Assassin's Creed

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Assassins Creed

Postprzez Killer21 w 10 Maj 2011, 17:43

Mi się jeszcze nic takiego nie zdarzyło.A wracając do poprzedniej odp. to mnie też wgniotło w fotel jak mogli zabić
Lucy.Ciekawe jak wytłumaczą to co zrobili w dalszej części jeśli będzie oczywiście.
A tak przy okazji gra ktoś morze w MP.Co właściwie sądzicie o Multi.
Image

Killer21
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 10 Maj 2011, 16:58
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 11:13
Miejscowość: Zadu--e podkarpacia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez impulse_101 w 10 Maj 2011, 17:54

Killer21 napisał(a):Ja grałem w AC1,AC2 i AC:BH.AC2

nUbisoft robi powoli z tego masówkę i trzaska cześć za częścią ...prawie jak gameloft gry na telefon :E Dobrze się nie skończyła jedna a wychodzi druga.

PS. proponuje przepiąć posty pod temat zbiorowy assasina.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Assassin's Creed 2

Postprzez Killer21 w 10 Maj 2011, 19:16

Masz trochę racji w tym co napisałeś gry nie są dobrze zrobione mają bugi itp.
Image

Killer21
Wygnany z Zony

Posty: 34
Dołączenie: 10 Maj 2011, 16:58
Ostatnio był: 26 Cze 2011, 11:13
Miejscowość: Zadu--e podkarpacia
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 3

Re: Assassins Creed

Postprzez Kontroler w 07 Cze 2011, 14:37

Nowy gameplay i trailer:




Za ten post Kontroler otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Assassins Creed

Postprzez Universal w 07 Cze 2011, 17:18

Trailer - świetna muzyka, zainteresowanie tematem, robi smaka...

Gameplay nieco mnie martwi, bo zapowiada obecność sporej liczby skryptów i niemal przesadnej widowiskowości. Nie powiem, lubię ponadstandardowe akcje, ale wygląda mi to tak, że świetnie zaprojektowane będą misje główne, a zwykłe "cięcie i rżnięcie" będzie potraktowane po macoszemu.

Mam też wrażenie, że animacja postaci nie zmieniła się od AC 2. Czyżby wciąż ten sam silnik?

Co do tej broni na okręcie - Był steam-punk, będzie renaissance-punk? :D

Rewelacje może będą, bo jak dla mnie to najlepsza seria ostatnich lat, ale rewolucji nie widać...
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Assassins Creed

Postprzez Darth ReX w 08 Cze 2011, 21:43

Gra to najwidoczniej ten sam silnik. O ile poprzednie 2 AC były do siebie bardzo podobne (choć bardzo podoba mi się wprowadzona garść usprawnień), ten się bardziej wyróżnia. Na pewno pogram, choć wątpię, by mnie jakoś szczególnie długo zatrzymał.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 22 Cze 2024, 17:46
Kozaki: 224

Re: Assassins Creed

Postprzez Soviet w 08 Cze 2011, 23:46

Z serii robi się szybko odgrzewany kotlet. Na początku było OK, ale teraz wałkują tego pedałka Ezio przez trzy kolejne części i jedyne co zmieniają to kilka tekstur na budynkach. Zagram, bo fabuła jest ciekawa, ale jeśli Ubisoft nic nie zmieni, to przyszłość widzę w ciemnych barwach.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative tomasz4815.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Assassins Creed

Postprzez Kontroler w 19 Sie 2011, 12:50

Kolejny gameplay, tym razem 9 minut:

Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Re: Assassins Creed

Postprzez Szpagin w 19 Sie 2011, 19:53

Cała seria Assassin's Creed to dla mnie największa niespodzianka tych wakacji. Początkowo seria mnie jakoś nie ruszała - ot, zręcznościówka jakich wiele, po przeczytaniu recenzji w CDA mój stosunek do gry był obojętny. Gra wpadła w moje ręce dopiero w te wakacje i powiem jedno - wiele straciłem nie grając wcześniej. Gra wciągnęła mnie mimo oczywistych wad (powtarzalność zadań, w miastach nie ma za bardzo co robić między misjami). To zasługa olbrzymiej frajdy płynącej z gry - walk, biegania po dachach, cichych zabójstw. No i konstrukcji fabularnej - nieczęsto zdradza się największy sekret w pierwszych minutach gry :)

Aktualnie gram w część drugą i jestem pod wrażeniem - poprawiono wady (mamy więcej misji pobocznych, zadania są ciekawsze), grafikę ulepszono itd. Co prawda przeciwnicy dalej atakują pojedynczo, ale to chyba cecha gry, a nie błąd. Ogólnie - idealna kontynuacja.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Papa Mobile, Universal, Darth ReX.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Assassins Creed

Postprzez Przemek77 w 22 Sie 2011, 09:15

Szpagin napisał(a):Gra wciągnęła mnie mimo oczywistych wad (powtarzalność zadań, w miastach nie ma za bardzo co robić między misjami). To zasługa olbrzymiej frajdy płynącej z gry - walk, biegania po dachach, cichych zabójstw. No i konstrukcji fabularnej - nieczęsto zdradza się największy sekret w pierwszych minutach gry :)

Cóż, no.... jeśli o mnie chodzi to cała seria mogłaby spokojnie istnieć bez tej całej współczesności, Abstergo, Desmonda etc.
Ogólnie misje staram się wykonywać "na cichacza", w większości razów się udaje :) Tyle, że po zabójstwie jest zwykle pościg po dachach. Gra mocno klimatyczna.

Aktualnie gram w część drugą i jestem pod wrażeniem - poprawiono wady (mamy więcej misji pobocznych, zadania są ciekawsze), grafikę ulepszono itd. Co prawda przeciwnicy dalej atakują pojedynczo, ale to chyba cecha gry, a nie błąd. Ogólnie - idealna kontynuacja.

Gdy już skończysz dwójkę - polecam Ci książkę Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans" - ogólnie jest to ksiązkowe potraktowanie fabuły AC2, ale świetnie się z grą uzupełnia.
Tak, dwójka jest chyba najlepsza. Chociaż AC: Brotherhood też jest niczego sobie, fajnie jest, że mamy już swój zakon asasynów, którzy mogą nas wspierać w zbyt "gorących" momentach.
Podoba mi się takie wkomponowanie istniejących w rzeczywistości postaci historycznych w uniwersum gry. Nie wiem jak to jest jeśli chodzi o AC1 - ale czytałem niegdyś sporo o włoskim renesansie - i faktycznie sporo wydarzeń znanych z AC2 i AC:B pokrywa się z tymi w rzeczywistości (obrona Forli, śmierć Cezara, Savonarola we Florencji...).
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Assassins Creed

Postprzez Greyeeh w 22 Sie 2011, 13:13

Przemek77 napisał(a):Cóż, no.... jeśli o mnie chodzi to cała seria mogłaby spokojnie istnieć bez tej całej współczesności, Abstergo, Desmonda etc.


Bez tego nie istniałaby właściwie wielka część fabuły?
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Assassins Creed

Postprzez Przemek77 w 22 Sie 2011, 14:20

Greyeeh napisał(a):
Przemek77 napisał(a):Cóż, no.... jeśli o mnie chodzi to cała seria mogłaby spokojnie istnieć bez tej całej współczesności, Abstergo, Desmonda etc.


Bez tego nie istniałaby właściwie wielka część fabuły?

Czy taka wielka? W końcu wtręty współczesne to tylko rozwinięcie dziejów ukazanych w Animusach. W dodatku ostatni etap w Brotherhood
:

gdy się skacze po tych prostopadłościanach aby umieścić Jabłko na miejscu i w efekcie wbić osteze Lucy

to niesamowicie wkurzająca sprawa. Przeczytaj sobie powieść Bowdena - tam jest to zgrabnie ukazane - bez żadnych animusów, Desmondów i skoków pomiędzy epokami.

Uwagi moderatora:

Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi. - Wheeljack
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość