Tibia

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Vaniol w 09 Mar 2008, 14:42

Wg. mnie to nie Tibia jest zła, bo ma potencjał, jest bardzo rozbudowana mimo tej grafiki 2D. To poziom graczy jest straszny. Moi kumple np grają po to żeby potem sprzedawać itemy/konta itd. Siano na tym jest.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Reklamy Google

Postprzez Grzybson w 10 Mar 2008, 16:22

Hmm tibia , pozwolicie ze sie wypowiem (45lev cos tam cos tam pacc itd ) i gnije to sobie na email'u
wyroslo sie z tego , co do gry hmm uzależnia ... to na pewno , za duzo dzieci , za duzo Polakow (z calym szacunkiem) po za tym gra jest za bardzo zniszczona botami i innego typu scierw... em ludzie graja dla korzyści majatkowych ewentualnie zeby komus dogryzc , wystaczy ze u mnie w technikum na przerwie co chwile ktos biegnie do centrum informatycznego bo " Tibie mu ktos zajmie" te wszystkie odzywki malolatow w stylu "ty noobie , żal.ru czy inne bzdety sa poprostu smieszne i kompromitujace tych ktorzy ich uzwaja ;p
skonczylem z ta gra , fakt gralem dla kasy , wydalem te 80 zl na konto premium ale co z tego skoro sobie to gnije na mailu ;P

PS: nie podaje nicku , nie podaje passow , nie podaje niczego co jest z nia zwiazane nie odbieram zdjec czyichs postaci czy innych smiesznych plikow ;) kombinujcie sobie tibia-dzieci w inny sposob a najlepiej uczciwie

heh za stary na to jestem + obowiazki w stylu praca dziewczyna szkola , nie pozwalaja na siedze po 8 godzin dziennie klepiąc cyferki w grze i zbierajac obrazki z mieczykami ;P
Grzybson
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 09 Mar 2008, 15:31
Ostatnio był: 09 Mar 2016, 17:35
Kozaki: 0

Postprzez donciu w 14 Mar 2008, 19:22

Nie polecam. Znam poru popierdolców (kobiety też!!) co stracili łeb dla tej polewczej giereczki , i źle się to dla nich kończyło (konflikty , i to czasami dosyć poważne - z rodzicami oraz marazm i ostracyzm społeczny).
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez wrobello89 w 14 Mar 2008, 19:44

Tibia to totalne zatracenie rzeczywistości ,człowiek owładnięty tym złem nie potrafi gadać z tobą o niczym innym niż Tibia !
Awatar użytkownika
wrobello89
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 27 Lis 2007, 22:17
Ostatnio był: 02 Lut 2020, 19:05
Miejscowość: Trójmiasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Postprzez fjk w 14 Mar 2008, 20:34

co do ostracyzmu... nie ma takowego.. takowy jest kiedy TY nie grasz =D... wogóle to wolę być odrzucony przez ideały, światopogląd a nie z powodu głupiej gry ;)
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez donciu w 14 Mar 2008, 20:45

Nie chcę żeby to zabrzmiało jak obraza , ale chyba poruszasz się w kręgach o ograniczonych horyzontach myślowych skoro jesteś narażony na ostracyzm z powodu tej radosnej giereczki. Na twoim miejscu olałbym ich , zresztą sztuka odmawiania także by się przydała.
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez SaS TrooP w 14 Mar 2008, 21:47

wrobello89 napisał(a):Tibia to totalne zatracenie rzeczywistości ,człowiek owładnięty tym złem nie potrafi gadać z tobą o niczym innym niż Tibia !


O taaaak, wiem coś o tym. Tak BTW Tibia kojarzy mi się z... Rydzykiem. Nie wiem czemu, ale tak jest!
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Postprzez Keldorn WistBlade w 14 Mar 2008, 21:54

Ja ja przeszedłem z 15 razy więc mi się znudziła po 17 :D...


No to teraz na poważnie opowiem Wam pewna historię o pewnym graczu co miał dziewczynę, dziwne bo gracze w Tibię przeważnie mają axy albo pale i inne takie :D, ale wracając do delikwenta miał on dziewczynę i co ano chodził z nią jakiś czas ale ona się zawsze skarżyła że nie przychodzi na czas lub w ogólne nie przychodzi :P i ona biedna zawsze się żaliła na to poza tym ów kolo miał problemy w szkole właśnie przez cud-miód gierkę (no w sumie jego sprawa bo grał z Własnej woli no chyba że programiści umieścili wirusa o którym wiedzą tylko zagorzali gracze :) ) no i on tak grał - przez 5 lat albo i dłużej, tył i marniał w oczach, a co najciekawsze zdążył machnąć dzieciaka w między czasie, niezły wyczyn to był. Wkrótce po tym zrezygnował z tej gry (miał z kilka postaci które namiętnie pielęgnował i co jakiś czas zakładał nową postać by innym nie było smutno) posprzedawał je i co zrobił z mamoną ? wydał na pierdoły :D noż takie ciężkie życie miał że musiał się odstresować po tym ciężkim przejściu. Mając dzieciaka i ból straty najlepszych charów (postaci) tak egzystował dalej w międzyczasie znalazł nową grę na którą znów wydawał majątek i grał po nocach, dniach, w łóżku i poza nim. Do czego go to doprowadziło nie ma kolegów a tych których ma poznał w Tibii, jego szmula dała mu kosza dziecko to on widzi jak wyjdzie na spacer z nią i psem :D i dalej łupie w te durne "mmo" daleko nie zajedzie z takim nastawieniem.

Teraz już tak na serio na poważnie historia wyżej jest w 100% prawdziwa ów szmula to moja siostra a ten palant to gość którego nie lubię i to bardzo za to że jest fajtłapą i że zrobił bachorka którym się nawet nie umie zajmować. stereotyp Tibiciarza dalej jest i będzie i nie tylko ludzie uzależnieni od mmo i internetu mają ciężkie życie i słabą wolę potrafią tylko psuć i nie myśleć o konsekwencjach. Może ostar moja ocena ale ten kto w porę się nie zorientuje lub ma słabą wolę ten kończy podobnie lub jeszcze gorzej. Tibia obok innych gier jest skonstruowana nie tylko przez programistów ale też za pomocą psychologów :) bo oni wiedzą jakie bodźce wpływają na ludzi i jak kontrolować ludzkie potrzeby i ich słabości. Moja siostra w kwietniu skończy 18 on też starszy nie jest i niedługo stuknie 18 więc takie gry to domena małolatów bez żadnych problemów na głowie, mając kilka lat więcej zaczyna się myśleć o czymś bardziej potrzebnym i produktywnym. To chyba jedyne lekarstwo na tą plagę choć niektórzy nie wychodzą z tego nawet do 40 :D

Nigdy w Tibię nie grałem a nawet zapobiegłem zakażeniu :D mojej siostry przed tym bo zaaferowana tym co robił jej chłopak sama chciała spróbować ale w porę się obudziła.

Wystarczy popatrzeć na ilość spędzonych przy tej grze godzi by zorientować się co się około dzieje :P

Sam też wiem jak takie gry marnują czas bo przez pewien czas grałem w ogame.pl i ciężko było przestać choć po przeanalizowaniu ile straciłem imprez i spotkań z przyjaciółmi stwierdzam że to kaszana i lepiej marnować czas przy piwku :D
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Postprzez SaS TrooP w 14 Mar 2008, 23:05

1. Co do psychologów tobym się nie zgodził.
2. Gdyby to chociażby był Silkroad czy Lineage II, ale TIBIA!!!??? Ci studenci co jąwymyślili powinni zawisnąć.
Ostatnio edytowany przez SaS TrooP, 15 Mar 2008, 00:03, edytowano w sumie 1 raz
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Postprzez donciu w 15 Mar 2008, 00:00

SaS TrooP napisał(a):2. Żal mi twojej siostry. Tak w ogóle to on ją jedną ręką ruc*ał a drugą expił czy jak?


Hamuj się człowieku.
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez SaS TrooP w 15 Mar 2008, 00:03

No dobra, to nie miało tak zabrzmieć, no ale kiedy on znalazł czas?
SaS TrooP
Ekspert

Posty: 862
Dołączenie: 22 Gru 2007, 21:43
Ostatnio był: 07 Cze 2019, 01:47
Miejscowość: Wodzisław, Silesia
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 14

Postprzez Keldorn WistBlade w 15 Mar 2008, 00:31

Mnie pytasz :) znaleźli jakoś czas, przecież o szczegóły wypytywał nie będę a to tylko objaw szczeniactwa i zero przejmowania się o przyszłość czyli .... na to kładę bo i tak dam radę. Obie sytuację pokazują do czego są zdolne dzieciaki brak refleksji nad tym co mówią do nich inni totalne olewanie rzeczywistości i przysłowiowy brak zmartwień co doprowadza do podobnych sytuacji. Taka dziecinna beztroska która i tak się kiedyś skończy ale do tego czasu powygłupiają się jeszcze trochę, później przyjdzie czas na zbieranie plonów.

Takie moje wywody bo jest mi trochę żal a jednocześnie z nerów ponakładał bym dzieciakom bejzbolem rozumu do głowy.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości