Wiedźmin

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Jaką ścieżkę wybrałeś?

Mieczykiem!
97
56%
Znaki, pew pew pew!
13
7%
Petardy i alchemia.
5
3%
Troszkę wszystkiego.
59
34%
 
Razem głosów : 174

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 11 Cze 2014, 11:37

Jeszcze jeden:

r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 11 Cze 2014, 15:16

Wersja pudełkowa będzie DRM-free. Dla mnie to minus, bo jednak wolałbym Steamworks.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Cze 2014, 18:57

Ja wręcz przeciwnie- cieszę się. Bo nie będzie potrzebny internet do zainstalowania gry i do zagrania w nią.

Zastanawia mnie natomiast jak będzie wyglądać skakanie między mapami. Mają być trzy i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będą loadingi pomiędzy nimi. A w każdym razie że nie będzie się dało na przykład wejść na łódkę w Novigradzie i dopłynąć do Skelige w czasie rzeczywistym.

Na jednym z wywiadów redy powiedzieli, że pędząc najszybszym końskim galopem przebycie Ziemi Niczyjej z jednej strony na drugą zajmie nam jakieś 20 minut. I że ekipa specjalnie mierzyła czas podróży żeby móc się tym publicznie pochwalić. :E

Cały czas zastanawia mnie o ile zmieniła się grafika w stosunku do tego tajnego dema prezentowanego w zeszłym roku. Wybaczcie, ale ja ciągle uważam, że tamto demo to był bullshit mający na celu nabić hajp na grę. I nie zmienię zdania dopóki ktoś tego dema nie odtajni i nie zrobi porównania grafiki z wtedy i z teraz. Pamiętamy wszyscy co było z Watch Dogs, nie?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 11 Cze 2014, 19:17

paintball_0 napisał(a):Ja wręcz przeciwnie- cieszę się. Bo nie będzie potrzebny internet do zainstalowania gry i do zagrania w nią.


Będzie aktywacja na serwerach CDP i gra zadziała dopiero 3 dni po premierze :E.

:wiedźmin2stories:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 11 Cze 2014, 19:23

paintball_0 napisał(a):Cały czas zastanawia mnie o ile zmieniła się grafika w stosunku do tego tajnego dema prezentowanego w zeszłym roku. Wybaczcie, ale ja ciągle uważam, że tamto demo to był bullshit mający na celu nabić hajp na grę. I nie zmienię zdania dopóki ktoś tego dema nie odtajni i nie zrobi porównania grafiki z wtedy i z teraz. Pamiętamy wszyscy co było z Watch Dogs, nie?

Przecież zawsze tak jest. Parę lat przed premierą pokazują niezoptymalizowaną produkcję na PC z czterema GeForce'ami Titan, a jak zacznie się obcinanie feature'y z grafiki i optymalizacja silnika to wtedy hurr hurr oszukali nas je*ańcy, to wyglądało lepiej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 11 Cze 2014, 19:31

paintball_0 napisał(a):Cały czas zastanawia mnie o ile zmieniła się grafika w stosunku do tego tajnego dema prezentowanego w zeszłym roku.


Jest lepiej. Oświetlenie jest lepsze, tak samo zasięg widzenia. Nawet model Geralta trochę zmienili od tego czasu. Na tym pokazie była także całkiem super wyglądająca burza w lesie - szkoda, że tego teraz nie pokazali. Na pewno nie ma Watch Dogs :P.

Zresztą jak można napędzać hajp, skoro to był zamknięty pokaz?
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Cze 2014, 19:53

Rok temu uniknięto Wiedźmin Gate pokazując grę za zamkniętymi drzwiami. Nahajpowali osoby, z których opinią gracze się liczą i którym gracze uwierzą na słowo.

Przy okazji wycieku cutsceny ze spotkania Yorvetha z Leto nie mogłem uwierzyć, że taka grafika jest osiągalna w grach. I uparcie twierdziłem, że pokazywane nam screeny z dwójki to photoshop. Teraz jest podobnie, bo nie chcę żeby hajp i nadzieje przesłoniły mi realny obraz gry.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Soviet w 11 Cze 2014, 19:54

To gameplaye oglądaj, nie screeny :P
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Wiedźmin

Postprzez Gizbarus w 11 Cze 2014, 20:06

paintball_0 napisał(a):Na jednym z wywiadów redy powiedzieli, że pędząc najszybszym końskim galopem przebycie Ziemi Niczyjej z jednej strony na drugą zajmie nam jakieś 20 minut. I że ekipa specjalnie mierzyła czas podróży żeby móc się tym publicznie pochwalić.


Gorzej, jak okaże się, że te 20 minut będzie niemalże takie, jak w Far Cry 2 - duże, fajne i w ogóle... Ale szybko nuży, bo nic się po drodze nie dzieje :suchar:

Wnioskiem - bez megalomanii. Lepiej zrobić coś mniejszego, ale za to lepiej zagospodarowanego.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 20:51
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 11 Cze 2014, 20:28

Przy okazji tej walki z gryfem padła opinia, że fajnie by było gdyby Geralt mógł epicko i kompletnie nierealistycznie wskoczyć na gryfa i zacząć dźgać go po plecach jak w Dragon'd Dogma. W takich momentach naprawdę uważam, że twórcy powinni powiedzieć sobie "srać realizm" i dać nam taką opcję. Nie na filmiku tylko w czasie rzeczywistym. Geralt włazi na gryfa kiedy ten jest powalony Aardem żeby zadać mu parę ciężkich ciosów zanim gryf go z siebie nie zrzuci. Gdyby pokazali coś takiego na tamtej prezentacji, to by ludzie z krzeseł powstawali.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Kudkudak w 11 Cze 2014, 20:45

Pejnbal, czy Ty w ogóle wiesz co piszesz czy opętał Cię jakiś byt nieczysty i piszesz dla czystego pie*dolenia?
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Wiedźmin

Postprzez Woland w 13 Cze 2014, 00:29

Patrzę na ten gameplay od Sovieta i nabieram optymizmu. Jeszcze jakieś ponad pół roku do premiery, wymagań nie podają bo optymalizują grę cały czas, ponadto wszystko na prezentacji pracuje na najlepszym sprzęcie na najwyższych ustawieniach.
Mój komputer otarł łzy i w jego serduszku znów odżyła nadzieja.


@Kowek i steamworks

I brawa dla CD Project RED!
W dobie wszechobecnego steama wydać jak dawniej grę free-drm.
Steam bardzo mi się nie podoba. Bo tylko wypożycza/udostępnia gry, bo jest przypięte do konta a konto różny los może spotkać etc. Steam po prostu za dużo może dyktować co i jak mamy robić z grami. BTW. słyszeliście może o czymś takim że płacisz 25zł i masz na miesiąc dostęp do kilkunastu tytułów? Potem będzie za 50zł.http://www.cdaction.pl/news-38480/zapla ... -play.html Dla mniej kumatych co to znaczy przypominam- DLC zaczęły się od paru łosi co kupiły niewinną przecie zbroję dla konia do Obliviona za grosze.
A płytka o ile jej nie rozwalisz (Codename Panzer Faza II rozjechana krzesłem- noż cholera jasna! :facepalm: ) jest twoja :)
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości