Wiedźmin

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Jaką ścieżkę wybrałeś?

Mieczykiem!
97
56%
Znaki, pew pew pew!
13
7%
Petardy i alchemia.
5
3%
Troszkę wszystkiego.
59
34%
 
Razem głosów : 174

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 09 Maj 2015, 23:07

O chłopaki, nie macie pojęcia. Jeśli chodzi o nerwy to przebija mnie chyba tylko Bruce Banner. :D

Przecież nie napisałem niczego w rodzaju "wykastrowałbym ch*ja, polał benzyną i spalił w rowie", prawda? Wyraziłem tylko swoją dezaprobatę dla faktu, że ktoś kto nie jest recenzentem dobrał się do pełnej wersji i gra sobie wcześniej niż wszyscy inni. Jak każdy nie lubię zaborczych DRMów ale jakiś system blokowania gry przed określoną datą powinien być w tych nieszczęsnych konsolach zaimplementowany, nie?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Reklamy Google

Re: Wiedźmin

Postprzez Pangia w 09 Maj 2015, 23:53

A po co? Niech też mają coś od życia. Jakbym ja musiał grać na jakimś śmiesznym padzie z gumowymi guzikami, to też bym się cieszył, gdybym dostał dodatkowe dwa tygodnie na dorównanie ludziom z klawiaturami i myszkami w umiejętności sterowania postacią. :P Nie mówię o grafice, bo raz, że i tak bym tego na überdetalach nie odpalił, dwa, że nawet nie zamierzam, trzy, że podobno teraz różnica się zaciera między pecetami i konsolami i wreszcie cztery – wolę nie zaczynać gównoburzy, chociaż nie przypominam sobie tutaj nikogo, który by się o to pieklił.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wiedźmin

Postprzez The Witcher w 10 Maj 2015, 11:24

caleb59 napisał(a):Nie bronię nikogo bo i sam wypisuję czasem dyrdymały na /sb/ ale akurat ogólnie @paintballa popieram i osobiście zje*ię cdp red jak szmaciarz konia jeśli okaże się znowu, że optymalizacja leży i kwiczy - w sumie to tradycja od części pierwszej, która działała jeszcze na silniku z Neverwinter Nights ale oczywiście w łapach cdp red wymagania i tak skoczyły 3x w górę w tamtych czasach, dwójka tak samo niegrywalna na premierę i ciekawe co będzie z trójką...

Przecież REDzi byli nie raz chwaleni właśnie za to że wycisnęli z tego silnika tyle ile się dało. :E A grę przeszedłem nie raz na Sempronie 2800+ i Radeonie 9800Pro, czyli sprzęcie który był już wtedy przestarzały. Znacznie gorzej działał taki Stalker.

caleb59 napisał(a):W sumie na tę chwilę tylko to mnie interesuje i nie daje mi spokoju bo bez tego nie ma normalnej gry i czerpania z niej przyjemności - zdaję sobie sprawę, że karta graficzna i reszta sprzętu nie pozwoli mi na pewno na granie w ultra detalach i nie oczekuję takich cudów ale te zasrane 30 fps na normalnych/wysokich ma być inaczej gówno nie optymalizacja! :caleb:


Wiem, że się powtarzam, ale jak się ma kartę graficzną która nie spełnia minimalnych wymagań gry i oczekuje się płynnej gry w normalnych czy nawet wysokich ustawieniach to trzeba mieć nie po kolei w głowie. :caleb:
Jak gra będzie chodzić na tych 30fps na medium to fajnie ale jak nie to nie będziesz mógł narzekać mając taką kartę.

Ja nie rozumiem tego całego płaczu o downgrade i stwierdzeń że gra wygląda kiepsko... na 9 dni przed premierą. Poczekamy, zobaczymy. Jak gra będzie wyglądać kiepsko w rzeczywistości to dopiero będę narzekał.
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 17:54
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 10 Maj 2015, 15:30

Na PS4 wygląda bardzo dobrze. Nie jest to oczywiście poziom pre-renderowanych filmików sprzed premiery, które teraz wszyscy nagle wyciągają do porównań. Niektóre tekstury rzeczywiście są raczej płaskie, ale szczególnie ta pechowa i krytykowana roślinność w postaci krzaczków i trawy wygląda w ruchu dobrze. Co najważniejsze - dobra jest przy tym optymalizacja. Miało to jednak swoje koszty i na PS4 widać to na przykład po widocznym doczytywaniu szczegółów na skraju zasięgu wzroku.

Mam nadzieję, że na PC może być tylko lepiej.

Piszę oczywiście na bazie transmisji z Twitch.tv :caleb:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Maj 2015, 09:57

Przeglądałem sobie dzisiaj internet przy porannej kawie i uświadomiłem sobie, że wyszło szydło z worka. A jako że w tym tygodniu jeszcze nie rozpętałem żadnej gównoburzy, chciałbym z wami przedyskutować temat DLCków do Wiedźmina 3. :P

Otóż. DLC do Wiedźmina 3 będą dostępne dla każdego pecetowego gracza. Pod warunkiem, że założy sobie konto na GOGu. Pierwsze SZESNAŚCIE dlcków jest darmowe właśnie po to, żeby gracze założyli konto na GOG. Tak zwana "marchewka". Bo kiedy już będą mieli konto na gogu, zainstalowanego klienta oraz jedną grę w bibliotece, być może rozejrzą się po pozostałych ofertach sklepu. Bardzo prawdopodobne, że większość z nich już posiada konta na GOG bo przecież promocje, wyprzedaże a nie raz i darmowa gra. Metoda małych kroczków. Ale idźmy dalej. CD Projekt ma drugą grę w produkcji, wiecie którą. Co by było, gdyby pojawiła się już tylko na GOG? Nic by się przecież nie stało, no nie? Wszyscy i tak chwalą goga za brak DRMów i chodzenie graczom na rękę gdzie się tylko da. Myślicie, że dwie duże gry wystarczą, żeby Steam stracił monopol? Rockstar robi głównie sand boxy z otwartym światem, bo takie gry przyciągają najszerszą grupę odbiorców. Świetnie sobie radzi ze swoim Social Clubem, a wszyscy wiemy jak ta ich usługa zaczynała. CD Projekt miałby dwie kompletnie od siebie różne gry z otwartym światem plus sklepik z instalkami na dokładkę. Polska dominacja ma szansę bytu? ;)

A teraz temat- koncepcja:
Warner Brothers robi za wydawcę w USA. Prawdopodobnie to Warner daje kasę na promocję gry. Warner ma kupę kasy, stać go na zakup studia, które przyniesie jeszcze większą kupę kasy. CD Projekt sprzeda się za idiotyczną kupę kasy niczym Oculus Facebookowi?

Niech rozpoczną się igrzyska! :E
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 11 Maj 2015, 10:04

Na Steamie też dostaniesz DLC.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Maj 2015, 10:32

Faktycznie, teraz sprawdziłem stronę W3 na steam. Dziwne, bo mógłbym przysiąc że czytałem gdzieś na którymś sajcie, że DLCki będą dostępne tylko na GOG.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez The Witcher w 11 Maj 2015, 14:11

Preload na gogu już dostępny, 26GB.

Za ten post The Witcher otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 17:54
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Wiedźmin

Postprzez Red Liquishert w 11 Maj 2015, 18:54

Osiem. ku*wa, osiem dni :O

Ogarniam kolekcjonerkę i hype sięga zenitu. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak bardzo osrany będę ze szczęścia, jak już dostanę to ogromne pudło w swoje lepkie łapki...

... a potem jak będę wył z bólu podczas prób ściągania patchy z przeciążonych serwerów :caleb:
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Maj 2015, 19:12

Ja zbladłem jak zobaczyłem jakie wielkie jest to pudło. Będę to przez drzwi przeciskał niczym lodówkę...

Tak nawiasem mówiąc na oficjalnym twiterze W3 CD Projekt pochwalił się, że sprzedał w samych preorderach już milion sztuk gry.

EDIT:

Nie chce mi się nawet gadać, wszystko jest napisane w tym artykule:
http://polygamia.pl/Polygamia/51,96455, ... l?i=0&bo=1
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Eleventh w 12 Maj 2015, 17:11

Pierwsze recenzje już się pojawiają... Nowy Wiedźmin na Gry-Online.pl otrzymał ocenę 8.5/10. Myślę, że zaznaczone minusy można zredukować przy pomocy aktualizacji, ale przekonam się na własnej skórze jak to im wyszło o ile dotrze do mnie moja kopia gry. :)

Linki do recenzji:
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10464
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1044844

P.S Recenzje dotyczą wersji z konsoli Playstation 4.
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 12 Maj 2015, 17:49

Dodam tylko, że wszystkie recenzje dotyczą wersji z PS4, bo tę właśnie wersję Namco Bandai rozesłało do recenzentów. Wersja gry na PC będzie dostępna publicznie i do recenzji dopiero w dniu premiery razem z "pierwszodniowym" patchem. Trochę mnie śmieszy, że grę udostępniono tylko na jedną konsolę. Nikt nie będzie mógł zrobić porównania xbox vs ps4.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość