sZone Online (stalker online)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ardas w 29 Sty 2012, 21:47

Jestem ciekaw, kiedy to upadnie. Ma potencjał, ale...
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Fender w 29 Sty 2012, 21:52

Wygląda to komicznie. Klimatu zero, wszystkie aspekty są złe ( jedynie układ miasta mi się podoba, no i menu wczytywania jest fajne ). Ze stalkera nie można robić MMO, co najwyżej tryb kooperacji w świecie gry 2-3 osób.
Awatar użytkownika
Fender
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 12:38
Ostatnio był: 22 Paź 2023, 06:35
Miejscowość: Przedmieścia Limańska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 90

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez adin w 30 Sty 2012, 01:54

Gizbarus napisał(a):Adin - nie mądrujcie się z łaski swojej :P Po pierwsze, nie ściągam towaru z netu. Po drugie - jest znaczna różnica pomiędzy ściągnięciem do użytku własnego, a zawłaszczeniem projektu (czy jego części składowych) aby czerpać z tego zyski. Zdanie podtrzymuję - a fakt, że ta beta wygląda jak kupa pozwala mi do tego nie przebierać w słowach na ten temat.

Tak, ty nie ściągasz, on nie ściąga a plujecie o jakąś acte jakby wam co najmniej matkę zarzynali. To tak na marginesie... Poza tym nie musisz mnie uświadamiać jaka jest różnica między tym a tamtym bo wiem to dobrze.

Jeżeli nie udało ci się wydedukować - zaapelowałem jedynie o to by oceniać grę przez pryzmat rozgrywki. Nie skreślać jej natomiast z powodu który trochę nijak się do tego ma.

Ze stalkera nie można robić MMO

Ponieważ?
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez KoweK w 30 Sty 2012, 03:25

adin, czy ktoś z nas powiedział, że pobieranie z neta jest ok? Nie. Podobnie Gizbarus o żadnej ACTA nie wspomniał, więc przestań czytać między wierszami. :P

adin napisał(a):
Gizbarus napisał(a):
Ze stalkera nie można robić MMO

Ponieważ?

Bo MMO ssie, a gdyby S.T.A.L.K.E.R. był MMO, to ssałby jeszcze bardziej. I chyba to się sprawdza, bo patrzyłem na gameplaye i wygląda to wszystko jak totalny shit. Jeszcze gdzieś wyczytałem, że wersja finalna będzie wymagać abonamentu. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ogar w 08 Mar 2012, 19:34

Nie grałeś w tą grę i twierdzisz że jest do bani? o_O To tak jakby oceniać książkę po okładce :)

Ja gram w to od paru dni ze znajomymi i muszę przyznać że gra wciąga, mapy są ogromne, eksploracja jednej zajmuje spooooro czasu, sporo broni, rodzajów amunicji do niej, sporo ubrań itp.
Jest jeszcze krafting, dzięki czemu możemy robić ubrania, jedzenie i ulepszać bronie. Możemy zbierać artefakty dzięki którym zarobimy sporo kasy.

Angielska wersja gry ma ukazać się w kwietniu a dwa, trzy miesiące później będzie reset wszystkich postaci i gra będzie płatna ale taki abonament 9-15zł miesięcznie to aż śmiech i na pewno pogram w to jeszcze długo bo gra ma wiele do zaoferowania i będzie mieć jeszcze więcej :)

Pozdrawiam.
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl

Za ten post Ogar otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuba.
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Salciarz w 08 Mar 2012, 20:01

Ogar dobrze mówi, polać mu, też bym popykał, z angielskiej wersji na pewno skorzystam, w ruską trochę grałem, ale ja ne znaju jazyk, więc po godzince było koniec ;/
Awatar użytkownika
Salciarz
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 17 Sty 2012, 20:55
Ostatnio był: 05 Lut 2017, 14:09
Miejscowość: Dlaeko.. daleko...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 13

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Kuba w 08 Mar 2012, 20:50

Zacząłem grać tydzień temu. Póki co gra jest świetna. Średnią oprawę graficzną rekompensuje grywalność, ogromne mapy, mnogość przedmiotów, broni palnej, rodzajów amunicji, artefaktów, anomalii etc etc.

W oczekiwaniu na drugą cześć Stalkera warto się zapoznać, zwłaszcza jeśli ktoś lubi stalkerskie klimaty.
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Gizbarus w 08 Mar 2012, 21:45

Trzeba po prostu lubić MMO - jak dla mnie, to ten produkt całkowicie nie ma klimatu Stalkera. Wystarczyło mi obejrzeć 10 minut gameplaya, żeby zobaczyć, że coś tu nie gra jednak. Ale jeśli lubisz MMO to może i coś tam wciągającego jest, nie mam pojęcia.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Kuba w 08 Mar 2012, 21:48

Nie lubię MMO. Lubię klimaty stalkera i tam jest tego od groma. Co dla Ciebie jest tym "klimatem Stalkera"?
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ogar w 08 Mar 2012, 21:50

Gizbarus, to może najpierw zagraj w grę a nie oglądaj filmików i nie oceniaj jej na tej podstawie :facepalm:
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Gizbarus w 08 Mar 2012, 21:55

Wybacz, ale właśnie po to są gameplaye i recenzje - żeby wyrobić sobie zdanie na temat danej gry. Gdybym miał kupować wszystko w co w minimalnym choć stopniu mnie zaciekawiło, to do końca życia bym się nie wypłacił. Wolę po prostu zobaczyć jak to w akcji wygląda i w ten sposób się dowiedzieć czy będzie mi odpowiadało. Po prostu tutaj widać budowę świata typowo pod MMO, co mnie osobiście najzwyczajniej nie odpowiada. Chyba mam prawo wyrazić swoją opinię BEZ konieczności grania w jakąś grę, skoro zdobyłem o niej podstawowe informacje...? :facepalm:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ogar w 08 Mar 2012, 22:01

Tej gry nie da się ocenić po obejrzeniu jednego głupiego filmiku, trzeba w nią zagrać a Ty ją skreśliłeś po jednym durnym filmiku XD I nie trzeba jej kupować bo możesz ją pobrać za free o_O
They move. They breathe. They suck. www.deadzone.pl
Awatar użytkownika
Ogar
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 28 Gru 2008, 17:04
Ostatnio był: 09 Mar 2012, 21:02
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości