FIFA Manager 09

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

FIFA Manager 09

Postprzez kubala500 w 23 Gru 2008, 00:28

FIFA Manager 09 :

Daje Ci kompletną kontrolę nad wybranym klubem. Jesteś odpowiedzialny za ustalanie składu, obieranie odpowiedniej taktyki, i wyczerpujące treningi z drużyną. Zakres obowiązków obejmuje także podpisywanie kontraktów z nowymi zawodnikami, i unowocześnianie obiektów sportowych. Pamiętaj tylko, że wszelkie wysiłki pójdą na marne, jeśli nie zadbasz o dobre stosunki z zawodnikami, zarządem, a także sponsorami i prasą.
Kierowanie drużyną to tylko jedna z opcji dostępnych w FIFA Manager 09. Wybierając karierę trenera ulubionego zawodnika, masz możliwość sterowania piłkarzem na boisku! Przed Tobą największe wyzwanie - zbierz
niezwyciężony skład, awansuj do wyższej ligi, aby ostatecznie wspiąć się na sam szczyt i zdobyć tytuł Mistrza!

Nowe funkcje ustalania składu i taktyki :

Gra FIFA Manager 09 oferuje nowe funkcje ustalania składu i taktyki. Obie są banalnie proste w obsłudze, ale jednocześnie bardzo precyzyjnie odwzorowują prawdziwą piłkę. Dostępne są również polecenia indywidualne, jak zachowanie przy odbiorze piłki, wybieganie do przodu przy akcjach ofensywnych, styl podawania czy wysokość i częstotliwość wykonywania dośrodkowań. Możesz także przydzielić zawodnikom role kapitana, wykonawcy rzutów wolnych, rozgrywającego czy wysuniętego napastnika, do którego mają być adresowane podania prostopadłe i dośrodkowania. Do swojej dyspozycji będziesz mieć również polecenia zespołowe, jak stosowanie pułapki ofsajdowej, grę z kontry czy preferowaną stronę boiska przy konstruowaniu ataków. Ogółem do Twojej dyspozycji oddajemy sporo ponad 20 różnych wariantów taktyk na każdy mecz. A gdy wszystko to nie wystarczy, zawsze możesz dodatkowo zmotywować zawodników, podwyższając im premię za wygraną, lub oznajmiając im przed spotkaniem, że dany mecz jest dla klubu najważniejszy w całym sezonie.

Mecz 3D :

Nowy interfejs użytkownika, który można dowolnie dostosować do swoich upodobań, daje Ci pełną kontrolę nad zawodnikami w trakcie meczu. Do dokonania zmian zawodników i zmian taktycznych wystarczy jedno kliknięcie. Jeśli chcesz zawsze mieć pod ręką wszystkie informacje, możesz na stałe umieścić na ekranie tabele, skład i statystyki drużyny oraz zawodników. W grze FIFA Manager 09 wprowadziliśmy wiele usprawnień. Kibice są animowani a ich zachowanie bardziej realistyczne, stadiony wyglądają dużo lepiej a usprawniony generator tych obiektów pozwala w kilka minut "stworzyć" dowolny stadion świata. Poprawiliśmy również oprawę dźwiękową meczów i wprowadziliśmy wiele usprawnień do SI. Dodatkowo dzięki możliwości wybrania widoku z kamery umieszczonej wysoko nad płytą boiska, możesz ogarnąć jednym rzutem oka całą sytuację taktyczną!

Polecam tą gre, ponieważ jest dużo lepsza od wersji z roku poprzedniego :D .
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: FIFA Manager 09

Postprzez Czaro w 13 Sty 2009, 11:03

Jeśli nikt nie ocenia to zrobię to ja. Gra według mnie nie jest rewelacją :|. Grafika i zachowanie piłkarzy pozostawia wiele do życzenia. O wiele chętniej gram w Fifke 09. Jednak mimo tych braków jest sporo fajnych opcji. Np. rozmowa sam na sam z piłkarzem i okazanie mu swoich oczekiwań, rozmowa z zespołem w przerwie meczowej, bardzo rozwinięte i dopracowane okienko transferowe, wynajmowanie lekarzy, trenerów, itd. oraz zarządzanie stadionem i reklamami klubu.

Podsumowaując Fifa Manager 09 to gra dla tych którzy lubią mieć władzę nad piłkarzami i klubem.

---

Zachęcam do dyskusji na temat tej gry. Ma ona wiele zalet jak i wad. Ciekaw jestem jakie jest zdanie innych graczy :wink:.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: FIFA Manager 09

Postprzez GoldiX w 20 Sty 2009, 18:40

No to ja drugi :)

Gra jak i każdy Menager nie przypadła mi do gustu. A dlaczego? Już wyjaśniam. Jest to gra która zajmuje dużo (za dużo), mnóstwo czasu a daje najmniej satysfakcji z grania. Tzn chodzi mi o to że nie opowiemy koledze ze mój piłkarz strzelił bramke z 50m bo szczerze to nie widzimy tego faktem jest że fajniejszą zabawe oraz satysfakcje daje nam nasza własna robota czyt. Trick bądz udane zadanie czy zdanie gry. Gra jest ciekawa i rozwinięta ale zbyt denna jak dla mnie.
Image
Awatar użytkownika
GoldiX
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 10 Sty 2009, 01:30
Ostatnio był: 25 Lut 2012, 15:17
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: FIFA Manager 09

Postprzez Czaro w 20 Sty 2009, 20:16

GoldiX napisał(a):Tzn chodzi mi o to że nie opowiemy koledze ze mój piłkarz strzelił bramke z 50m bo szczerze to nie widzimy tego

Napewno o tej grze rozmawiamy? Można dać tryb meczowy, nawet wybrać swojego piłkarza i normalnie grać :wink:.
Oczywiście nie jest to taka grafika i realistyczność jak w FIFIe ale zawsze dostarcza jakichś emocji z grania :).
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: FIFA Manager 09

Postprzez GoldiX w 20 Sty 2009, 21:13

No w sumie masz racje sugerowałem się poprzedniczkami tej gry. W ogóle w 09 grałem tak chwilowo gdyż testuje mnóstwo gierek czy to z przyjemności czy z przymusy he(bardziej to drugie). Bądź co bądź dla mnie gra jest zajmująca i denna ale co tam ja to nie wszyscy niech inni się wypowiedzą bo jestem ciekaw co inni myślą. :)

PS. W 08 pograłem trochę więcej jak pół roku (sukces). ;)
Image
Awatar użytkownika
GoldiX
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 10 Sty 2009, 01:30
Ostatnio był: 25 Lut 2012, 15:17
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: FIFA Manager 09

Postprzez kubala500 w 21 Sty 2009, 01:03

Mi do gustu przypadła najbardziej wersja z 2005 roku. Manager z tego roku jest bardzo zbugowany. Dzieją się różne rzeczy, np faul 30 metrów od bramki a sędzia dyktuje karnego:D.
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości