Call of Duty

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Call of Duty

Postprzez Pangia w 23 Maj 2015, 19:03

@Imienny – jeśli chodzi o Polonsky'ego i Roebucka, to po prostu zależy od tego, w którego kitajca zaczniesz strzelać.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 23 Maj 2015, 19:38

@up
Wiem, tylko ja zazwyczaj waliłem tam granatem, który wyciągałem zanim sierżant wyważył drzwi. Przy czym wydaje mi się, że Polonsky brzmi mniej ostro niż Roebuck.

Jakby ktoś szukał fajnej mapki do trybu zombie, to polecam poniższą:


Co do PM-63 "Rak" - uważam, że w trybie Zombie potraktowali go po macoszemu. Nieulepszony około 11-12 rundy traci skuteczność, a ulepszona wersja (Tokyo & Rose) - szkoda gadać. Nawet Mnesia (ulepszony M14) czy Calamity (ulepszony C275) wypada lepiej (problemem w przypadku akimbo jest zmniejszona celność - wyjątkiem jest M&S).

Pytanie mam jedno związane z Kino Der Toten - Czy zegar nad maszyną dającą pakiet ulepszeń pokazuje godzinę, jaką mam na kompie (nie licząc wskazówki pokazującej czas do teleportu do miejsca, gdzie zaczynało się grę).
Idąc za wiki - faktycznie pokazuje on czas na komputerze, lecz chwilowe zatrzymanie gry (w SP) sprawi, że będzie późnił.
Ostatnio edytowany przez Imienny, 23 Maj 2015, 20:55, edytowano w sumie 1 raz
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez Szagart w 23 Maj 2015, 20:30

Nie zwracałem na to uwagi, sprawdź sam ;)
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 03 Wrz 2023, 22:12
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 25 Maj 2015, 15:17

Gameplay przedstawiający jedną z misji z Black Ops 3 z komentarzem (możliwy spoiler):


Jak wrażenia? Ja osobiście jak widzę ten filmik, to zdecydowanie wolę zostać przy Black Ops 1 czy World At War (szczególnie, że do tego drugiego jest dużo ciekawie zrobionych i trudnych mapek zombie).

Pytanie takie - Dlaczego w trybie kooperacji wyświetla mi tak mało serwerów? (z około 80-90 możliwych wyświetla mi góra 5-7, pomimo modyfikacji opcji wyszukiwania)
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez Szagart w 25 Maj 2015, 16:07

Też tak mam, nie wiem czemu, wiele o tym słyszałem. Między innymi, że zależy to od połączenia, wersji gry (ludzie mają różne patche) oraz właśnie jakiejś innej przyczyny, nigdy się nie głowiłem, bo zazwyczaj znajdowałem co potrzebowałem.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 03 Wrz 2023, 22:12
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Call of Duty

Postprzez KoweK w 15 Cze 2015, 14:44

Ludzie naprawdę grają w takie gówno? Dawno nie śledziłem COD-a i widzę, że z odsłony na odsłonę coraz mniejszy odrzut broni - tutaj w ogóle go nie widać. :E Pewnie tłumaczą to tym, że futurystyczne bronie lepiej trzymają się w dłoni. :caleb:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 15 Cze 2015, 15:01

Faktycznie, dopiero teraz to zauważyłem. AK celny jak AWP czy TRG-22 :P Problem braku odrzutu już pojawia się w Black Ops (AK-74u, AUG i FAMAS nie mają czegoś takiego jak podbijanie celownika). Za niedługo okaże się, że broń będzie przy strzelaniu opadać zamiast się podbijać :P

A jak ktoś chce poczuć odrzut, to polecam FN F2000 w MW2 :D
Proszę filmik z pokazu - trzeba kontrolować go bardziej niż M4 :P
Ostatnio edytowany przez Imienny, 15 Cze 2015, 15:49, edytowano w sumie 1 raz
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez Pangia w 15 Cze 2015, 15:41

No, w zasadzie nowoczesne bronie zasilane nabojami pośrednimi (chociażby 5.56x45) nie mają zbyt dużego odrzutu, zwłaszcza jeśli broń jest skonstruowana w układzie bezkolbowym. Jakiś breakdance, 360-tki czy strzelanie z dwóch M16 naraz oczywiście odpada, ale strzelanie z pozycji przykucniętej i jeszcze z jakimś podparciem praktycznie niweluje odrzut przy strzelaniu krótkimi seriami. A że mówimy o grze, gdzie, podobnie jak w Stalkerze, żeby kogoś zabić, trzeba w niego wyj♥bać pół magazynka, to trochę się to rozmywa, żeby gracz potrafił przejść tutorial bez ginięcia co 2 minuty :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Call of Duty

Postprzez Gizbarus w 15 Cze 2015, 15:44

Moment, moment - czasem karabinki w układzie bezdupnym nie mają jeszcze bardziej odczuwalnego odrzutu, głównie z racji skompresowanej konstrukcji...? Chyba, że już coś pomyliłem do reszty.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Call of Duty

Postprzez Pangia w 15 Cze 2015, 15:53

Bo ja wiem… Nie słyszałem, żeby ktoś się skarżył w jakiejkolwiek broni typu bullpup na duży odrzut. Zresztą, swego czasu na TVN Turbo leciał program, jak jakiś koleś strzelał z paroma ekspertami zapraszanymi do odcinków z różnych typów broni i nawet się śmiał raz, że F2000 nie ma wcale odrzutu (choć strzelali wtedy z cywilnej wersji, czyli safe/semi).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Call of Duty

Postprzez Mito w 15 Cze 2015, 15:53

Nie chodzi tu o odrzut, a raczej podrzut. Broń w układzie bull-pup ma to do siebie, że jej lufa ma punkt oparcia na ramieniu, a nie nad. Poza tym, zawsze można skorzystać z odpowiedniej końcówki lufy, która by np. kierowała gazy wylotowe w górę, tym samym w momencie strzału ciągnąc koniec broni ku dołowi. A w broni, która zamiast pchać do tyłu jednocześnie podrzucając lufę, tylko pcha do tyłu, strzelanie serią nie ma aż takiego wpływu na celność, gdyż odrzut jest dość przewidywalny.

Morał z tego taki - Gimburas zna się tylko na swoich gównianych katanach a o broni palnej sznurówkę wie. :suchar:
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Call of Duty

Postprzez Decimus76 w 16 Cze 2015, 16:34

Nowy gameplay z multiplayer! https://www.youtube.com/watch?v=Tpm1yk3enzY
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości