Second Life

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Second Life

Postprzez piranninja w 09 Sie 2007, 16:17

Darmowa (na podstawowym koncie) gra która wymiata inne mmorpgi. Spytacie na pewno: czemu? Bo w tej grze można być sobą lub kimś innym (Edycja avatara, czyli postaci którą łazimy po świecie sl jest podobna do edycji w sims 2, do tego tony ubrań, a zachowanie swojej postaci zależy tylko od was). Spełniać marzenia których nie spełnimy w realu (pomaga w tym m.in. wbudowany edytor brył 3d które możemy nadziewać specjalnymi cechami (skryptami) które wprowadzają do nich aspekty użytkowe (broń, wyposarzenie, wyświetlanie czasu nad zegarkiem) i efekty specjalne (dym, błyski, światła itd.)). Poznać nowych ludzi lub nakłonić znajomych z reala do gry i zrobienia jakiejś imprezy. Posłuchać hitów różnych zespołów (Odbywa się wiele koncertów np. U2) Zarobić (pieniądze z gry można zamienić na realne $ i na odwrót). to tylko niektóre z pozytywnych aspektów gry.

http://www.secondlife.com kliknij na join now z lewej strony i postępuj za wskazówkami, potem ściągnij plik client

ja sam gram od 2 dni i powiem szczeże że jestem mile zaskoczony. Polecam zagrać choć raz
Image
BORN TO SPAM
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez raosek w 12 Sie 2007, 20:35

Nie podoba mi się ta cała gra ucieczka od życia do wirtualnego !
Odbiera ludziom tylko czas na prawdziwe życie .
Hey fani może zajrzycie do pierwszego życia .
Poza tym to chyba nie MMORPG .... nie widzę wątku rpg w tej grze .
Chyba chodziło ci o grę online .
Jak chcesz zagrać musisz wpakować w drugie życie sporo forsy z pierwszego ....
Awatar użytkownika
raosek
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 05 Lip 2007, 18:06
Ostatnio był: 13 Sie 2007, 15:24
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 0

Postprzez piranninja w 12 Sie 2007, 20:46

Gdy pszeszedłeś Stalkera po raz dziewiąty to naturalne że się od niego ucieka :)
Jeśli nie jesteście nałogowcami to będziecie ciągnąć funa z gry. Wcale nie trzeba wpłacać najpierw kasy. Zaczynałem od zera a teraz mam 50 l$. To wystarczy na jakiś start. Większość rzeczy można zdobyć za darmo. Zapraszam do rejstracji.

Mój nick: piranninja Arashi (najlepiej mnie polećcie :))
Image
BORN TO SPAM
Awatar użytkownika
piranninja
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 11 Cze 2007, 21:49
Ostatnio był: 22 Sie 2007, 21:28
Kozaki: 1


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości