Warhammer 40000 soulstorm

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Warhammer 40000 soulstorm

Postprzez Microtus w 30 Sty 2008, 00:39

Do tematu zainspirował mnie dziś Donciu i fakt, że wychodzi nowa część świetnej PC-towej gierki Warhammer 40k soulstorm - dwie nowe rasy (dark eldarowie i sisters of battle).
Grałem w demko (można popykać mrocznymi elfami) i całkiem ciekawa rasa im wyszła.
Dość mocni w walce w ręcz i strzelaniu na większe dystanse, niestety mało żywotna.
Innowacją jest zbieranie dusz w celu odpalania specjalnych ataków (surowiec dusze zbierany z zabitych wrogów i torturowanych niewolników)
Nowe jednostki i zapowiedź ciekawej kampanii (planetarnej tzn. mapy będą rozmieszczone na różnych planetach jednego z układów słonecznych).

Jednym słowem pewnie kupię :)

EDIT: A grał ktoś w figurkowego?
Ja w zamierzchłych czasach chwile ultramarynatami grałem, potem przerzuciłem się na
Warzone i ciupałem legionem ciemności.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Postprzez donciu w 30 Sty 2008, 09:31

BURN THE HERETIC
KILL THE MUTANT
PURGE THE UNCLEAN !

Chwała Imperatorowi !
Zaprawdę Microtus , dzięki temu tematowi ujrzysz światłe oblicze Imperatora i zasilisz grono jego najwierniejszych sług.

Daj link do tego dema :P

Właściwie , to Mrocznych Eldarów się spodziewałem , ale Battle Sisters !? Z tego co wiem to jest mała organizacja a nie cała "rasa" (w ludzkości raczej człon). Otóż Imperium człowieka de facto składa się z Gwardii Imperialnej , Kosmicznych Marines , Łowców Demonów i Łowców Wiedźm. Czemu ich nie dodali ? Wiem wiem , fajniej jest powalczyć zgrabnymi kobietami niż przytyranymi dziadkami z Inkwizycji :P

Jako nową rasę spodziewałem się że dadzą Tyranidów. Jest odmienni niż wszyscy , coś ala Zergowie z Starcrafta. NO ale ważne że w końcu wychodzi coś nowego :D

A figurkami nigdy się nie bawiłem , przygodę z uniwersum zaczełem od Warhammera 40K Dawn of War więc całkiem niedawno. Ale ile bitew już stoczyłem heh :P
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez Microtus w 30 Sty 2008, 10:38

Demko

Dali sister of battle bo ktoś zrobił moda z nimi (thq się do nich uśmiechnęło i łyknęli tego moda ulepszyli i tak powstała rasa). Moim zdaniem dark eldarów mogli darować na rzecz tyranidów właśnie. Chociaż ponoć w kampani ma się pojawić jakaś inna rasa (nie grywalna i chyba to będą tyrki właśnie). Po wyjściu Dawn of War i Winter assault myslałem, że niczym nowym nie zaskoczą a tu w Dark Crusade był genialny system kampanii i rozwoju bohatera w Soul Storm podobno jeszcze bardziej to rozwinęli.

EDIT: W figurowej wersji jakiś czas temu sisters of battle dostali army booka a co za tym idzie są oddzielną armią (ponoć średniawą).
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Silas w 30 Sty 2008, 17:09

Witam.

Grałem w Warhammer 40k Dawn of War i szczerze spodobał mi się, nawet nie myślałem o następnej wersji, przecież mamy juz Winter Assualt i Dark Crusade a tu nowinka :D. A co do samej gry grałem, była przyzwoita, nawet bardzo, o moim bracie nie wspomnę, grał w to jak oszalały :D. A co do nowinki to będzie to napoewno kolejna dobra część :wink: i pewnie będzie miała "dobrą" cene :D.

Pozdrawiam, Silas
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Postprzez fjk w 30 Sty 2008, 18:05

brat miał kontak z WH:FB kiedyś (figurki)... fajna sprawa była.. =] a z WH:40 chciałem zacząc ale ahhh taa kasa =/ i grac z kim by nie było...
Ale o samej grze: jest bardzo ok, tylko te braki różnic między poszczególnymi oddziałami np. White Scars nie mają czołgów, oni używają motorów (taktyka uderz i uciekaj, walka partyzancka).... a w grze oni mają całą maszynerie jak np. Imperial Fists... no więc to jedyne co można zarzucić... Imperial Guard, Orkowie moje ulubione "rasy"... (IG za to że NIE są elitarni, a orkowie za te ich WAAAGH xD)
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Microtus w 06 Lut 2008, 22:37

Jak ktoś by miał chęć pograć na necie to PW. Mam wszystkie 3 części, zresztą w tej chwili cały pakiet kosztuje 55 PLN i myślę, że to super cena za w sumie 3 gry.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez beer w 07 Lut 2008, 20:23

Trochę męczą tymu dodatkami. Gra powoli staje się nudnawa. Następca by się przydał.
Awatar użytkownika
beer
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 12 Cze 2007, 18:53
Ostatnio był: 13 Kwi 2012, 18:20
Miejscowość: Pyskowice
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 07 Lut 2008, 21:05

Czytałem na którymś forum DoW, że zaczęli prace nad dwójką. Ponoć ma być nowy dużo lepszy silnik i nowe pomysły, że o tyranidach nie wspomnę :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości