Burnout Paradise

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Burnout Paradise

Postprzez KoweK w 07 Mar 2009, 15:37

Aż się dziwię, że nie ma topicu o tej grze :)

Co sądzicie o tej wyśmienitej samochodówce? Gra IMO jest świetna, ukłony w stronę Cryterion Studios, że w końcu zagościła ta produkcja na PC!
Plusy to:
-Długość gry
-System zniszczeń
-Grafika
-Miasto Paradise
-Samochody
-Tryby gry
-MULTIPLAYER!! (szczególnie uwielbiam grać w tryb Akrobacji z innymi:))
Minusy:
-Motocykle (mi się nie spodobały...:|)
-Czasami wkurzający poziom trudności
-Bugi w multiplayerze

Jeśli ktoś chciałby pograć w multi to pisać :) Btw. mam pytanie: jak dodać znajomego w tej grze? Nie mogłem tego odkryć.

Jeśli ktoś jeszcze chce to:
Więcej info o grze
Ostatnio edytowany przez KoweK, 07 Mar 2009, 22:39, edytowano w sumie 1 raz
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Reklamy Google

Re: Burnout Paradise

Postprzez nagyatsu w 07 Mar 2009, 20:17

Oooo dzisiaj oglądałem gram.tv i akurat mówili o tej grze ;) Nie mieli o niej złej opinii. Ocena wysoka bo aż 8. Nie podobają ci się motocykle? No to zgadzasz się z panami z gram.tv, którzy stwierdzili, że minusem są motocykle, jako dodatek, a nie pojazdy główne ^^
Osobiście w to nie grałem, może jak będzie okazja to zagram. Z tego co widziałem w TV system zniszczeń jest wyśmienity, tak samo jak te zwolnienia czasowe, podczas craxXxy ^^
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Burnout Paradise

Postprzez Crisu w 07 Mar 2009, 21:46

Gra wgniotła mnie całkowicie w mój zacny, niebieski fotelik. Nie spodziewałem się, że konwersja tak świetnej ścigałki z konsoli może aż tak czochrać mosznę PeCetowców (bez podtekstów czy kontrowersji). I na Ciebie właśnie Kowku czekałem. Bo widzisz...

Najzwyczajniej w świecie ta gierka jako jedyna nie wykrywa mi pada.
Sprawdzałem na NFS'ie. Jak najbardziej mogę śmigać.
Jednak Burnout pod tym względem nie do końca okazał się być niczym Paradise. xD
Wiesz może jak temu zaradzić?
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Burnout Paradise

Postprzez Raven422 w 07 Mar 2009, 22:18

Gra również wgniotła mnie w zacne, czarne krzesełko :D. Wszystko jest tu niesamowite, od grafiki, po szegóły. Ściezka dźwiękowa jest majstersztykiem. Guns n' Roses, Twisted Sister... Oczywiśice oprócz muzyki sa tu bardzo realistyczne odgłosy kraks, wgnieceń itd. Posaidam polską wersję językową i jestem pozytywnie zaskoczony. DJ Atomica owni niektórymi tekstami. Jest tam też taka namiastka normlanego progrmau rodia, gość np. podaje gdzie jest korek, gdzie jest wolne albo lokalizację jakiejś fajnej rampy. Jedynym zgrzytem w tej grze jest to, że... w samochodach nie ma kierowców :(! Gdyby nie to to byłoby 10/10. Jednakże daję 9,5/10 i polecam najgoręcej!.
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Burnout Paradise

Postprzez Soviet w 07 Mar 2009, 22:24

Fajne, ale góra na dwa, trzy wyścigi dziennie. Szybko się nudzi, zwłaszcza, że w kółko jeździmy na tych samych trasach. Masakrycznie irytuje mnie otwartość miasta - cały czas się gubiłem. Na plus na pewno multi i animacje zderzeń.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Burnout Paradise

Postprzez KoweK w 07 Mar 2009, 22:42

Cristo, nie gram na padach więc nie wiem :D
A co do Dj Atomica- z chęcią bym go wyłączył :/ Pseudo śmieszne teksty tylko mnie odrzucają, z tego co słyszałem w angielskiej wersji jest lepiej.
Co do muzyki- kiepawo, kilka kawałków jest OK, ale ogólnie kiepsko (Avril lavigne ;o )
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Burnout Paradise

Postprzez Crisu w 08 Mar 2009, 12:34

Jak dla mnie ścieżka dźwiękowa jest jak najbardziej na miejscu. O ile się nie mylę - pojawiły się tam także utwory z poprzednich odsłon Burnouta. Ponadto... Nie ma to jak 'Enie Kleine Nachtmuzik' gdy zatrzymamy się na dłuższy czas bez zatrzymywania gry by odsapnąć. Zauważyłem też malutki smaczek... Co prawda nie mamy strzałki wskazującej kierunek, w którym należy jechać lub też skręcić by dotrzeć do mety, ale przypatrzmy się - przy ważniejszych zakrętach włącza się migacz, co jest swoistą formą podpowiedzi. Cwane.

Joypad... Tak, już sobie poradziłem. Po prostu wystarczyło go włączyć w opcjach. xD
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Burnout Paradise

Postprzez Michu w 06 Kwi 2009, 15:41

Gierkę mam od wczoraj, aktualnie jestem na licencji B i pozostało mi jeszcze w niej 20 wyścigów. Gra się świetnie, naprawdę niezła zabawa... MI jak najbardziej wykrywa pada i właśnie sobie na nim gram, szkoda że mam monitor 17' bo muszę być w miarę blisko żeby widzieć zbliżające się auta czy przeszkody, no cóż. Na pochwałę zasługuje tutaj optymalizacja, mógłbym rzec jest wręcz ŚWIETNA, Gram na 1024x768, Roz. Tekstur : Wysoka, Cienie : Niskie, Motion Blur : On, i wyciskam co najmniej 30 FPS. Jak na mój sprzęt jest super ;), tylko co kilkadziesiąt sekund załapię jakąś mini ścinkę ale to mi nie przeszkadza, czasami ścina częściej czasami rzadziej...

Moje Plusy :

+Grafika
+Samochody
+Optymalizacja
+Rozwałka
+Muzyka

Minusy

-Czasami monotonne staje się robienie w kółko podobnych do siebie wyścigów
-Trudno dostać się do ustawień typu grafika itd, szukałem chyba z 10 minut aż zaczaiłem że Wciskamy ESC a następnie F2 i F2.
- Mini Mapka jak dla mnie wkurzająca, często myli mi się gdzie mam skręcać, nie wiem czy ja jakiś ułomny może jestem ale kurcze wolę taką typu GTA.
-Dj Atomica w Polskiej wersji, żal... :/
-Brak kierowcy :/

Screen na pociechę

Image
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 10 gości