Fallout

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 08 Lip 2012, 00:23

Terminus napisał(a):Dialogi są rzeczywiście tak drętwe jak mówią?

Tak. Tylko w DLC, o którym wspomniałem wyżej dialogi są niesamowite, a większość czasu spędziłem właśnie na rozmowach.

@szczypiorfix, dwie drogi na krzyż nie czynią fabuły dobrej, ale lepsze to niż liniowa akcja. Nie pamiętam by było takie przytłoczenie możliwościami wykonywania zadań jak w NV. Poza tym trójeczka jest o wiele krótsza. Porównaj chociażby ilość questów.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Reklamy Google

Re: Fallout

Postprzez Krzysu_Pl w 08 Lip 2012, 01:59

:arrowu: Kowku, nie zapomnaj że mówimy tutaj o wersji GOTY.
Jak złączymy je wszystkie, wtedy granica maxymalnego lvl'u jest zwiększona bodajrze
do 30, łącznie z freeplayem.

Jak nie grałeś, nie czytaj:
:

W New Vegas nie ma freeplay'a, zawiodłem się po wybiciu legionistów, pojechaniu Legata retoryką
i mozolnym rozmawianiu z RNK. Gdy zobaczyłem napisy końcowe, mimo to, że dodatki mam wszystkie zainstalowane.
W tym miejscu dominuje F3 poprzez freeplay.
Awatar użytkownika
Krzysu_Pl
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 05 Maj 2010, 19:23
Ostatnio był: 24 Kwi 2022, 21:40
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 81

Re: Fallout

Postprzez Pijawol w 08 Lip 2012, 07:15

xKoweKx napisał(a): Poza tym trójeczka jest o wiele krótsza. Porównaj chociażby ilość questów.


No i chyba doszliśmy do sedna przepychanek F3-NV. W NV jest o wiele więcej questów, natomiast F3 wciąga ogromnym, pełnym CIEKAWYCH lokacji. W New Vegas większość lokacji jest zrobiona na " odwal się ", w dodatku są niewielkie. Mało z krzesła nie spadłem gdy odkryłem lokację obóz górników, czy coś tam :P który składał się z sterty śmieci i szałasu. W F3 mamy o wiele więcej budynków / podziemi / metra do zwiedzenia. Podsumowując:

Fallout 3 - Zalecam osobom lubiącym zwiedzać ogromy i perfekcyjnie zrobiony świat gry.
Nev Vegas - Dla osób które uważają, że po za x ilością questów nic się nie liczy. :P

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Borak.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 07:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Fallout

Postprzez Wayathin w 08 Lip 2012, 19:33

Mnie w NV wpieniały te góry ogradzające mapę i postawione w tych górach "niewidzialne ściany". Albo dziwacznie zabarykadowane przejścia.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 09 Lip 2012, 17:30

Co do świata, to jest to kwestia gustów, co kto lubi. Obydwa światy mi się podobały, ale nie ukrywam, że zniszczony świat w trójce jest wg mnie lepszy. Ale świat to nie wszystko. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss, szczypiorofix, Kontroler.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Fallout

Postprzez szczypiorofix w 09 Lip 2012, 17:44

Tu się Kowek z Tobą zgodzę :) świat w F3 jest lepszy niż w NW i mi osobiście Stołeczne Pustkowia bardziej "pasują" niż Pustynia Mojave. To co się komu bardziej podoba i co mu sprawia więcej radochy, czy zwiedzanie świata czy wypełnianie zadań to już kwestia gustu :) a o gustach się nie dyskutuje ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Fallout

Postprzez KoweK w 16 Lip 2012, 17:14

Falllout: New Vegas Ultimate Edition na steamie za... 10 euro, czyli lekko ponad 40 zł. Ponad dwa razy taniej niż w sklepie.

Jak ktoś chce kupić, to szybko, bo oferta kończy się za 2 godziny!
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 12:40
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Fallout

Postprzez Gorianov w 16 Lip 2012, 18:15

Dokładnie, świetna oferta. Ja kupiłem NV już jakiś czas temu, więc nie miałem DLC ale wczoraj kupiłem Lonesome Road i jest świetny. Swoją drogą F3 też jest w przecenie - 4.99Euro. Świat Fallout'a 3 bardziej mi się podobał, szczególnie te zrujnowane miasto.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 36

Re: Fallout

Postprzez Szpagin w 17 Lip 2012, 18:20

Dzisiaj dostałem Fallout: New Vegas Ultimate Edition, jako dodatek do prenumeraty CDA. Dopłaciłem 20 zł do prenumeraty za grę, która kosztuje przeszło stówę. Wcześniej grałem tylko u kumpla w podstawkę. To będą ciekawe wakacje.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Fallout

Postprzez tomasz4815 w 20 Lip 2012, 19:35

Czy jest coś takiego w Fallout 3, że są podpisy do komunikatów radiowych (np. ten od Ojca)?
Polski dubbing nie przypadł mi do gustu i chciałbym pograć po angielsku z polskimi napisami, ale nie wiem czy zdołam w 100% zrozumieć komunikaty radiowe w języku angielskim...Dlatego napiski by się przydały.
Czy w FO3 jest taki mechanizm?
---
I czy dodatki typu : Point Lookout, The Pitt, Broken Steel mają polski dubbing czy tylko napisy są po polsku?
Za szybkie odpowiedzi :wódka:
---
Dzięki Pijawol, to świetna wiadomość. :D
Ostatnio edytowany przez tomasz4815, 20 Lip 2012, 21:56, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 26 Sie 2024, 21:52
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Fallout

Postprzez Pijawol w 20 Lip 2012, 21:28

Dodatki do F3 mają tylko Polskie napisy. Dialogi są mówione po angielsku.

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tomasz4815.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 07:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Fallout

Postprzez Realkriss w 31 Lip 2012, 09:59

Mam w końcu swoją własną wersję GOTY Fallouta 3 :E Ale pomalutku zaczyna mnie trafiać, ponieważ mniej więcej raz na godzinę-dwie gra się wywala. Jak gram kilka godzin i mi się wywali trzeci raz, to już jestem w stanie zwątpienia.

Poczytałam trochę, że to specyfika gry i nic się nie da zrobić, ale może macie jakieś sposoby, żeby to zniwelować? Jakieś patche, które dobrze by było mieć? Pamagi.

Tomasz, a żeby czytać móc przeczytać odtwarzane komunikaty trzeba wyjść z Pip-boya, wtedy widać napisy.

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tomasz4815.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 16 Lip 2024, 10:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości