Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez pan kozaq w 10 Maj 2012, 17:50

Najtrudniejszymi grami w jakie grałem to był Gothic II jako najemnik i Hitman 2 Cichy Zabójca na pro. Gothici ogólnie były bardzo trudne. A zwłaszcza na początku.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Reklamy Google

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez Siekator w 10 Maj 2012, 19:36

Jedyną jaką grę, która była trudna była Mafia. Cholercia najbardziej wkurzająca ostatnia misja z tą ostatnią walką. Spojlerować nie będe. Ale pedała trudno było ubić. Strzelanie już nie wystarczyło trzeba było wiedzieć gdzie się ten ostatni przeciwnik ruszy...

A właśnie Diablo II na trybie hardcore. Nie możesz ani razu zginąć bo inaczej twoje postępy zostają usunięte i chyba postać też. Nie do przejścia...

Ale chyba jeszcze nigdy nie widziałem gościa, który przeszedł Super Meat Boy na klawiaturze...
"Czy Tobie się Wąski sufit na łeb się nie spadł?" - Siara

Za ten post Siekator otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi.
Awatar użytkownika
Siekator
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 06 Mar 2012, 16:25
Ostatnio był: 02 Sty 2013, 19:34
Miejscowość: Wiocha
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 5

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez FilipM3 w 10 Maj 2012, 21:39

@up - Ten "padeł" ma 300hp :3

No i w sumie, Mafia była trudną grą. Nie mówię o samym strzelaniu gdzie było trudno (na dachach od hotelu albo w kościele) czy też sama jazda - np. misja w jeździe swobodnej, gdzie trzeba było dotrzeć do celu w krótkim czasie, do tego jeżeli zmniejszyłeś do prędkości jakiejś tam, auto wybuchało. Doliczyć takie coś, jak przekroczenie prędkości albo jazda na czerwonym i policja na ogonie.

FilipM3
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 30 Gru 2011, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 22:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez arobb w 10 Maj 2012, 22:42

Dla mnie najtrudniejszą grą był The Elder Scrolls III: Morrowind. Było to kupę czasu temu ale najbardziej męczył mnie wtedy ogrom dialogów.
Awatar użytkownika
arobb
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Maj 2012, 23:36
Ostatnio był: 14 Gru 2017, 23:29
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Najtrudniejsza gra w jaką grałeś

Postprzez zybex w 18 Maj 2012, 15:57

1. Speed run na expert w sapera.
2. The incredible machine - co prawda minęło już trochę czasu, ale nigdy nie potrafiłem wykorzystać wszystkich przedmiotów na trudniejszych planszach.
3. Wszystkie przygodówki point and click jakie grałem (prawie udało mi się przejść bez solucji Gobliins 2 - nie podołałem dwóm zagadkom).
4. Quarantine 1 - nie radziłem sobie już na drugiej mapie.
5. Command & Comquer: Cover Operations - była misja gdzie zaczynało się z komandosem i chyba trzema inżynierami. Nie wykombinowałem jak dostać się na drugą wyspę, gdzie trzeba było zniszczyć wszystkie jednostki wroga.
Twier­dze­nie Petera: Nawet naj­więk­sza liczba ćwierć­in­te­li­gen­tów nie daje jed­nego inteligenta.
Awatar użytkownika
zybex
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 18 Maj 2012, 13:54
Ostatnio był: 19 Gru 2012, 11:52
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 10

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07, svt08 oraz 35 gości