Battlefield

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Battlefield

Postprzez vandr w 08 Mar 2015, 10:33

Czy jest jakiś sposób, by uruchamianie BF3 nie wyglądało w ten sposób, że odpalam serwer przez przeglądarkę (to jeszcze w porządku), ale na pasku szybkiego uruchamiania pojawia się ikona BF3 i dopiero po kliknięciu na nią wchodzi mi do gry? Chodzi o to, że przed chwilą sprawdzałem na blaszaku braciaka nowy monitor (rozdzielczość 1920x1080) i po wejściu do gry monitor ponownie dopasowuje nastawy, ale dzieje się coś, co powoduje, że obraz w grze jest po prostu nieostry. Po wyjściu z gry obraz znowu jest krystalicznie czysty i ostry. Z innymi tytułami nie ma żadnego problemu, bowiem nie ma wspomnianej sytuacji problematycznego odpalania gry. Nie wiem o co chodzi:D
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: Battlefield

Postprzez Adik w 08 Mar 2015, 11:24

O ile dobrze pamiętam gdy ładuje się gra w przeglądarce można na tym pasku, gdzie jest napisane wczytywanie zaznaczyć uruchom gdy będzie gotowa, i wtedy gdy gra się załaduje, automatycznie uruchomi się w pełnym oknie jeśli tak jest ustawione :)
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 404
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:44
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 90

Re: Battlefield

Postprzez Ranger801 w 16 Wrz 2015, 13:21

Jak zagrać w coopa w BF3? Publiczne wyszukiwanie nie działa zbyt dobrze, nie oczekuję po tym trybie gry jakiejś emocjonującej rozgrywki tylko chciałbym odblokować sobie broń do multiplayera. :/
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: Battlefield

Postprzez jedrek777 w 03 Mar 2016, 10:35

Ma powstać nowy Battlefield. Najlepsze jest to, że według wstępnych informacji gra będzie osadzona w realiach I Wojny Światowej. Jak dla mnie bomba, oby tylko tego nie zepsuli :E
Tu link do newsa: http://m.ppe.pl/news/42074/battlefield-5-w-czasach-i-wojny-swiatowej-w-sieci-pojawily-sie-konkrety-o-produkcji-dice.html
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 21:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Battlefield

Postprzez Imienny w 03 Mar 2016, 21:11

@up
Wstępne informacje? Z tego co widziałem (nawet na stronie, którą podałeś), to są to jedynie plotki i spekulacje, których autorem mieszczący się w Szwajcarii sklep World of Games. Nie widziałem, żeby ktokolwiek od wydawcy albo dewelopera mówił chociażby o dokładnej dacie premiery (pojawia się tylko, że jest to 2016). Poza tym, że ma powstać nowy Battlefield było wiadome już bardzo długo. Może, że mamy tu do czynienia z analogiczna sytuacją, co przypadkowa zapowiedź kolejnego Wolfensteina.

Tutaj natomiast mamy zebrane różne teorie na temat BF 5:
Ostatnio edytowany przez Imienny, 10 Mar 2016, 11:07, edytowano w sumie 1 raz
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Battlefield

Postprzez trolololo w 04 Mar 2016, 17:30

Może być ciekawie, Chciałbym jako Kozak szturmować na grzbiecie konia austro-węgierskie pozycje pod Gorlicami (mieszak tuż obok) Czy też bronić okopów pod Sommą. Może nawet pokusili by się o DLC o wojnie w 1920 roku? :D
@Edit: A może nawet pokuszą się o pustynie/Indie i Bałkany? Kto chciałby pojeździć na wielbłądach w Afryce?
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Battlefield

Postprzez jedrek777 w 05 Mar 2016, 00:14

Mam nadzieję na coś bardziej poważnego, oddającego choć częściowo grozę kilkuletniego koczowania w okopach w ciągłym niebezpieczeństwie i koszmarnych warunkach sanitarnych. Oby gra odzwieciedlała prawdziwy klimat I WŚ - gazy bojowe, gorączkę okopową i inne rzeczy mocno budujące klimat - temat jest naprawdę niezły, oby go nie zmarnowali.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 21:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Battlefield

Postprzez quanticox w 10 Mar 2016, 07:27

Eee nie bardzo... Od IWS mam Verdun. Bf bedzie dobry byle nie poszedł w przyszłość/futurystycznisc jak cod. (ostatnia dobra seria to black ops)
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Battlefield

Postprzez Imienny w 10 Mar 2016, 11:05

@up
Tylko, że bardziej prawdopodobny jest ten nieszczęsny futuryzm (jakby innego tematu na FPS nie można było znaleźć :/ ), a takich gier jest na pęczki. Nie narzekałbym, gdyby tylko był on w miarę ciekawie wykonany, a jak patrzę na te bronie z tworu od Treyarch, skaczące mechy czy egzoszkielety, to robi mi się niedobrze.

BF 5 w realiach I Wojny Światowej (TO jest jedynie plotka) jest mało prawdopodobny. Niemniej byłbym pozytywnie zaskoczony, gdyby okazała się to prawdą - tylko, że tutaj pojawia się jeden problem, mianowicie odwzorowanie uzbrojenia. Jeśli miało by być to zrobione równie starannie, co w CoD: Black Ops I w którym w latach 60. znajdziemy broń z lat 90., to dziękuje. Dodatkowo boję się trochę o model marketingowy nowego BF-a, przez co ewentualne rozważania nad zakupem zostawię jakiś czas po premierze.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 612
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Wrz 2024, 17:52
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Battlefield

Postprzez quanticox w 10 Mar 2016, 13:24

Nie zapominajmy też ze IWS to głównie wojna pozycyjna co mocno kłóci się z charakterystyką wszystkich bf.
Ja nie ukrywam że bardzo chętnie zagrałbym znów w Wietnamie...
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30

Re: Battlefield

Postprzez trolololo w 10 Mar 2016, 17:22

Nie zapominajmy też ze IWS to głównie wojna pozycyjna co mocno kłóci się z charakterystyką wszystkich bf.
Wojna pozycyjna to środkowy, i końcowy okres wojny. Na wschodzie była, ale w bardzo małym stopniu (większy front, mniej wojaków). Nie można jeszcze zapomnieć o działaniach na Bałkanach, w Afryce i w Indiach.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Battlefield

Postprzez StalkerCell w 10 Mar 2016, 20:28

Ten Battlefield w świecie IWŚ przypomina mi sytuacje Far Cry'a, gdzie praktycznie w każdej części było to samo, więc by "ratować niepowtarzalność" postanowiono zrobić naku*wianie się kamieniami. Kocham ten hype :suchar:
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość