Crysis

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Crysis

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 27 Lip 2012, 18:50

Kryzys drugi był zwyczajnie słabą grą, wyglądał gorzej od jedynki, wrogowie byli "tempi", nawet na najwyższym poziomie trudności było się nieśmiertelnym, fabuła była zwyczajnie "gópia", gra była krótka, większość lokacji to różne wersje tuneli i może 2-3 wyjątki, a multi było marną kalką Cowadooty.
Kryzys dwa-i-pół, bo trójką bym go nie nazywał, wygląda jak kalka dwójki, plus parę kałuż, chwastów i Óber-hiper Rambo łuk. Dochodzą do tego gratisy w postaci kilku NPC, którzy nie raczą zamilknąć na 5 sekund i patrz-się-przez-sekundę hakowanie.
Mam nadzieję że Neo nie okaże się Óber-dobrym-alienem-zbawcą-wybawcą, co biorąc pod uwagę że Kryzysy to rozbudowane tech-dema, a EA od dawna nosi portki na głowie jest bardzo prawdopodobne.
Mam dziwne wrażenie że łuk będzie day 1 DLC, co biorąc pod uwagę że jest póki we i na wszystkim związanym z trójką, byłoby dość ciekawe.
Swoją drogą, wydano komiks, którego akcja dzieje się między Kryzysem pierwszym a drugim, prawdopodobnie ktoś już o tym pisał, prawdopodobnie 3 posty wyżej, ale posta przedłużyć trzeba.
Bądźmy optymistami, nawet jak trójka będzie syfem, a syfem będzie, to strata EA, to zysk dla wszystkich.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Crysis

Postprzez Kpuc w 28 Lip 2012, 11:10

19 Minutowy filmik z C3 http://youtu.be/_2LX8bEmhDc
Nie chce działać w tagach, macie w postaci linku.

Uwagi moderatora:

To samo było stronę temu. Warn.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Crysis

Postprzez paintball_0 w 10 Sie 2012, 00:01

Takie tam, demko technologiczne czego to CryEngine 3 nie potrafi wyświetlać w czasie rzeczywistym. Podoba mi się nie tyle ze względu na technologię, co ze względu na przepiękny design. Lubię "miejską dżunglę" i miękkie oświetlenie.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Crysis

Postprzez atikabubu w 31 Paź 2012, 11:25

A wiecie że 2 listopada zaczyna się alpha Crysisa 3? :caleb:

Można dorwać keya z:

http://www.fileplay.net/keys
http://www.geforce.co.uk/landing-page/c ... -giveaway/
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Crysis

Postprzez dorian w 19 Lis 2012, 09:10



Jakiś taki chyba dziwny ten cały łuk..
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Crysis

Postprzez kolokolo98 w 16 Mar 2013, 17:08

Wiecie jaka jest długość singla w Crysis 3?
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Crysis

Postprzez Soviet w 16 Mar 2013, 17:14

Z sześć godzin będzie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Crysis

Postprzez KoweK w 16 Mar 2013, 17:22

kolokolo98, zobacz sobie tutaj: [ http://czasgry.gram.pl/Gra/crysis-3-pc ]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Crysis

Postprzez Piłat w 16 Mar 2013, 17:45

Właśnie przeszedłem tą grę.
No cóż... Jaj nie urywa. Czuje się trochę rozczarowany. Przez ostatnie kilka miesięcy wchłaniałem każdy trailer i grafikę ciesząc oczy "wielkimi mapami", tajemniczym, "bezludnym" i odciętym od świata Nowym Jorkiem, a także nawiązywaniem do pierwszej części serii Crysis. Jednak kiedy już zaczyna się grać, to czuje się wielki niedosyt... Szczerze mówiąc liczyłem na rozgrywkę bardziej przypominającą tą z Far Cry 3, gdzie jest duża mapa i mnóstwo możliwości rozwalania wrogów. Niestety w Crysis 3 mapy nie są aż tak wielkie jak śmiałem przypuszczać, a zabijanie wrogów polega głównie na bieganiu w pełnym pancerzu ze strzelbą i strzelaniu do wszystkiego co się rusza. Pseudo-skradanie się z łukiem to tylko nic-nieznaczący smaczek, bo zawsze kończy się na tym samym - wielką rozpierduchą z karabinem. Przykre... Ogólnie gra jest dosyć nudna, a "patetyczny" Prorok po prostu mnie śmieszył... Już wolałem cichego Alcatraza...

Podsumowując: Po bardzo zachęcającym intro, z biegiem fabuły robi się coraz monotonniej, aż do dość "dziwnego" zakończenia, które ni cieszy, ni złości, ni nic... Kiedy zobaczyłem napisy końcowe, po prostu wyłączyłem grę i poszedłem coś zjeść. Żadnej refleksji. Sam nie wiem... - Crysis 2 zrobił chyba na mnie lepsze wrażenie...

Szkoda.

Za ten post Piłat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Crysis

Postprzez Merhius w 16 Mar 2013, 23:59

Kurrrrrnaaaaa! A ja właśnie wróciłem ze sklepu i wydałem na tę grę 119zł :facepalm: Po kija ja to czytałem, już lepiej było być nieświadomym... Zazwyczaj nie opieram się za bardzo na ocenie innych, ale mimo wszystko ziarno zwątpienia zostało zasiane. Ehhhh, zagram i kiedyś napiszę jakie jest moje zdanie.

A tak ogónie o serii Crysis, to nie wiem co o tej grze myśleć, w zasadzie to rajcuje tylko grafiką i czasami lekką epickością. Ale poza tym... Fabuła jest słaba, denna i płytka. Główni bohaterowie są puści i bez osobowości. Miejsce akcji robi się coraz gorsze, jeżeli dżungla była jeszcze jak cię mogę, to Nowy Jork to dla mnie jakiś idiotyzm, nie wiem jak wy, ale mnie wizja kolejnej katastrofy w Nowym Jorku już dawno temu się przejadła (co oni się tak zawzieli na to miasto?). Co do przeciwników, to w pierwszej części byli jeszcze całkiem fajni i mieli swój klimacik, natomiast w drugiej części całkowicie ten klimat zatracili, do tego nie mają tej swojej "mistyczności" jak ci z Crysis I. Jedyne co mi się podobało w kolejnych odsłonach to muzyka, posłuchajcie kiedyś soundtrack z Crysis II, jest epicki i ma duszę, warto przy nim posiedzieć. Ogólnie to sam nie wiem dlaczego kupiłem trzecią część, każda kolejna jest coraz gorsza (co potwierdził kolega Piłat). Zrobiłem to chyba tylko dlatego aby doprowadzić tę historię do końca :caleb: Ale czwartej części już chyba nie kupię ;)
Ostatnio edytowany przez Merhius, 17 Mar 2013, 22:49, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Merhius
Stalker

Posty: 133
Dołączenie: 24 Maj 2012, 21:37
Ostatnio był: 27 Paź 2016, 02:55
Miejscowość: Gruzowisko koło reaktora
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 94

Re: Crysis

Postprzez Kpuc w 17 Mar 2013, 10:00

Jak myślicie zrobią Crysis 4 czy wydadzą nową grę z innymi bohaterami ? Kto nie grał a chciałby wiedzieć jak się zakończyła fabuła:
:

Prorok po zamknięciu tunelu między światami, na zakończeniu trzeciej cześć zamieszkał w chatce na wyspie z pierwszej cześć gry, ponieważ spadając z kosmosu zewnętrzna cześć kombinezonu uległa uszkodzę a wewnętrzna cześć wtopiła się w jego skórę wygląda jak zwykły mieszkaniec wyspy, a że jest czarnoskóry to nie odróżnia się od innych mieszkańców.
I/lub Prorok ma możliwość zamaskowania kombinezonu i przybrania jakiejkolwiek postaci...
W drugim przypadku Prorok mógł by się stać najbardziej poszukiwanym mutantem na ziemi, cała reszta "niedobitków" zajęła by się jego poszukiwaniem, by przejąc jego technologie. Mogli byśmy znowu zwiedzić wyspę, jak i inne nowe cześć świata, które nie zostały zniszczone.
Wiem jest to płytkie, ale jako tako wyprowadza nas w nową fabułę i grę.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1813
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 23:18
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Crysis

Postprzez Piłat w 17 Mar 2013, 14:30

UWAGA SPOILER - SPOILER - UWAGA
:

Najciekawsze jest to, że w kombinezonie przez cały czas siedział Alcatraz, który na 99% był biały. Czyli wychodzi na to, że kombinezon nie tylko przeją świadomość Proroka, ale również stworzył "skorupę" na jego podobieństwo. Chyba że czegoś nie rozumiem...
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości