Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez Soviet w 15 Cze 2015, 12:55

Najważniejsze, że jest :piesek:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez Grzechu300 w 15 Cze 2015, 13:03

paintball_0 napisał(a):A po czwarte Fallout 4 prezentuje się znakomicie


No, dla mnie znakomicie się za bardzo nie prezentuje.

Pierwszy filmik z gameplayu mnie odrzucił. Wygląda jak podkręcona graficznie trójka z żywszymi kolorami. I cały czas przypomina mi The Last of Us, nie wiedzieć czemu. :caleb:
paintball_0 napisał(a):Fallout 4 go zabije.

Mnie również - wszystkich graczy którzy przywykli do tworzenia własnego bohatera w tej grze. Lubię zmiany i innowacje, ale nie w ten sposób.

paintball_0 napisał(a): niż bezimienny chooj-wie-kto, w dodatku niemowa.

Stoimy po przeciwnych stronach barykady - dla mnie ten gadający menel jest ciosem w całą serię gry. Fakt - w nowych Falloutach tworzenie bohatera ma charakter kosmetyczny, nie tak jak w starych, gdzie nawet płeć decydowała o niektórych opcjach dialogowych czy dodatkowych misjach, ale i tak mnie zirytowało odebranie tej opcji.
paintball_0 napisał(a):F4 wygra gameplayem

Moim zdaniem ten gameplay będzie ssał - i nie mówię tu patrząc przez "nostalgiczne okulary", że stare wersje lepsze itp - liczyłem na innowacje, multum nowych rzeczy. Dostałem strzelanie z vatsa i gadającego menela. :facepalm:


paintball_0 napisał(a):dominuje Wiedźmina, przynajmniej na tym poziomie który widać na opublikowanych gameplayach.

Toś do*ebał - nie kwestionuję Twojej opinii, bo jak sama nazwa wskazuje, jest Twoja. Ale dla mnie, po wstępnych filmikach z Fallouta 4 to nie jest on w stanie zdominować nawet Tetrisa. :caleb:

paintball_0 napisał(a):A może modele i tekstury w końcu są takie jak powinny, a nie jak rozmyte akwarele wycięte niezdarnie z kartonu?

Teraz wyglądają jak nierozmyte akwarele, ale za to nawalone w ogóle nie pasującymi do postapokaliptycznego świata żywymi, wesołymi kolorami.

Ja jestem zawiedziony. Nadzieja na dobrą grę jak na razie prysła, wesołość po ogłoszeniu nowej części ustąpiła miejsca niedowierzaniu i goryczy.

Ocenię grę, gdy w nią zagram - ale jak na razie nowy Fallout mnie zawiódł. Chciałem kolejną grę z serii, a nie marnego Sandboxa.
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

Re: Fallout

Postprzez Terminus w 15 Cze 2015, 13:18

CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Fallout

Postprzez Gizbarus w 15 Cze 2015, 13:33

Póki co dla mnie wygląda to jak typowa Bethesda - "robimy kolejną część, ale nie mamy pojęcia jak się za to zabrać, wiec wrzućmy wszystko co nam przychodzi do głowy (a do tego Simsy, bo mój synek lubi Simsy), a gracze na pewno się ucieszą". Cóż, to tak nie działa. Fallout to nie był bar sałatkowy, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie - to była gra określonym settingu, brutalnym świecie i specyficznym humorze. Tymczasem dostajemy drugiego dooma z tym pokracznym VATSem, światem i postaciami "made by random" oraz kolorową grafiką niczym Psychonauts. Może i dobre by to było jako osobna gra, nie przeczę. Ale jako Fallout zapowiada się po prostu słabo.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Fallout

Postprzez Darth ReX w 15 Cze 2015, 14:41

Przecież ta gra to Skyrim z karabinami, od rozwoju postaci po technikalia. Booooooooring.

@paintball, z tym Wiedźminem to kpisz sobie. Chciałbym cytować, ale nawet mi się nie chce. Fallout 3 na silniku czwórki z zerżniętymi z niego ficzerami (customizacja postaci :E ) uznajesz za innowację na tle gry, która ustawiła poprzeczkę w dziedzinie tworzenia gier RPG. I jest w zupełnie innych realiach.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Paź 2024, 07:27
Kozaki: 224

Re: Fallout

Postprzez Adik w 15 Cze 2015, 15:36

A mi się podoba o i sobie kupię, taka myśl mnie naszła, że jak by dali jakiś coop do tego to fajnie było by w kilka osób coś robić.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: Fallout

Postprzez meJKu w 15 Cze 2015, 16:06

Adik napisał(a):A mi się podoba o i sobie kupię, taka myśl mnie naszła, że jak by dali jakiś coop do tego to fajnie było by w kilka osób coś robić.

Hahaha, to chyba musiałaby inna firma zrobić. Dla Bethesdy w RPG wystarczająco trudnym zadaniem jest zmiana tekstur i modeli oraz coraz to większe ograniczenia w rozwoju postaci.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Wczoraj, 21:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: Fallout

Postprzez Leo0502 w 15 Cze 2015, 16:21

Kliknąłem, obejrzałem, "tera bedom" moje przemyślenia.
1. Grafika już nie jest tak ee... słaba jak w Fallout 3 (NV nie grałem)
2. Początek dosyć ciekawie przedstawiony
3. Modyfikacja broni i pancerza - och jak miło, nie jest to coś, czego ta gra gorączkowo potrzebuje, ale fajnie że jest
4. Budowa domu? Na uj to?

I tak właśnie powinien wyglądać Fallout w 3D... ale >piiip< w 2008 roku!
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 23:58
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Fallout

Postprzez Adik w 15 Cze 2015, 16:27

No tu się zgodzę gdy pierwszy raz zagrałem w F3 to sobie pomyślałem że gram w TES IV: Oblivion tylko na pistolety :D
Ale nie ma co za dużo narzekać może do premiery coś się zmieni, mamy jeszcze nie cale 5 miesięcy. A co do tego coop'a to mógł by być on tak na 15 do 20, osób zakładam że mamy duży teren gry. Grafika mi się podoba myślę że wymagania też za duże nie będą to i więcej osób sobie pogra. Crafting jest dobrym pomysłem i wtedy ten coop miał by sens, nawet na więcej osób niż pisałem budowa osad itd. A modyfikacja broni też ok.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: Fallout

Postprzez Czipi w 15 Cze 2015, 16:37

Tryb co-op na 20 graczy? ... W większości gier multiplayer versus dobija do 8-12 graczy.

Adik napisał(a):Ale nie ma co za dużo narzekać może do premiery coś się zmieni, mamy jeszcze nie cale 5 miesięcy.

Serio, myślisz, że w 5 miesięcy od premiery zabrali by się za coś takiego jak tryb multiplayer? Nie chcę cię rozczarować, ale od wykonanej w tym czasie pracy nie oczekiwałbym niczego więcej niż optymalizacji i poprawiania błędów występujących w grze.

Dla mnie informacja, że Fallout ukaże się już jesienią była mocno rozczarowująca. Na myśl przyszło mi tylko, że w zasadzie wiadomo już jak będzie wyglądał ten tytuł i będzie to tylko nowsza "trójka". Nic, co sprawi, że będę odliczać dni do premiery.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Fallout

Postprzez Adik w 15 Cze 2015, 17:42

Oj może źle napisałem swoją myśl. Z tym że coś zmienią przez 5 miesięcy chodziło mi o tekstury. Bo o multiplayer nie ma co myśleć bo tego nie będzie na pewno. Może wydadzą jakąś paczkę HD. Albo je poprawią przez ten czas choć wątpię. Jak do Skyrim wydali tekstury w HD ja tam różnicy nie widziałem.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: Fallout

Postprzez vandr w 15 Cze 2015, 17:46

Tekstury HD do Skyrima to były te same, tylko lekko wyostrzone. Nic więcej.

F4 hula na usprawnionym (i to widać) silniku Skyrim, czyli Creation Engine. Co za tym idzie - w tydzień po premierze pojawią się mody na tekstury/oświetlenie/kolory/tweaki F3Prefs.ini i inne bajery. Tak czy siak, będę grał w grę. Albo taki ch*j, bo sam zamiast grać to będę grzebał w tym gównie... :kotek:
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości