(R) XP/Windows Vista(R) - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers
- Peripheral: 100% Windows(R) XP/Windows Vista(R) - compatible mouse, keyboard and drivers

*Supported Chipsets for Windows(R) XP and Window Vista(R)
All NVIDIA(R) GeForce(TM) 7800 GT 256 MB and better chipsets
All ATI Radeon(TM) X1800 256 MB and better chipsets

*Important Note: Some 3D accelerator cards with the chipsets listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Prototype(TM). Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX(R) 9.0c and DirectX(R) 10 compatibility.

CONTROLLERS
-----------------------------------------
The following controllers were used during the testing process of this game:
Logitech(R) Dual Action(TM)
Logitech(R) RumblePad(TM) 2
Logitech(R) Cordless Rumblepad(TM) 2
Logitech(R) Windchill(TM)
Xbox 360(TM) Wired controller


Pozatym gra wali kupa na starcie porownywana jest jako gra kopiujaca motywy z Wolverine, Spidermena oraz nawet z GTA...

Screen na full detalach:

Image

Aha zeby nie bylo ze to moje - zaczerpnalem to info razem ze screenem z innej polskiej strony gdzie gra jest dostepna piracko...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Evilijo w 10 Cze 2009, 15:23

To było oczywiste, ale nie wiem o co ci chodzi Caleb, przecież GTA, Wolverine i Spiderman to dobre produkcje, czego się spodziewałeś? Przecież to było oczywiste, że ta gra nie będzie jakąś mega rewolucją.
Grafika się nie podoba? Co z tego... i tak większość osób by nie dało rady odpalić gierki gdyby była zrobiona na CE3. Zagram, ocenię to powiem czy gra była warta czekania.

EDIT. A więc tak, od wczoraj gram w tą gierkę, fabuła jest, i to jak na grę tego rodzaju całkiem niezła. Im dalej tym lepiej, bowiem postać się rozwija i robi coraz większe rozruby. Ogólnie całkiem fajna gierka. A grafika? Rzeczywiście, detale budynków i samochodów są jakby z wcześniejszej epoki, ale to nawet dobrze. Bowiem na swoim 9800GT odpalając grę w 1440x900 z teksturami na maxa i wygładzaniem x2 mam 25-50fps. Gdyby gra miała mieć grafikę na poziomie GTA IV lub lepszą, to z tą ilością wybuchów i jatki na ekranie raczej nikt z tego forum by sobie nie pograł na high detalach, bo gra z jednym GPU byłaby po prostu niemożliwa. To by było na tyle. Polecam.

Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
Evilijo
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 11 Lut 2009, 21:48
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 20:17
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez Rain w 13 Cze 2009, 17:51

caleb59 napisał(a):Pozatym gra wali kupa na starcie porownywana jest jako gra kopiujaca motywy z Wolverine, Spidermena oraz nawet z GTA....

Nie wiem skąd taka opinia skoro o wszystkich planach, ciekawostkach i dodatkach w grze było wiadomo dużo wcześniej niż ktokolwiek wpadł na pomysł zrobienia X-Men Origins: Wolverine i Web of Shadows :?: :?:

A co do samej gry.
Wczoraj trochę pograłem i powiem że ujdzie :) Jako zręcznościówka wypada nawet przyzwoicie ;)
Grafika nie jest ani Boska ani dołująca - nie zapominajmy że to konwersja z Xa :wink:
Troszkę łatwo się gra ale...to chyba plus?
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: [PROTOTYPE]

Postprzez D4Rk w 18 Cze 2009, 08:06

Dzisiaj kupie i za tydzień zrobie recke i zobacze czy to fajna gra czy nie.....

Mam nadzieje ze ja zrobisz bo poki co Twoj post nic nie wnosi do tematu... - caleb59

Zrobie zrobie tylko że mało czasu mam ale jak bede miał wolny czas to sie wezme do roboty ;)
Ostatnio edytowany przez D4Rk, 20 Cze 2009, 23:28, edytowano w sumie 1 raz
:

Hihah.... Ale będzie Fajniee!
D4Rk
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 10 Lut 2008, 17:20
Ostatnio był: 18 Wrz 2011, 19:29
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości