Gangsters

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Gangsters

Postprzez MONK007 w 06 Lut 2009, 20:40

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody.

Dzisiaj jest premiera tej nowej gry. Myślę że wielu z wam się ona spodoba. Dla mnie przynajmniej grywalność stoi na wysokim poziomie :D
MONK007
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Maj 2008, 18:22
Ostatnio był: 01 Sie 2009, 13:53
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Gangsters

Postprzez nagyatsu w 06 Lut 2009, 21:56

Co kolejne The Crims, tylko teraz polacy chcą zarobić? ^^ Już mnie denerwują te przeglądarkowe śmiecie i pożeracze czasu.... Może i nagrody, akurat tutaj, są co nie zmienia faktu, że trzeba się przy tym nasiedzieć.... Jeszcze jak ktoś postawi sobie za główny cel wygrać nagrodę to już całkiem będzie "No-Life". Przyznam się grałem w takie coś. Jeszcze nawet 3,4 miechy temu w BloodWars, ale na szczęście zmądrzałem i to porzuciłem.... A jak się już zacznie to porzucić ciężko, więc lepiej nie zaczynać wogóle :]

EDIT: Wg. mnie to zróbcie osobny topic od tych przeglądarkowych śmieci.... Tosz to nie gra, zasługująca na osobny temat xD
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości