Condemned Criminal Origins

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Condemned Criminal Origins

Postprzez Czaro w 13 Sty 2009, 10:13

Ostrzeżenie podarował Dorianowi Missile który już tu nie stacjonuje. Warn został już dawno zdjęty i nie ma po nim śladu :wink:.

---

Wedle życzenia wyciąłem z tematu demo.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Reklamy Google

Re: Condemned Criminal Origins

Postprzez dorian w 13 Sty 2009, 13:15

Co to za geniusz dał warna dla dorian'a za to, że użył wyszukiwarki, jak inteligentny człowiek zamiast śmiecić forum zakładając nowy wątek?

Ja osobiście grę polecę dla każdego, kto lubi Horrory. Gra jest naprawdę świetna, dla mnie najlepszy FPP Horror dotychczas.


xKoweKx - dzięki i przede wszystkim za uznanie tej gry, bo co by nie mówić jest wspaniała :D Obowiązkowa pozycja dla każdego fana horrorów :wink:

Ostrzeżenie podarował Dorianowi Missile który już tu nie stacjonuje.Warn został już dawno zdjęty i nie ma po nim śladu :wink:.


No i dzięki dla Czaro16 - zauważyłem, że mi zdjęliście warna także jeszcze raz dziękuję i pozdr. :D

Podziękowanie nie należy się mnie :wink:.
Tylko stwierdzam fakty. Warna zdjął Ktoś inny. - C16

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości