Crysis

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Crysis

Postprzez Samotny Stalker w 18 Gru 2009, 00:21

dorian napisał(a):Po 1. Granie w gry na laptopie to osobiście twierdzę, że to jakieś nieporozumienie jest, bo laptop ma za zadanie przede wszystkim służyć do pracy, najczęściej "mobilnej" i do tego zawsze jest pod ręką.
Przynajmniej u mnie.

No wszystko fajnie, ale ja lubię robić LAN party z kumplami i wtedy biorę lapa do kogoś (a nie całego kompa :D).

dorian napisał(a):Po 2. Do gier mam specjalnie w miarę wypasionego, oddzielnego kompa i na nim gram i nie jęczę, że coś mi może nie iść i mod, czy gra to syf jest, bo mi nie idzie.

Tu nie chodzi o jęczenie, chyba źle mnie zrozumiałeś, po prostu napisałem jak mi działa.

dorian napisał(a):Po 3. Ten mod to nie jakiś tam ..syf jak napisałeś, tylko bardzo porządna robota.
Na nim dopiero widać cieniowanie, gęstość wody i reflexy świetlne na maxa i uważam, że jest świetny, a grałem na nim nie na średnich jak ty, a "jedynie" na ustawieniach High, z niektórymi opcjami włączonymi na Very High w rozdziałce na 22" i jak widać na skrinach średnio 50 - 60 fps.

To włącz sobie normalnego crysisa na najwyższych ustawieniach i włącz moda, zobaczysz, że bez moda wygląda znacznie ładniej :P.

dorian napisał(a):Po 4.Chciałbym na nim zagrać ze wszystkimi ustawieniami na maxa, bo tak zaleca autor moda i wtedy, wyglądałby on jeszcze lepiej, niż teraz na skrinach. Próbowałem, ale fps-y spadały znacznie, a jak nie mam min. 40 fps, to z kolei sam spadam tyle, że z ustawieniami grafy w dół.
Aaa, no i jeszcze raz, nie jęczę wtedy, że mi nie poszło i dlatego to fajans jest. Nie, widać po prostu, że fajans jest pod moja budą.

A czy ja napisałem, że mi nie poszło i dlatego płaczę? Napisałem tylko, że bez moda wygląda lepiej niż z nim!!

dorian napisał(a):Po 6. Więc jak ci mod nie idzie, to nie jęcz i nie zniechęcaj innych, że syf, bo może niektórym z lepszymi sprzętami od twojego może się on jednak podobać.

Testowałem moda przy słabej wydajności i po prostu przy tej samej wydajności bez niego, gra wygląda ładnieeeeeeeeeeeeej.(może to wszystko to po prostu kwestia gustu i dyskusja nie ma sensu?)
Awatar użytkownika
Samotny Stalker
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 05 Lip 2009, 11:59
Ostatnio był: 26 Gru 2009, 15:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Crysis

Postprzez bhane w 18 Gru 2009, 18:04

w Crysisie bez tego moda woda wyglada o wiele lepiej, efekty rowniez, sa subtelniejsze, z tym modem efekty staja sie o wiele bardziej intensywne, zrobilem dwa filmiki dla porownania

bez moda, wszystko na very high aax4
http://www.dailymotion.pl/video/xbjlx8_ ... videogames

z modem, wlasny custom config moda + aax4
http://www.dailymotion.pl/video/xbjlyr_ ... videogames
bhane
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 19 Lis 2009, 19:01
Ostatnio był: 11 Gru 2011, 15:16
Kozaki: 0

Re: Crysis

Postprzez monolit1935 w 28 Gru 2009, 19:16

Jeśli wierzyć benchmarkowi ta karta to prawdziwy potwór ( swoją drogą fremerate przy zadymach nie spada poniżej 25 klatek )
Dla ciekawych link
http://www.youtube.com/watch?v=Oy78T2wZ ... re=related
Image
Awatar użytkownika
monolit1935
Stalker

Posty: 183
Dołączenie: 01 Lip 2009, 22:49
Ostatnio był: 15 Lip 2015, 12:11
Miejscowość: generatory z 1935
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: Crysis

Postprzez dorian w 04 Lut 2010, 09:28

Image

Na łamach niemieckiego magazynu PC Games ukazała się obszerna zapowiedź kontynuacji hitu studia Crytek, z której można się dowiedzieć nowych, wcześniej nieznanych informacji.


A więcej tu :
Nadchodzi Crysis 2, czyli Mr "Prorok" in N.Y.?

Myślę, że będzie ciekawiej, a nie tylko same krzaczory i palmy. Wolałbym tylko, żeby kosmici trochę mniej "grzeczni" byli i osobiście dla mnie trochę więcej krwi w grze i oderwanych, fruwających członków by się tym razem przydało. :wink:

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Crysis

Postprzez KoweK w 04 Lut 2010, 13:14

Przecież ten CryEngine pod konsole jest gorszy od tego PC'towego, na którym została zrobiona pierwsza część... Choć nie wiem, jak dobry silnik by zrobili, to i tak na konsole będzie wiele rzeczy, które na pierwszy rzut oka wyglądają tylko lepiej, a są mocno uproszczone, właśnie po to, by procesor mógł to wszystko udźwignąć.

Mimo to, czekam na dwójkę. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5650
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Crysis

Postprzez atikabubu w 04 Lut 2010, 13:17

Jakby Crysis na PS3 został zaprogramowany prze ekipę od Uncharted 2 to byś zobaczył te swoje uproszczenia... na X360 ;)

Ja czekam na dwójkę na PC tylko po to żeby uwolnić sie od tej je*anej dźungli :E
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 14:24
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Crysis

Postprzez KoweK w 04 Lut 2010, 13:20

A tam, panie, Uncharted to takie Tomb Raider. Co ja zobaczę tam, co by mocno obciążyło procesor konsoli? Nic? No dokładnie... Poza tym, świat gry jest podzielony na levele, co pozwala na użycie bardzo ładnej grafiki. Gdybyśmy mieli konwersję na PC, gra chodziłaby tak samo ładnie, jak Resident Evil 5. :]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5650
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Crysis

Postprzez atikabubu w 04 Lut 2010, 14:37

Niby macie racje Kowku, ale przeca Crysis TEŻ jest podzielony na poziomy, i NIE ładuje poziomów w całości bo inaczej każdy komputer by się zesrał :P Mówi ci coś termin doczytywania w locie? ;) No i zawsze można LODy zmniejszyć, itp...
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 14:24
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Crysis

Postprzez STA1KERpl w 04 Lut 2010, 14:42

Ale te "njus" o nowym jorku jest tak świeży jak ogórki w mojej piwnicy- od dawna wiadomo że to miasto będzie w dwójce.

Ale nie czepiając się szczegółu, to powiem, że też liczę na większą brutalność i prawdziwość nowego Crysisa (nie mówię o grafice, ale o klimacie i tym całym syfie, który nie jest tak śliczny jak wojny w MOH). Do tego jeszcze jakieś powiązanie fabularne z dżunglą na skalę stalkera (nie mówię tez teraz o super erpegowej przygodówce, ale o zmyślnie wymyślonym pomyśle, który miałby coś wspólnego z NY [a nie tylko- byli na wyspie, to zapieprzają resztę ziemi zająć... nudnawe-, można by tu coś ciekawszego wykminić]).

Jestem na Crysis 2 super pozytywnie nastawiony, ale mój G-force 9500 chyba już nie. Karta wcześniej była potworem, teraz jest tylko zmutowanym Czarnobylskim motylkiem, tak se myślę.

Ps.: Ale wiesz co, ten news który dałeś jest tak obszerny, że dam ci pochwałę i buziaka od Aśki normalnie. Wielkie jednak dzięki^^

EDIT: O JA PIE*DOLE, ALE TEN SKAFANDER TERAZ ZROBILI zaje*iście!

EDIT2: Ja chcę więcej!!



Partcile Effects wyglądają jak 3D!!

Uwagi moderatora:

NIE PRZEKLINAĆ! Już n-ty raz cię upominam. Następny będzie warn. - Martin von Carstein.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Crysis

Postprzez KoweK w 09 Kwi 2010, 18:21

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5650
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 02:47
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Re: Crysis

Postprzez WheeljackSPW w 09 Kwi 2010, 19:59

Komputer który to uciągnie będzie chlał tyle prądu co silnik trzy-fazowy. :E
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Crysis

Postprzez meJKu w 10 Kwi 2010, 09:01

Wheeljack napisał(a):Komputer który to uciągnie będzie chlał tyle prądu co silnik trzy-fazowy. :E

Wymagania będą takie same, a nawet mniejsze... Przestańcie siać panikę.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 29 Cze 2024, 08:56
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość